Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | |||||||||
1 | RÓŻYCKI GRZEGORZ | BIELAWA | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA | opłacono BM | ||||
Chlebowiaki | |||||||||
2 | MAJCHEREK EMILIA MAJCHEREK | Turek | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Chlebowiaki | opłacono BM | ||||
Ekonomik Piotrków | |||||||||
3 | Stobiecka Marta | Piotrków Tryb. | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Ekonomik Piotrków | opłacono BM | ||||
4 | Pietras Rafał | Piotrków Trybunalski | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Ekonomik Piotrków | opłacono BM | ||||
Fundacja Primus | |||||||||
5 | Filipski Rafał | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Fundacja Primus | opłacono BM | ||||
6 | Bodaszewska Lidia | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Fundacja Primus | opłacono BM | ||||
Grupa Rewers | |||||||||
7 | Ogonowski Daniel | Gdańsk | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Grupa Rewers | opłacono BM | ||||
I LO Kętrzyn | |||||||||
8 | Gacioch Sylwester | Kętrzyn | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | I LO Kętrzyn | |||||
I LO Legnica | |||||||||
9 | Piasecki Tomasz | Legnica | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | I LO Legnica | opłacono BM | ||||
I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach | |||||||||
10 | Cierpiałek Jakub | Wadowice | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach | opłacono BM | ||||
IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu | |||||||||
11 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | IV LO im. S. Staszica w Sosnowcu | |||||
IV LO w Zielonej Górze | |||||||||
12 | Kulczyk Hanka | Zielona Góra | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | IV LO w Zielonej Górze | |||||
Karkonoska Akademia Siatkówki | |||||||||
13 | Hobgarski Patryk | Kowary | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Karkonoska Akademia Siatkówki | opłacono BM | ||||
Kowary biegają | |||||||||
14 | Oskulski Robert | Kowary | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Kowary biegają | opłacono BM | ||||
Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu | |||||||||
15 | Przygoda Agnieszka | Mielec | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu | opłacono BM | ||||
NSP 47 Fundacji Primus w Warszawie | |||||||||
16 | Czech Marcin | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | NSP 47 Fundacji Primus w Warszawie | opłacono BM | ||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce | |||||||||
17 | Szerement Katarzyna | Ustka | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce | opłacono BM | ||||
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis | |||||||||
18 | Łobacz Łukasz | Radzymin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis | opłacono BM | ||||
PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | |||||||||
19 | Koryciński ks. Daniel | Huta Komorowska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej | opłacono BM | ||||
Przedszkole | |||||||||
20 | Jasińska Karolina | Duszniki-Zdrój | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole | opłacono BM | ||||
Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka | |||||||||
21 | Podraza Danuta | Mielec | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mielcu im. Kubusia Puchatka | opłacono BM | ||||
Przedszkole Niepubliczne U ANIOŁKA STRÓŻA | |||||||||
22 | Wilkońska Joanna Wilkońska | Wieliczka | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole Niepubliczne U ANIOŁKA STRÓŻA | opłacono BM | ||||
Przedszkole Publiczne Nr.4 Łęczna | |||||||||
23 | Rojek Agnieszka | Łęczna | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole Publiczne Nr.4 Łęczna | opłacono BM | ||||
Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach | |||||||||
24 | Kidzińska Agnieszka Kidzińska | Podkowa Leśna | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach | opłacono BM | ||||
Przedszkole nr 14 Maluszek Ostrów Wielkopolski | |||||||||
25 | PŁÓCIENNIK NATALIA | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 14 Maluszek Ostrów Wielkopolski | opłacono BM | ||||
Przedszkole nr 49 w Gdyni | |||||||||
26 | Żyłów Adriana | GDYNIA | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 49 w Gdyni | opłacono BM | ||||
Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" | |||||||||
27 | Kostera Katarzyna | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" | opłacono BM | ||||
Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | |||||||||
28 | Klein Izabela | Łebunia | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu | opłacono BM | ||||
SGB | |||||||||
29 | Jarząbek Robert | Strzałkowo | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SGB | opłacono BM | ||||
SOSW BARCICE | |||||||||
30 | iljin Mirosław | Kwidzyn | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SOSW BARCICE | opłacono BM | ||||
SP 7 Konin | |||||||||
31 | Łęt Marcin | Konin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP 7 Konin | opłacono BM | ||||
SP Manasterz | |||||||||
32 | FLIS MAŁGORZATA FLIS | NIELEPKOWICE | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP Manasterz | opłacono BM | ||||
33 | Gudzińska-Niemiec Anna | Jarosław | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP Manasterz | opłacono BM | ||||
SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO | |||||||||
34 | ANTOSIK GRAŻYNA | SŁAWSKO | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO | opłacono BM | ||||
SP im. POW w Ostrówku | |||||||||
35 | Jakutowicz Andrzej | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im. POW w Ostrówku | opłacono BM | ||||
SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu | |||||||||
36 | Gesek Nikoleta | Strzepcz | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu | opłacono BM | ||||
Sp3 Chrzanów | |||||||||
37 | Hada Marzena Hada | Chrzanow | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Sp3 Chrzanów | opłacono BM | ||||
Sp 13 Zielona Góra | |||||||||
38 | Łukaszczyk-Skafiriak Dorota Łukaszczyk-Skafiriak | Zielona Góra | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Sp 13 Zielona Góra | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | |||||||||
39 | Wachholz Beata | Sławno | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie | |||||||||
40 | Stefański Wiesław | Lipowo | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Lipowie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie | |||||||||
41 | Michalik Iza | Szklarska Poręba | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu | |||||||||
42 | Mikiewicz Magdalena | Świnoujście | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 1 w Świnoujściu | |||||
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | |||||||||
43 | Kurzawa Sebastian | Jarocin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM | ||||
44 | Mikołajczak Bartłomiej Mikołajczak | Jarocin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie | |||||||||
45 | Purczyńska Edyta | Żnin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku | |||||||||
46 | Kliszewska Patrycja | Gdańsk | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa nr 77 w Gdańsku | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Czatkowicach | |||||||||
47 | Michalewska Sylwia | Twardogóra | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Czatkowicach | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Ligocie | |||||||||
48 | Weckwert Łukasz | Ostrów Wielkopolski | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Ligocie | |||||
Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | |||||||||
49 | Woźnicki Adam | Łódź, pow. Łódź | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM | ||||
50 | Książek Cezary | Łódź | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM | ||||
51 | Woźnicka Kamila | Łódź | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Starych Skoszewach | opłacono BM | ||||
Szkoła Podstawowa w Torzymiu | |||||||||
52 | Krajewska Dorota | TORZYM | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła Podstawowa w Torzymiu | opłacono BM | ||||
Szkoła podstawowa nr 93 w Krakowie | |||||||||
53 | Szczepanik Dorota | Kraków | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła podstawowa nr 93 w Krakowie | opłacono BM | ||||
Szkoła podstawowa w Jankowicach | |||||||||
54 | Przadka Katarzyna | Pszczyna | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Szkoła podstawowa w Jankowicach | opłacono BM | ||||
Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin | |||||||||
55 | Kopka Elżbieta | Szczecin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin | opłacono BM | ||||
WSZPT-W w Cerekwicy Nowej | |||||||||
56 | Maślińska Ewa | Borek wielkopolski | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | WSZPT-W w Cerekwicy Nowej | opłacono BM | ||||
XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | |||||||||
57 | Marcinkiewicz Wojciech | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta w Warszawie | opłacono BM | ||||
ZSP Chudów | |||||||||
58 | Szymura Marcin | Stanowice | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | ZSP Chudów | |||||
ZSPiP Słopnice | |||||||||
59 | Mrózek Marek | Tymbark | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | ZSPiP Słopnice | opłacono BM | ||||
Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie | |||||||||
60 | Kruszyńska Małgorzata | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu | |||||||||
61 | Borkowski Mariusz | Poznań | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu | |||||||||
62 | Wojciechowska Teresa | Łowicz | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi | |||||||||
63 | Józefaciuk Marcin Józefaciuk | Łódź | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi | |||||
Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | |||||||||
64 | Marczuk Paweł | Wołomin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM | ||||
65 | DERESZEWSKI PIOTR | WARSZAWA | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM | ||||
66 | Stefankowska Monika | Nieporęt | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 | |||||||||
67 | Radzio Małgosia | Wołomin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie ul.Miła 22 | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | |||||||||
68 | Prądzińska Małgorzata | Pacółtowo | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM | ||||
69 | Trela Anita | Nowe Miasto Lubawskie | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM | ||||
70 | Grzywacz Elżbieta | Boleszyn | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM | ||||
71 | Wojtak Arkadiusz | Kurzętnik | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM | ||||
72 | Żurawski Krzysztof | Kurzętnik | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku | opłacono BM | ||||
Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim | |||||||||
73 | Szewczyk Ewa | Stary Toruń | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
74 | Janneck Michalina Janneck | Strzepcz | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
75 | Janneck Grzegorz | Linia | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
76 | Lotek Arkadiusz | Jabłoń | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
77 | Gościński Adam | Warszawa | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
78 | Sztukin Tatiana | Rewal | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
79 | Turak Joanna | Pulaw | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | ||||||
80 | Stolarczuk Bartosz | Szczecin | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
81 | Jaworska Anna | Skarżysko Kamienna | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
82 | Gorzela Damian | Katowice | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
83 | Kukiełka Justyna | Łaziska Górne | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
84 | Chałubińska Agnieszka | Lębork | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
85 | Lachowicz Agnieszka | Grudziądz | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
86 | Rola Iwona | Wierzbica | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
87 | Stangret Marta | Bełchatów | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
88 | Milert Jolanta | Gaszowice | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
89 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
90 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
91 | Światłowska Agnieszka | Olsztyn | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
92 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
93 | Golański Grzegorz | Olsztyn | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
94 | Piątyszek Tomasz | Grodzisk Wielkopolski | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | ||||||
95 | Pawliczek Izabela | Czerwionka-Leszczyny | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
96 | Kurzawa Wioletta Kurzawa | Gdynia | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
97 | Łogusz Natalia | Lubsko | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | ||||||
98 | Ćwik Anna | Lubsko | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |||||
k s Olszewski i synowie | |||||||||
99 | Chudy Henryk | Sławsko | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | k s Olszewski i synowie | opłacono BM |
Wyświetleń: 17069