Bieg Belfrów Wild Teacher
Jazda rowerem 12 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mizio Justyna Puławy Jazda rowerem 12 km Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach opłacono BM
2 Sikorska Dominika Jarocin Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
3 Mroczek Katarzyna Mroczek Góra Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa w Wojciechowie opłacono BM
4 Barbura Dorota Jarocin Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
5 Gregorek Irena Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
6 Lesner-Kufel Dorota Lesner-Kufel Sławno Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie opłacono BM
7 Roszak Halina Bobulczyn Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga w Ostrorogu opłacono BM
8 Szmyt Rafał Szmyt Borek Wielkopolski Jazda rowerem 12 km ZSP w Zimnowodzie opłacono BM
9 Antoszkiewicz Anna Jaraczewo Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
10 Woźniak Dominika Łowęcice Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
11 Zielińska-Zaworska Marta Wilkowyja Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
12 Niewdana Liliana Borek Wlkp. Jazda rowerem 12 km opłacono BM
13 Szeląg Edyta Łódź Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
14 Majka Robert Wojciechowo Jazda rowerem 12 km opłacono BM
15 Jarus Zbigniew Wojciechowo Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie opłacono BM
16 Łeske-Jackowska Anna GRODZISK WLKP. Jazda rowerem 12 km opłacono BM
17 Łuniewicz-Stępniak Agnieszka Legionowo Jazda rowerem 12 km Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie opłacono BM
18 Nerling Dorota Łobzowiec Jazda rowerem 12 km opłacono BM
19 Łajeczko Joanna Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
20 Rogalski Piotr Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
21 Bisewska Ewa Gdańsk Jazda rowerem 12 km Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku opłacono BM
22 Broda-Bis Adrianna Nielepkowice Jazda rowerem 12 km SP Manasterz opłacono BM
23 Krawczyk Jacek Cerekwica Nowa, jarociński, Wielkopolskie Jazda rowerem 12 km opłacono BM
24 Mozdyniewicz Lucjan Nowy Sącz Jazda rowerem 12 km opłacono BM
25 Chlebowska Elżbieta Chlebowska Jarocin Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
26 Kosnowicz Irmina Kosnowicz Wołomin Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 opłacono BM
27 Podlewska Monika Podlewska Witaszyce Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Rusku opłacono BM
28 Marekwia Anna Katowice Jazda rowerem 12 km Przedszkole nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych opłacono BM
29 Karnicka Katarzyna Luboń Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa opłacono BM
30 Stelmach Dariusz Świdnica Jazda rowerem 12 km opłacono BM
31 Kuczerawy Krzysztof Cerekwica Stara Jazda rowerem 12 km WSZPT-W w Cerekwicy Nowej opłacono BM
32 Sikora Krystyna Sikora GOŚCIESZOWICE Jazda rowerem 12 km opłacono BM
33 Bryla Jolanta Bryla Lewino Jazda rowerem 12 km SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu opłacono BM
34 Pawlaczyk Katarzyna Pawlaczyk Rudniki Jazda rowerem 12 km PSP Rudniki opłacono BM
35 Kośna Barbara Wieluń Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Wieluniu opłacono BM
36 Roma Adamczak Tarchały Wielkie Jazda rowerem 12 km opłacono BM
37 Stawarska Elżbieta Obidowa Jazda rowerem 12 km Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 1 w Nowym Targu opłacono BM
38 Stefaniak Anna Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu opłacono BM
39 Wójcik Kinga Wójcik Puławy Jazda rowerem 12 km Miejskie Przedszkole nr 14 w Puławach opłacono BM
40 Grzyb Alicja Bytom Jazda rowerem 12 km Przedszkole Miejskie nr 58 opłacono BM
41 Renka Roksana Bytom Jazda rowerem 12 km Przedszkole Miejskie nr 62 opłacono BM
42 Czaja Bogdan Osieczna Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej opłacono BM
43 Czaja Hanna Osieczna Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej opłacono BM
44 Gruba Janina Strzepcz Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy w Strzepczu opłacono BM
45 Kościelny Monika Mielec Jazda rowerem 12 km Przedszkole Miejskie nr 6 w Mielcu opłacono BM
46 Golec Daria Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu opłacono BM
47 Jafra Przemysław Radomsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 79 w Łodzi opłacono BM
48 Kołodziej Marta Wrocław Jazda rowerem 12 km opłacono BM
49 Kufel Radosław Sławsko Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
50 Czech Renata Kawęczyn Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra opłacono BM
51 Namysł Natalia Poznań Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa opłacono BM
52 Bekier Anna Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 8 ,,Artystyczna Ósemeczka" w Mielcu opłacono BM
53 Misztal Małgosia Warszawa Jazda rowerem 12 km opłacono BM
54 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin Jazda rowerem 12 km Wychodzę z kijami opłacono BM
55 Ślosarski Mirosław Człuchów Jazda rowerem 12 km LO im. Stefana Czarnieckiego w Człuchowie opłacono BM
56 Babiec Ilona Mielec Jazda rowerem 12 km Mielecki Bieg Belfra opłacono BM
57 Gołkowska Marta Goniądz Jazda rowerem 12 km S.P. im Sybiraków w Dolistowie Starym opłacono BM
58 Kaczmarek Iwona Grodzisk Wielkopolski Jazda rowerem 12 km opłacono BM
59 Woźniak Marta Wolanów Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach opłacono BM
60 Szczypior Agnieszka Strzepcz Jazda rowerem 12 km opłacono BM
61 Gapiński Tomasz Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi opłacono BM
62 Frymus Anna Frymus Szczecin Jazda rowerem 12 km CMS Szczecin opłacono BM
63 Dworzańska-Zapałowicz Maria Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi opłacono BM
64 Szczepańska Joanna Szczepańska SZCZECINEK Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa nr 6 w Szczecinku opłacono BM
65 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE Jazda rowerem 12 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono BM
66 Klein Aleksandra Lębork/Przeryte Jazda rowerem 12 km SP Przeryte opłacono BM
67 Nowak Kasia Chojnice Jazda rowerem 12 km opłacono BM
68 Wiśniewska Joanna Toruń Jazda rowerem 12 km Przedszkole opłacono BM
69 Podliński Leszek Lubawa Jazda rowerem 12 km opłacono BM
70 Zadka Agnieszka Kruszwica Jazda rowerem 12 km Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Chełmcach opłacono BM
71 Zakrzewska Karolina Wołomin Jazda rowerem 12 km Praxis Łąki/Żółw Ultras Team opłacono BM
72 Granek Joanna Chorzów Jazda rowerem 12 km SP nr 8 im. Jana III Sobieskiego Świętochłowice opłacono BM
73 Ogonowski Artur Bartoszyce Jazda rowerem 12 km 20BZ opłacono BM


Wyświetleń: 12435

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ