Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
99 LO Herbert | |||||||||
1 | Rostkowska Natalia | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | 99 LO Herbert | opłacono BM | ||||
Fundacja Primus | |||||||||
2 | Gralewska Iwona | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | Fundacja Primus | opłacono BM | ||||
3 | Lewandowska Katarzyna | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | Fundacja Primus | opłacono BM | ||||
II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy | |||||||||
4 | Jaworska-Dawidziuk Katarzyna | Oleśnica | Nordick walking/spacer 6 km | II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy | opłacono BM | ||||
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy | |||||||||
5 | Kędzia Marta Kędzia | Świebodzice | Nordick walking/spacer 6 km | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy | opłacono BM | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
6 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Nordick walking/spacer 6 km | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | |||||||||
7 | Ciszczoń Lucyna | Gorlice | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM | ||||
8 | Zimowska Sylwia | Sękowa | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM | ||||
9 | Buźniak Małgorzata | Gorlice | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM | ||||
10 | Muller Ewa | Gorlice | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM | ||||
11 | Skałba Bożena | Gorlice | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM | ||||
12 | Filar-Bochenek Paulina | Gorlice | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM | ||||
Miejskie Przedszkole nr 14 Puławy | |||||||||
13 | Matras Marta | Puławy | Nordick walking/spacer 6 km | Miejskie Przedszkole nr 14 Puławy | opłacono BM | ||||
Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach | |||||||||
14 | Paluch Lidia | Puławy | Nordick walking/spacer 6 km | Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach | |||||
15 | Wasiak Elżbieta Wasiak | Puławy | Nordick walking/spacer 6 km | Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach | opłacono BM | ||||
Mielecki Bieg Belfra | |||||||||
16 | Kordyś Agnieszka | Mielec | Nordick walking/spacer 6 km | Mielecki Bieg Belfra | opłacono BM | ||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce | |||||||||
17 | Patoleta Dariusz | Słupsk | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce | opłacono BM | ||||
18 | Miśkowiak Iwona | Ustka | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce | opłacono BM | ||||
19 | ZALEWSKA Monika | Słupsk | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce | opłacono BM | ||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis | |||||||||
20 | Grala Beata | Łąki | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis | opłacono BM | ||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku | |||||||||
21 | Pysz Paulina | Lubsko | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku | opłacono BM | ||||
22 | Janusz Joanna | Lubsko | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku | opłacono BM | ||||
23 | Witczak-Czapnik Anna | Lubsko | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku | opłacono BM | ||||
Opel Active Team | |||||||||
24 | Ochman Maria | Gliwice | Nordick walking/spacer 6 km | Opel Active Team | opłacono BM | ||||
PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | |||||||||
25 | Oczeretko Agnieszka | Huta Komorowska | Nordick walking/spacer 6 km | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM | ||||
26 | Serafin Adriana | Huta Komoroska | Nordick walking/spacer 6 km | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM | ||||
27 | Paszkowska Barbara | Huta Komorowska | Nordick walking/spacer 6 km | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM | ||||
28 | Kopeć Ewa | Huta Komorowska | Nordick walking/spacer 6 km | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM | ||||
Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | |||||||||
29 | Chabowska Alicja | Poznań | Nordick walking/spacer 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM | ||||
30 | Grelak Katarzyna | Luboń | Nordick walking/spacer 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM | ||||
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Jaworznie nie | |||||||||
31 | Pazdan Urszula Pazdan | Jaworzno | Nordick walking/spacer 6 km | Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Jaworznie nie | opłacono BM | ||||
Przedszkole | |||||||||
32 | Lukas Aneta Lukas | Mikołów | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole | opłacono BM | ||||
Przedszkole Ulan | |||||||||
33 | Łukasiak Katarzyna | Ulan Majorat | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole Ulan | |||||
Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich | |||||||||
34 | Krupińska Izabela | Sobowidz | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich | opłacono BM | ||||
35 | Kitowska Celina Kitowska | Suchy Dąb | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich | opłacono BM | ||||
36 | Dąbek Angelika | Graniczna Wieś | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich | opłacono BM | ||||
Przedszkole nr 185 w Poznaniu | |||||||||
37 | Frąckowiak Dorota | Poznań | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole nr 185 w Poznaniu | opłacono BM | ||||
Przedszkole w Otrębusach | |||||||||
38 | Piskorz Magdalena | Otrębusy | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole w Otrębusach | opłacono BM | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjanskiego w Aleksandrowie Kujawskim | |||||||||
39 | Bobrowska Agata | Waganiec | Nordick walking/spacer 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjanskiego w Aleksandrowie Kujawskim | opłacono BM | ||||
40 | Jankowska Małgorzata | Aleksandrów Kujawski | Nordick walking/spacer 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjanskiego w Aleksandrowie Kujawskim | opłacono BM | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach | |||||||||
41 | Koperska Małgorzata | Wierzchowiny | Nordick walking/spacer 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach | opłacono BM | ||||
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach | |||||||||
42 | Machnio Milena | Radom | Nordick walking/spacer 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach | opłacono BM | ||||
SOSW nr 3 Kraków | |||||||||
43 | Byczyńska Agata | Kraków | Nordick walking/spacer 6 km | SOSW nr 3 Kraków | |||||
SP 11 Tomaszów Maz. | |||||||||
44 | Szczurtek Paweł | Tomaszów Mazowiecki | Nordick walking/spacer 6 km | SP 11 Tomaszów Maz. | opłacono BM | ||||
SP Manasterz | |||||||||
45 | SUSZYŁO MARTA | SIENIAWA | Nordick walking/spacer 6 km | SP Manasterz | opłacono BM | ||||
46 | Ciurko Mieczysława | Manasterz | Nordick walking/spacer 6 km | SP Manasterz | opłacono BM | ||||
SP Paszowice | |||||||||
47 | Polińska Marta | Kwietniki | Nordick walking/spacer 6 km | SP Paszowice | opłacono BM | ||||
48 | Makuch Beata | Jawor | Nordick walking/spacer 6 km | SP Paszowice | opłacono BM | ||||
49 | Suhak Marta | Jawor | Nordick walking/spacer 6 km | SP Paszowice | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mielcu | |||||||||
50 | Seferynowicz Monika | Mielec | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa Nr 3 w Mielcu | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa Strzepcz | |||||||||
51 | Nogajewska Joanna | Strzepcz | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa Strzepcz | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | |||||||||
52 | Jabłońska Joanna | Sławsko | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM | ||||
53 | Rudzka Katarzyna | Sławsko | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | |||||||||
54 | Smolińska Anna | Sławsko | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM | ||||
55 | Banasiak Joanna | Sławsko | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM | ||||
56 | Mikułko-Szokalska Agnieszka | Sławsko | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu | |||||||||
57 | Musiał Joanna Musiał | Wronki | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu | |||||||||
58 | Rębilas Paulina | Stary Wiśnicz | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Starym Wiśniczu | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | |||||||||
59 | Sarzyńska Halina | Manasterz | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | opłacono BM | ||||
60 | Sawczyn Beata | Manasterz | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | opłacono BM | ||||
61 | Ryznar Katarzyna | Wiązownica | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | |||||
62 | Maciejewicz Agnieszka | Manasterz | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | |||||||||
63 | Woźniak Agnieszka | Ostrówek | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono BM | ||||
64 | Zakrzewska Anna | Ostrówek | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono BM | ||||
65 | Czuba Anna | Ostrówek | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono BM | ||||
66 | Jaszczuk Dagmara | Klembów | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w Jutrosinie | |||||||||
67 | Swornowski Waldemar | Jutrosin | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Władysława Bartkowiaka w Jutrosinie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu | |||||||||
68 | Maliszewska Anita | Świecie | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu | opłacono BM | ||||
69 | Ordońska Karolina | Świecie | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu | opłacono BM | ||||
70 | Pogoda Magda | Świecie | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa nr 1 w Świeciu | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | |||||||||
71 | Musioł Agata | Jarocin | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku | |||||||||
72 | Szafkowski Jacek Szafkowski | Barlinek Kombatantów 1/8 | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | |||||||||
73 | Mirys Monika | Łódź | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM | ||||
74 | Żeromińska Justyna | BYSZEWY | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie | |||||||||
75 | Oder Tomasz | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 w Warszawie | opłacono BM | ||||
Szkoła podstawowa nr 10 w Pruszkowie | |||||||||
76 | Zieliński Krzysztof | Podkowa Leśna | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła podstawowa nr 10 w Pruszkowie | opłacono BM | ||||
Technikum nr 20 w Zespole Szkół nr 11 | |||||||||
77 | Gburzyńska Bożena | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | Technikum nr 20 w Zespole Szkół nr 11 | opłacono BM | ||||
WSZPT-W w Cerekwicy Nowej | |||||||||
78 | Kwiatkiewicz Agnieszka | Kobylin | Nordick walking/spacer 6 km | WSZPT-W w Cerekwicy Nowej | opłacono BM | ||||
Wychodzę z kijami | |||||||||
79 | Małek-Galicka Sabina | Koszalin | Nordick walking/spacer 6 km | Wychodzę z kijami | opłacono BM | ||||
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGOZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGO | |||||||||
80 | Korytkowska Anna | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGOZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGO | opłacono BM | ||||
81 | Barcicka Anna | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGOZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGO | opłacono BM | ||||
82 | Zapór Piotr | Kobyłka | Nordick walking/spacer 6 km | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGOZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGO | opłacono BM | ||||
ZS11 Warszawa - Grabski | |||||||||
83 | Olszewski Artur | Skierdy | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa - Grabski | opłacono BM | ||||
ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | |||||||||
84 | Grzybowska Marzena | Warszawa 66 m.7 | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM | ||||
85 | Pawłowska Ewa | Rembelszczyzna | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM | ||||
86 | Rowińska Renata | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM | ||||
87 | Perłowska Anna | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM | ||||
88 | Grądzki Jan | WARSZAWA | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM | ||||
ZS11Warszawa Ratuszowa - Grabski | |||||||||
89 | Prochowicz Paweł | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM | ||||
ZSEiO Jarosław | |||||||||
90 | Jarosz Irena | Ryszkowa Wola | Nordick walking/spacer 6 km | ZSEiO Jarosław | opłacono BM | ||||
91 | Danyluk - Jabłońska Katarzyna | Jarosław | Nordick walking/spacer 6 km | ZSEiO Jarosław | opłacono BM | ||||
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Nowym Targu | |||||||||
92 | Polak Beata | Nowy Targ | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Nowym Targu | opłacono BM | ||||
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 14 Gliwice | |||||||||
93 | Oleszczak Gabriela | Gliwice | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkolno Przedszkolny nr 14 Gliwice | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stanisława Staszica w Poznaniu | |||||||||
94 | Lewandowska Małgorzata | Poznań | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stanisława Staszica w Poznaniu | opłacono BM | ||||
95 | Stelmach Joanna | Skórzewo | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stanisława Staszica w Poznaniu | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu | |||||||||
96 | Molenda Barbara | Sosnowiec | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 | |||||||||
97 | Świeżak Justyna Świeżak | Radzymin | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | |||||||||
98 | Komosińska Danuta | Ciechocinek | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | |||||
Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | |||||||||
99 | Małkiewicz Ala | Aleksandrów Kujawski | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | opłacono BM | ||||
100 | Płaskonka Danuta | Aleksandrów Kujawski | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | opłacono BM | ||||
101 | Sobierajska Monika Sobierajska | Aleksandrów Kujawski | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego "Kolegium Kujawskie" w Aleksandrowie Kujawskim | |||||||||
102 | Mazurkiewicz Aniela | Radziejów | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego "Kolegium Kujawskie" w Aleksandrowie Kujawskim | opłacono BM | ||||
103 | RYNICKI ŁUKASZ RYNICKI | SŁUŻEWO | Nordick walking/spacer 6 km | Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego "Kolegium Kujawskie" w Aleksandrowie Kujawskim | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
104 | Adamska Elżbieta Adamska | Jarocin | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
105 | Lewandowska Anna Lewandowska | Częstochowa | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
106 | Grenda Małgorzata | Cerekwica Nowa | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
107 | Dziuba Ewelina | Grodków | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
108 | Młodzik Anna | Toruń | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
109 | Kielczyk Aldona | OSTRÓWEK | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
110 | Biskupska Agnieszka Biskupska | Koszalin | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
111 | Sztaba Agnieszka Sztaba | Gorlice | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
112 | Szubert Ewa | Plichtów | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
113 | Siekierka Jarosław | Bydgoszcz | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
114 | Siekierka Daniela | Bydgoszcz | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
115 | Zimowska Danuta | Gorlice | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
116 | Biculewicz Robert | Bartoszyce | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
117 | Grzechnik Paulina | Królikowo | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
118 | Kozińska-Kaczmarek Beata | Ostrów Wielkopolski | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
119 | Orzeł Magdalena | Nowa Wieś | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
120 | Szafrańska Katarzyna | Krasiczyn | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
121 | Kawucha Ewa | Świecie | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
122 | Litzau Aneta | Władysławowo | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
123 | Perzewska Monika | Puck | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
124 | Formella Aleksandra | Łebcz | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
125 | Bujak Patrycja | Puck | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
126 | Klawikowski Przemysław | Wejherowo | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
127 | Karpiusz Edyta | Gdynia | Nordick walking/spacer 6 km | ||||||
128 | Treter Agata | Nagłowice | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
129 | Jasiewicz Jolanta | Wiązownica, Jarosławski, PODKARPACKIE | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
130 | Szczepaniak Magdalena | Konin | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
131 | Korycińska Aneta | Warszawa | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
132 | Borowy Ewelina Borowy | Kraków | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
133 | Podsiębierska Anna | Świecie | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
134 | Grzegorczyk Marzena | Ostrów Wielkopolski | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
135 | Biculewicz Monika | Bartoszyce | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |||||
136 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Nordick walking/spacer 6 km | ||||||
klub Przedszkola im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich | |||||||||
137 | Mokrosińska Danuta | Trąbki Wielkie | Nordick walking/spacer 6 km | klub Przedszkola im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich | opłacono BM |
Wyświetleń: 17066