Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mizio Justyna | Puławy | Polska | Jazda rowerem 12 km | Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach | opłacono BM |
2 | Dobrzeniecki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Grupa Rewers | |
3 | Sikorska Dominika | Jarocin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM |
4 | Mroczek Katarzyna Mroczek | Góra | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa w Wojciechowie | opłacono BM |
5 | Barbura Dorota | Jarocin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie | opłacono BM |
6 | Gregorek Irena | Sławsko | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM |
7 | Lesner-Kufel Dorota Lesner-Kufel | Sławno | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie | opłacono BM |
8 | Roszak Halina | Bobulczyn | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu | opłacono BM |
9 | Szmyt Rafał Szmyt | Borek Wielkopolski | Polska | Jazda rowerem 12 km | ZSP w Zimnowodzie | opłacono BM |
10 | Antoszkiewicz Anna | Jaraczewo | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie | opłacono BM |
11 | Woźniak Dominika | Łowęcice | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie | opłacono BM |
12 | Zielińska-Zaworska Marta | Wilkowyja | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM |
13 | Niewdana Liliana | Borek Wlkp. | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
14 | Szeląg Edyta | Łódź | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM |
15 | Majka Robert | Wojciechowo | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
16 | Jarus Zbigniew | Wojciechowo | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie | opłacono BM |
17 | Łeske-Jackowska Anna | GRODZISK WLKP. | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
18 | Łuniewicz-Stępniak Agnieszka | Legionowo | Polska | Jazda rowerem 12 km | Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie | opłacono BM |
19 | Nerling Dorota | Łobzowiec | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
20 | Łajeczko Joanna | Sławsko | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM |
21 | Rogalski Piotr | Sławsko | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM |
22 | Bisewska Ewa | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku | opłacono BM |
23 | Broda-Bis Adrianna | Nielepkowice | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP Manasterz | opłacono BM |
24 | Krawczyk Jacek | Cerekwica Nowa, jarociński, Wielkopolskie | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
25 | Mozdyniewicz Lucjan | Nowy Sącz | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
26 | Chlebowska Elżbieta Chlebowska | Jarocin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM |
27 | Kosnowicz Irmina Kosnowicz | Wołomin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 | opłacono BM |
28 | Kosnowicz Irmina | Wołomin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 | |
29 | Podlewska Monika Podlewska | Witaszyce | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Rusku | opłacono BM |
30 | Marekwia Anna | Katowice | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych | opłacono BM |
31 | Karnicka Katarzyna | Luboń | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa | opłacono BM |
32 | Stelmach Dariusz | Świdnica | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
33 | Kuczerawy Krzysztof | Cerekwica Stara | Polska | Jazda rowerem 12 km | WSZPT-W w Cerekwicy Nowej | opłacono BM |
34 | Sikora Krystyna Sikora | GOŚCIESZOWICE | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
35 | Bryla Jolanta Bryla | Lewino | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu | opłacono BM |
36 | Pawlaczyk Katarzyna Pawlaczyk | Rudniki | Polska | Jazda rowerem 12 km | PSP Rudniki | opłacono BM |
37 | Kośna Barbara | Wieluń | Polska | Jazda rowerem 12 km | Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Wieluniu | opłacono BM |
38 | Roma Adamczak | Tarchały Wielkie | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
39 | Stawarska Elżbieta | Obidowa | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Nowym Targu | opłacono BM |
40 | Stefaniak Anna | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu | opłacono BM |
41 | Stefaniak Anna | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu | |
42 | Wójcik Kinga Wójcik | Puławy | Polska | Jazda rowerem 12 km | Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach | opłacono BM |
43 | Grzyb Alicja | Bytom | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole Miejskie nr 58 | opłacono BM |
44 | Renka Roksana | Bytom | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole Miejskie nr 62 | opłacono BM |
45 | Czaja Bogdan | Osieczna | Polska | Jazda rowerem 12 km | Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej | opłacono BM |
46 | Czaja Hanna | Osieczna | Polska | Jazda rowerem 12 km | Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej | opłacono BM |
47 | Gruba Janina | Strzepcz | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy w Strzepczu | opłacono BM |
48 | Kościelny Monika | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole Miejskie nr 6 w Mielcu | opłacono BM |
49 | Golec Daria | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu | opłacono BM |
50 | Jafra Przemysław | Radomsko | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 79 w Łodzi | opłacono BM |
51 | Kołodziej Marta | Wrocław | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
52 | Kufel Radosław | Sławsko | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM |
53 | Czech Renata | Kawęczyn | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra | opłacono BM |
54 | Namysł Natalia | Poznań | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa | opłacono BM |
55 | Bekier Anna | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 8 ,,Artystyczna Ósemeczka" w Mielcu | opłacono BM |
56 | Misztal Małgosia | Warszawa | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
57 | Kaszuba Adriana Kaszuba | Koszalin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Wychodzę z kijami | opłacono BM |
58 | Ślązak Anna | Gorzów Wielkopolski | Polska | Jazda rowerem 12 km | ||
59 | Ślosarski Mirosław | Człuchów | Polska | Jazda rowerem 12 km | LO im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie | opłacono BM |
60 | Babiec Ilona | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra | opłacono BM |
61 | Gołkowska Marta | Goniądz | Polska | Jazda rowerem 12 km | S.P. im Sybiraków w Dolistowie Starym | opłacono BM |
62 | Kaczmarek Iwona | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
63 | Woźniak Marta | Wolanów | Polska | Jazda rowerem 12 km | Publiczna Szkoła podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach | opłacono BM |
64 | Szczypior Agnieszka | Strzepcz | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
65 | Gapiński Tomasz | Łódź | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi | opłacono BM |
66 | Frymus Anna Frymus | Szczecin | Polska | Jazda rowerem 12 km | CMS Szczecin | opłacono BM |
67 | Dworzańska-Zapałowicz Maria | Łódź | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi | opłacono BM |
68 | Szczepańska Joanna Szczepańska | SZCZECINEK | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku | opłacono BM |
69 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | Jazda rowerem 12 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono BM |
70 | Klein Aleksandra | Lębork/Przeryte | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP Przeryte | opłacono BM |
71 | Nowak Kasia | Chojnice | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
72 | Wiśniewska Joanna | Toruń | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole | opłacono BM |
73 | Kulas Małgorzata | Gorzów Wielkopolski | Polska | Jazda rowerem 12 km | ||
74 | Podliński Leszek | Lubawa | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
75 | Zadka Agnieszka | Kruszwica | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach | opłacono BM |
76 | Zakrzewska Karolina | Wołomin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Praxis Łąki/Żółw Ultras Team | opłacono BM |
77 | Granek Joanna | Chorzów | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP nr 8 im. Jana III Sobieskiego Świętochłowice | opłacono BM |
78 | Ogonowski Artur | Bartoszyce | Polska | Jazda rowerem 12 km | 20BZ | opłacono BM |
Wyświetleń: 17192