Bieg Belfrów Wild Teacher
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rola Iwona Wierzbica Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
2 Wachholz Beata Sławno Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
3 Janneck Grzegorz Linia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
4 Krajewska Dorota TORZYM Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Torzymiu opłacono BM
5 Gudzińska-Niemiec Anna Jarosław Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP Manasterz opłacono BM
6 Stolarczuk Bartosz Szczecin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
7 Mrózek Marek Tymbark Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower ZSPiP Słopnice opłacono BM
8 Kopka Elżbieta Szczecin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin opłacono BM
9 FLIS MAŁGORZATA FLIS NIELEPKOWICE Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP Manasterz opłacono BM
10 Piątyszek Tomasz Grodzisk Wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower
11 Maślińska Ewa Borek wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower WSZPT-W w Cerekwicy Nowej opłacono BM
12 Pietras Rafał Piotrków Trybunalski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Ekonomik Piotrków opłacono BM
13 Jakutowicz Andrzej Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. POW w Ostrówku opłacono BM
14 Przadka Katarzyna Pszczyna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła podstawowa w Jankowicach opłacono BM
15 Klein Izabela Łebunia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu opłacono BM
16 Lotek Arkadiusz Jabłoń Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
17 Szerement Katarzyna Ustka Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce opłacono BM
18 RÓŻYCKI GRZEGORZ BIELAWA Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA opłacono BM
19 Łogusz Natalia Lubsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower
20 Ogonowski Daniel Gdańsk Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Grupa Rewers opłacono BM
21 Hada Marzena Hada Chrzanow Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp3 Chrzanów opłacono BM
22 Gesek Nikoleta Strzepcz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu opłacono BM
23 Łęt Marcin Konin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP 7 Konin opłacono BM
24 Kidzińska Agnieszka Kidzińska Podkowa Leśna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach opłacono BM
25 Marczuk Paweł Wołomin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
26 Woźnicki Adam Łódź, pow. Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
27 Czech Marcin Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower NSP 47 Fundacji Primus w Warszawie opłacono BM
28 Woźnicka Kamila Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
29 Kruszyńska Małgorzata Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie opłacono BM
30 Mikiewicz Magdalena Świnoujście Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu
31 Jasińska Karolina Duszniki-Zdrój Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole opłacono BM
32 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu
33 Hobgarski Patryk Kowary Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Karkonoska Akademia Siatkówki opłacono BM
34 Rojek Agnieszka Łęczna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole Publiczne Nr.4 Łęczna opłacono BM
35 Grzywacz Elżbieta Boleszyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
36 Piasecki Tomasz Legnica Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I LO Legnica opłacono BM
37 PŁÓCIENNIK NATALIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 14 Maluszek Ostrów Wielkopolski opłacono BM
38 Trela Anita Nowe Miasto Lubawskie Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
39 ANTOSIK GRAŻYNA SŁAWSKO Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO opłacono BM
40 Stobiecka Marta Piotrków Tryb. Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Ekonomik Piotrków opłacono BM
41 Marcinkiewicz Wojciech Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie opłacono BM
42 Purczyńska Edyta Żnin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie opłacono BM
43 Koryciński ks. Daniel Huta Komorowska Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej opłacono BM
44 Chałubińska Agnieszka Lębork Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
45 Wojciechowska Teresa Łowicz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu opłacono BM
46 Łobacz Łukasz Radzymin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis opłacono BM
47 Stefankowska Monika Nieporęt Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
48 Jarząbek Robert Strzałkowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SGB opłacono BM
49 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
50 Gościński Adam Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
51 Przygoda Agnieszka Mielec Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu opłacono BM
52 Michalik Iza Szklarska Poręba Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie opłacono BM
53 Kostera Katarzyna Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" opłacono BM
54 Józefaciuk Marcin Józefaciuk Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi
55 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
56 Chudy Henryk Sławsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower k s Olszewski i synowie opłacono BM
57 Kulczyk Hanka Zielona Góra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower IV LO w Zielonej Górze
58 Stangret Marta Bełchatów Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
59 Oskulski Robert Kowary Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Kowary biegają opłacono BM
60 Szczepanik Dorota Kraków Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła podstawowa nr 93 w Krakowie opłacono BM
61 Janneck Michalina Janneck Strzepcz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
62 Kurzawa Sebastian Jarocin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
63 Michalewska Sylwia Twardogóra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Czatkowicach opłacono BM
64 Szewczyk Ewa Stary Toruń Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim opłacono BM
65 Radzio Małgosia Wołomin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 opłacono BM
66 Stefański Wiesław Lipowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie opłacono BM
67 Prądzińska Małgorzata Pacółtowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
68 Turak Joanna Pulaw Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower
69 Wojtak Arkadiusz Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
70 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
71 Filipski Rafał Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Fundacja Primus opłacono BM
72 Gacioch Sylwester Kętrzyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I LO Kętrzyn
73 Kurzawa Wioletta Kurzawa Gdynia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
74 Weckwert Łukasz Ostrów Wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Ligocie
75 Żurawski Krzysztof Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
76 Golański Grzegorz Olsztyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
77 Gorzela Damian Katowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
78 Bodaszewska Lidia Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Fundacja Primus opłacono BM
79 MAJCHEREK EMILIA MAJCHEREK Turek Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Chlebowiaki opłacono BM
80 Jaworska Anna Skarżysko Kamienna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
81 Książek Cezary Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
82 Milert Jolanta Gaszowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
83 Wilkońska Joanna Wilkońska Wieliczka Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole Niepubliczne U ANIOŁKA STRÓŻA opłacono BM
84 Borkowski Mariusz Poznań Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu opłacono BM
85 Szymura Marcin Stanowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower ZSP Chudów
86 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
87 Rudźko Wojciech Wejherowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
88 Łukaszczyk-Skafiriak Dorota Łukaszczyk-Skafiriak Zielona Góra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp 13 Zielona Góra opłacono BM
89 Sztukin Tatiana Rewal Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
90 Kukiełka Justyna Łaziska Górne Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
91 Kliszewska Patrycja Gdańsk Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku opłacono BM
92 Cierpiałek Jakub Wadowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach opłacono BM
93 Ćwik Anna Lubsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
94 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
95 Mikołajczak Bartłomiej Mikołajczak Jarocin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
96 Podraza Danuta Mielec Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka opłacono BM
97 iljin Mirosław Kwidzyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SOSW BARCICE opłacono BM
98 Światłowska Agnieszka Olsztyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
99 Żyłów Adriana GDYNIA Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 49 w Gdyni opłacono BM


Wyświetleń: 11989

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ