Bieg Belfrów Wild Teacher
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA
1 RÓŻYCKI GRZEGORZ BIELAWA Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA opłacono BM
Chlebowiaki
2 MAJCHEREK EMILIA MAJCHEREK Turek Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Chlebowiaki opłacono BM
Ekonomik Piotrków
3 Stobiecka Marta Piotrków Tryb. Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Ekonomik Piotrków opłacono BM
4 Pietras Rafał Piotrków Trybunalski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Ekonomik Piotrków opłacono BM
Fundacja Primus
5 Filipski Rafał Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Fundacja Primus opłacono BM
6 Bodaszewska Lidia Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Fundacja Primus opłacono BM
Grupa Rewers
7 Ogonowski Daniel Gdańsk Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Grupa Rewers opłacono BM
I LO Kętrzyn
8 Gacioch Sylwester Kętrzyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I LO Kętrzyn
I LO Legnica
9 Piasecki Tomasz Legnica Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I LO Legnica opłacono BM
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach
10 Cierpiałek Jakub Wadowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach opłacono BM
IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu
11 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu
IV LO w Zielonej Górze
12 Kulczyk Hanka Zielona Góra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower IV LO w Zielonej Górze
Karkonoska Akademia Siatkówki
13 Hobgarski Patryk Kowary Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Karkonoska Akademia Siatkówki opłacono BM
Kowary biegają
14 Oskulski Robert Kowary Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Kowary biegają opłacono BM
Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu
15 Przygoda Agnieszka Mielec Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu opłacono BM
NSP 47 Fundacji Primus w Warszawie
16 Czech Marcin Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower NSP 47 Fundacji Primus w Warszawie opłacono BM
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce
17 Szerement Katarzyna Ustka Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce opłacono BM
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis
18 Łobacz Łukasz Radzymin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis opłacono BM
PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej
19 Koryciński ks. Daniel Huta Komorowska Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej opłacono BM
Przedszkole
20 Jasińska Karolina Duszniki-Zdrój Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole opłacono BM
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka
21 Podraza Danuta Mielec Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka opłacono BM
Przedszkole Niepubliczne U ANIOŁKA STRÓŻA
22 Wilkońska Joanna Wilkońska Wieliczka Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole Niepubliczne U ANIOŁKA STRÓŻA opłacono BM
Przedszkole Publiczne Nr.4 Łęczna
23 Rojek Agnieszka Łęczna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole Publiczne Nr.4 Łęczna opłacono BM
Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach
24 Kidzińska Agnieszka Kidzińska Podkowa Leśna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach opłacono BM
Przedszkole nr 14 Maluszek Ostrów Wielkopolski
25 PŁÓCIENNIK NATALIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 14 Maluszek Ostrów Wielkopolski opłacono BM
Przedszkole nr 49 w Gdyni
26 Żyłów Adriana GDYNIA Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 49 w Gdyni opłacono BM
Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek"
27 Kostera Katarzyna Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" opłacono BM
Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu
28 Klein Izabela Łebunia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu opłacono BM
SGB
29 Jarząbek Robert Strzałkowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SGB opłacono BM
SOSW BARCICE
30 iljin Mirosław Kwidzyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SOSW BARCICE opłacono BM
SP 7 Konin
31 Łęt Marcin Konin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP 7 Konin opłacono BM
SP Manasterz
32 FLIS MAŁGORZATA FLIS NIELEPKOWICE Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP Manasterz opłacono BM
33 Gudzińska-Niemiec Anna Jarosław Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP Manasterz opłacono BM
SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO
34 ANTOSIK GRAŻYNA SŁAWSKO Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO opłacono BM
SP im. POW w Ostrówku
35 Jakutowicz Andrzej Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. POW w Ostrówku opłacono BM
SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu
36 Gesek Nikoleta Strzepcz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu opłacono BM
Sp3 Chrzanów
37 Hada Marzena Hada Chrzanow Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp3 Chrzanów opłacono BM
Sp 13 Zielona Góra
38 Łukaszczyk-Skafiriak Dorota Łukaszczyk-Skafiriak Zielona Góra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp 13 Zielona Góra opłacono BM
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku
39 Wachholz Beata Sławno Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku opłacono BM
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie
40 Stefański Wiesław Lipowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie opłacono BM
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie
41 Michalik Iza Szklarska Poręba Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie opłacono BM
Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu
42 Mikiewicz Magdalena Świnoujście Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie
43 Kurzawa Sebastian Jarocin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
44 Mikołajczak Bartłomiej Mikołajczak Jarocin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie opłacono BM
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie
45 Purczyńska Edyta Żnin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie opłacono BM
Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku
46 Kliszewska Patrycja Gdańsk Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku opłacono BM
Szkoła Podstawowa w Czatkowicach
47 Michalewska Sylwia Twardogóra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Czatkowicach opłacono BM
Szkoła Podstawowa w Ligocie
48 Weckwert Łukasz Ostrów Wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Ligocie
Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach
49 Woźnicka Kamila Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
50 Woźnicki Adam Łódź, pow. Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
51 Książek Cezary Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach opłacono BM
Szkoła Podstawowa w Torzymiu
52 Krajewska Dorota TORZYM Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa w Torzymiu opłacono BM
Szkoła podstawowa nr 93 w Krakowie
53 Szczepanik Dorota Kraków Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła podstawowa nr 93 w Krakowie opłacono BM
Szkoła podstawowa w Jankowicach
54 Przadka Katarzyna Pszczyna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła podstawowa w Jankowicach opłacono BM
Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin
55 Kopka Elżbieta Szczecin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin opłacono BM
WSZPT-W w Cerekwicy Nowej
56 Maślińska Ewa Borek wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower WSZPT-W w Cerekwicy Nowej opłacono BM
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
57 Marcinkiewicz Wojciech Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie opłacono BM
ZSP Chudów
58 Szymura Marcin Stanowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower ZSP Chudów
ZSPiP Słopnice
59 Mrózek Marek Tymbark Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower ZSPiP Słopnice opłacono BM
Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie
60 Kruszyńska Małgorzata Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie opłacono BM
Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu
61 Borkowski Mariusz Poznań Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu opłacono BM
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu
62 Wojciechowska Teresa Łowicz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu opłacono BM
Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi
63 Józefaciuk Marcin Józefaciuk Łódź Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi
Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie
64 DERESZEWSKI PIOTR WARSZAWA Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
65 Stefankowska Monika Nieporęt Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
66 Marczuk Paweł Wołomin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie opłacono BM
Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22
67 Radzio Małgosia Wołomin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 opłacono BM
Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku
68 Prądzińska Małgorzata Pacółtowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
69 Trela Anita Nowe Miasto Lubawskie Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
70 Grzywacz Elżbieta Boleszyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
71 Wojtak Arkadiusz Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
72 Żurawski Krzysztof Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim
73 Szewczyk Ewa Stary Toruń Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim opłacono BM
_BRAK NAZWY_
74 Turak Joanna Pulaw Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower
75 Stolarczuk Bartosz Szczecin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
76 Jaworska Anna Skarżysko Kamienna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
77 Gorzela Damian Katowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
78 Kukiełka Justyna Łaziska Górne Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
79 Chałubińska Agnieszka Lębork Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
80 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
81 Janneck Michalina Janneck Strzepcz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
82 Janneck Grzegorz Linia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
83 Lotek Arkadiusz Jabłoń Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
84 Gościński Adam Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
85 Sztukin Tatiana Rewal Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
86 Piątyszek Tomasz Grodzisk Wielkopolski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower
87 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
88 Kurzawa Wioletta Kurzawa Gdynia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
89 Łogusz Natalia Lubsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower
90 Ćwik Anna Lubsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
91 Rola Iwona Wierzbica Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
92 Stangret Marta Bełchatów Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
93 Milert Jolanta Gaszowice Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
94 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
95 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
96 Światłowska Agnieszka Olsztyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
97 Rudźko Wojciech Wejherowo Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
98 Golański Grzegorz Olsztyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
k s Olszewski i synowie
99 Chudy Henryk Sławsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower k s Olszewski i synowie opłacono BM


Wyświetleń: 12514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ