Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marczuk Paweł | Wołomin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
2 | ANTOSIK GRAŻYNA | SŁAWSKO | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO | opłacono BM |
3 | Bodaszewska Lidia | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Fundacja Primus | opłacono BM |
4 | Borkowski Mariusz | Poznań | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu | opłacono BM |
5 | Chałubińska Agnieszka | Lębork | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
6 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | k s Olszewski i synowie | opłacono BM |
7 | Cierpiałek Jakub | Wadowice | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach | opłacono BM |
8 | Ćwik Anna | Lubsko | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
9 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
10 | Czech Marcin | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | NSP 47 Fundacji Primus w Warszawie | opłacono BM |
11 | DERESZEWSKI PIOTR | WARSZAWA | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
12 | Filipski Rafał | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Fundacja Primus | opłacono BM |
13 | FLIS MAŁGORZATA FLIS | NIELEPKOWICE | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP Manasterz | opłacono BM |
14 | Gesek Nikoleta | Strzepcz | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu | opłacono BM |
15 | Golański Grzegorz | Olsztyn | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
16 | Gorzela Damian | Katowice | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
17 | Gościński Adam | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
18 | Grzywacz Elżbieta | Boleszyn | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM |
19 | Gudzińska-Niemiec Anna | Jarosław | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP Manasterz | opłacono BM |
20 | Hada Marzena Hada | Chrzanow | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Sp3 Chrzanów | opłacono BM |
21 | Hobgarski Patryk | Kowary | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Karkonoska Akademia Siatkówki | opłacono BM |
22 | iljin Mirosław | Kwidzyn | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SOSW BARCICE | opłacono BM |
23 | Jakutowicz Andrzej | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im. POW w Ostrówku | opłacono BM |
24 | Janneck Grzegorz | Linia | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
25 | Janneck Michalina Janneck | Strzepcz | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
26 | Jarząbek Robert | Strzałkowo | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SGB | opłacono BM |
27 | Jasińska Karolina | Duszniki-Zdrój | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole | opłacono BM |
28 | Jaworska Anna | Skarżysko Kamienna | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
29 | Kidzińska Agnieszka Kidzińska | Podkowa Leśna | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach | opłacono BM |
30 | Klein Izabela | Łebunia | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | opłacono BM |
31 | Kliszewska Patrycja | Gdańsk | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku | opłacono BM |
32 | Kopka Elżbieta | Szczecin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin | opłacono BM |
33 | Koryciński ks. Daniel | Huta Komorowska | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM |
34 | Kostera Katarzyna | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" | opłacono BM |
35 | Krajewska Dorota | TORZYM | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Torzymiu | opłacono BM |
36 | Kruszyńska Małgorzata | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie | opłacono BM |
37 | Książek Cezary | Łódź | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM |
38 | Kukiełka Justyna | Łaziska Górne | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
39 | Kurzawa Sebastian | Jarocin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM |
40 | Kurzawa Wioletta Kurzawa | Gdynia | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
41 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
42 | Lotek Arkadiusz | Jabłoń | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
43 | MAJCHEREK EMILIA MAJCHEREK | Turek | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Chlebowiaki | opłacono BM |
44 | Marcinkiewicz Wojciech | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | opłacono BM |
45 | Maślińska Ewa | Borek wielkopolski | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | WSZPT-W w Cerekwicy Nowej | opłacono BM |
46 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
47 | Michalewska Sylwia | Twardogóra | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Czatkowicach | opłacono BM |
48 | Michalik Iza | Szklarska Poręba | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie | opłacono BM |
49 | Mikołajczak Bartłomiej Mikołajczak | Jarocin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM |
50 | Milert Jolanta | Gaszowice | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
51 | Mrózek Marek | Tymbark | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | ZSPiP Słopnice | opłacono BM |
52 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Grupa Rewers | opłacono BM |
53 | Oskulski Robert | Kowary | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Kowary biegają | opłacono BM |
54 | Pawliczek Izabela | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
55 | Piasecki Tomasz | Legnica | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | I LO Legnica | opłacono BM |
56 | Pietras Rafał | Piotrków Trybunalski | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Ekonomik Piotrków | opłacono BM |
57 | Podraza Danuta | Mielec | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka | opłacono BM |
58 | Prądzińska Małgorzata | Pacółtowo | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM |
59 | Przadka Katarzyna | Pszczyna | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła podstawowa w Jankowicach | opłacono BM |
60 | Przygoda Agnieszka | Mielec | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu | opłacono BM |
61 | Purczyńska Edyta | Żnin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie | opłacono BM |
62 | PŁÓCIENNIK NATALIA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 14 Maluszek Ostrów Wielkopolski | opłacono BM |
63 | Radzio Małgosia | Wołomin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 | opłacono BM |
64 | Rojek Agnieszka | Łęczna | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole Publiczne Nr.4 Łęczna | opłacono BM |
65 | Rola Iwona | Wierzbica | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
66 | RÓŻYCKI GRZEGORZ | BIELAWA | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | opłacono BM |
67 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
68 | Stangret Marta | Bełchatów | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
69 | Stefankowska Monika | Nieporęt | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
70 | Stefański Wiesław | Lipowo | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie | opłacono BM |
71 | Stobiecka Marta | Piotrków Tryb. | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Ekonomik Piotrków | opłacono BM |
72 | Stolarczuk Bartosz | Szczecin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
73 | Światłowska Agnieszka | Olsztyn | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
74 | Szczepanik Dorota | Kraków | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła podstawowa nr 93 w Krakowie | opłacono BM |
75 | Szerement Katarzyna | Ustka | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce | opłacono BM |
76 | Szewczyk Ewa | Stary Toruń | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim | opłacono BM |
77 | Sztukin Tatiana | Rewal | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
78 | Trela Anita | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM |
79 | Wachholz Beata | Sławno | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM |
80 | Wilkońska Joanna Wilkońska | Wieliczka | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole Niepubliczne U ANIOŁKA STRÓŻA | opłacono BM |
81 | Wojciechowska Teresa | Łowicz | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu | opłacono BM |
82 | Wojtak Arkadiusz | Kurzętnik | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM |
83 | Woźnicka Kamila | Łódź | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM |
84 | Woźnicki Adam | Łódź, pow. Łódź | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM |
85 | Żurawski Krzysztof | Kurzętnik | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM |
86 | Żyłów Adriana | GDYNIA | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 49 w Gdyni | opłacono BM |
87 | Łęt Marcin | Konin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP 7 Konin | opłacono BM |
88 | Łobacz Łukasz | Radzymin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis | opłacono BM |
89 | Łukaszczyk-Skafiriak Dorota Łukaszczyk-Skafiriak | Zielona Góra | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Sp 13 Zielona Góra | opłacono BM |
Wyświetleń: 17077