Bieg Belfrów Wild Teacher
Jazda rowerem 12 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mizio Justyna Puławy Jazda rowerem 12 km Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach opłacono BM
2 Dobrzeniecki Krzysztof Gdańsk Jazda rowerem 12 km Grupa Rewers
3 Sikorska Dominika Jarocin Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
4 Mroczek Katarzyna Mroczek Góra Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa w Wojciechowie opłacono BM
5 Barbura Dorota Jarocin Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
6 Gregorek Irena Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
7 Lesner-Kufel Dorota Lesner-Kufel Sławno Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie opłacono BM
8 Roszak Halina Bobulczyn Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu opłacono BM
9 Szmyt Rafał Szmyt Borek Wielkopolski Jazda rowerem 12 km ZSP w Zimnowodzie opłacono BM
10 Antoszkiewicz Anna Jaraczewo Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
11 Woźniak Dominika Łowęcice Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
12 Zielińska-Zaworska Marta Wilkowyja Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
13 Niewdana Liliana Borek Wlkp. Jazda rowerem 12 km opłacono BM
14 Szeląg Edyta Łódź Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
15 Majka Robert Wojciechowo Jazda rowerem 12 km opłacono BM
16 Jarus Zbigniew Wojciechowo Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
17 Łeske-Jackowska Anna GRODZISK WLKP. Jazda rowerem 12 km opłacono BM
18 Łuniewicz-Stępniak Agnieszka Legionowo Jazda rowerem 12 km Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie opłacono BM
19 Nerling Dorota Łobzowiec Jazda rowerem 12 km opłacono BM
20 Łajeczko Joanna Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
21 Rogalski Piotr Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
22 Bisewska Ewa Gdańsk Jazda rowerem 12 km Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku opłacono BM
23 Broda-Bis Adrianna Nielepkowice Jazda rowerem 12 km SP Manasterz opłacono BM
24 Krawczyk Jacek Cerekwica Nowa, jarociński, Wielkopolskie Jazda rowerem 12 km opłacono BM
25 Mozdyniewicz Lucjan Nowy Sącz Jazda rowerem 12 km opłacono BM
26 Chlebowska Elżbieta Chlebowska Jarocin Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
27 Kosnowicz Irmina Kosnowicz Wołomin Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 opłacono BM
28 Kosnowicz Irmina Wołomin Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22
29 Podlewska Monika Podlewska Witaszyce Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Rusku opłacono BM
30 Marekwia Anna Katowice Jazda rowerem 12 km Przedszkole nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych opłacono BM
31 Karnicka Katarzyna Luboń Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa opłacono BM
32 Stelmach Dariusz Świdnica Jazda rowerem 12 km opłacono BM
33 Kuczerawy Krzysztof Cerekwica Stara Jazda rowerem 12 km WSZPT-W w Cerekwicy Nowej opłacono BM
34 Sikora Krystyna Sikora GOŚCIESZOWICE Jazda rowerem 12 km opłacono BM
35 Bryla Jolanta Bryla Lewino Jazda rowerem 12 km SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu opłacono BM
36 Pawlaczyk Katarzyna Pawlaczyk Rudniki Jazda rowerem 12 km PSP Rudniki opłacono BM
37 Kośna Barbara Wieluń Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Wieluniu opłacono BM
38 Roma Adamczak Tarchały Wielkie Jazda rowerem 12 km opłacono BM
39 Stawarska Elżbieta Obidowa Jazda rowerem 12 km Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Nowym Targu opłacono BM
40 Stefaniak Anna Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu opłacono BM
41 Stefaniak Anna Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu
42 Wójcik Kinga Wójcik Puławy Jazda rowerem 12 km Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach opłacono BM
43 Grzyb Alicja Bytom Jazda rowerem 12 km Przedszkole Miejskie nr 58 opłacono BM
44 Renka Roksana Bytom Jazda rowerem 12 km Przedszkole Miejskie nr 62 opłacono BM
45 Czaja Bogdan Osieczna Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej opłacono BM
46 Czaja Hanna Osieczna Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej opłacono BM
47 Gruba Janina Strzepcz Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy w Strzepczu opłacono BM
48 Kościelny Monika Mielec Jazda rowerem 12 km Przedszkole Miejskie nr 6 w Mielcu opłacono BM
49 Golec Daria Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu opłacono BM
50 Jafra Przemysław Radomsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 79 w Łodzi opłacono BM
51 Kołodziej Marta Wrocław Jazda rowerem 12 km opłacono BM
52 Kufel Radosław Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
53 Czech Renata Kawęczyn Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra opłacono BM
54 Namysł Natalia Poznań Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa opłacono BM
55 Bekier Anna Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 8 ,,Artystyczna Ósemeczka" w Mielcu opłacono BM
56 Misztal Małgosia Warszawa Jazda rowerem 12 km opłacono BM
57 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin Jazda rowerem 12 km Wychodzę z kijami opłacono BM
58 Ślązak Anna Gorzów Wielkopolski Jazda rowerem 12 km
59 Ślosarski Mirosław Człuchów Jazda rowerem 12 km LO im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie opłacono BM
60 Babiec Ilona Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra opłacono BM
61 Gołkowska Marta Goniądz Jazda rowerem 12 km S.P. im Sybiraków w Dolistowie Starym opłacono BM
62 Kaczmarek Iwona Grodzisk Wielkopolski Jazda rowerem 12 km opłacono BM
63 Woźniak Marta Wolanów Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach opłacono BM
64 Szczypior Agnieszka Strzepcz Jazda rowerem 12 km opłacono BM
65 Gapiński Tomasz Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi opłacono BM
66 Frymus Anna Frymus Szczecin Jazda rowerem 12 km CMS Szczecin opłacono BM
67 Dworzańska-Zapałowicz Maria Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi opłacono BM
68 Szczepańska Joanna Szczepańska SZCZECINEK Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku opłacono BM
69 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE Jazda rowerem 12 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono BM
70 Klein Aleksandra Lębork/Przeryte Jazda rowerem 12 km SP Przeryte opłacono BM
71 Nowak Kasia Chojnice Jazda rowerem 12 km opłacono BM
72 Wiśniewska Joanna Toruń Jazda rowerem 12 km Przedszkole opłacono BM
73 Kulas Małgorzata Gorzów Wielkopolski Jazda rowerem 12 km
74 Podliński Leszek Lubawa Jazda rowerem 12 km opłacono BM
75 Zadka Agnieszka Kruszwica Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach opłacono BM
76 Zakrzewska Karolina Wołomin Jazda rowerem 12 km Praxis Łąki/Żółw Ultras Team opłacono BM
77 Granek Joanna Chorzów Jazda rowerem 12 km SP nr 8 im. Jana III Sobieskiego Świętochłowice opłacono BM
78 Ogonowski Artur Bartoszyce Jazda rowerem 12 km 20BZ opłacono BM


Wyświetleń: 11994

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ