Bieg Belfrów Wild Teacher
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kitowska Celina Kitowska Suchy Dąb Nordick walking/spacer 6 km Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich opłacono BM
2 Kalwajtys Anna Warszawa Bieg 6 km Szkoły Fundacji ADYS opłacono BM
3 Sztukin Tatiana Rewal Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
4 Szafrańska Katarzyna Krasiczyn Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
5 Jaszczuk Dagmara Klembów Nordick walking/spacer 6 km Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku opłacono BM
6 Gołkowska Marta Goniądz Jazda rowerem 12 km S.P. im Sybiraków w Dolistowie Starym opłacono BM
7 Szafkowski Jacek Szafkowski Barlinek Kombatantów 1/8 Nordick walking/spacer 6 km Szkoła Podstawowa nr 4 w Barlinku opłacono BM
8 Trela Anita Nowe Miasto Lubawskie Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
9 Grzywacz Elżbieta Boleszyn Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
10 Kaczmarek Iwona Grodzisk Wielkopolski Jazda rowerem 12 km opłacono BM
11 Czarnecka Karolina Włocławek Bieg 6 km opłacono BM
12 Rajewska Joanna Włocławek Bieg 6 km opłacono BM
13 Klein Izabela Łebunia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Publiczna Szkoła podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu opłacono BM
14 Błoch Agnieszka Huta Dłutowska Bieg 6 km Groszkolandia opłacono BM
15 Kotowicz Bernadetta Kędzierzyn Koźle Bieg 6 km opłacono BM
16 Kiczek Anna JAROSŁAW Bieg 6 km opłacono BM
17 Mokrosińska Danuta Trąbki Wielkie Nordick walking/spacer 6 km klub Przedszkola im. J. Brzechwy w Trąbkach Wielkich opłacono BM
18 Wojtak Arkadiusz Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
19 Woźniak Marta Wolanów Jazda rowerem 12 km Publiczna Szkoła podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach opłacono BM
20 Frey Katarzyna Kraków Bieg 6 km SOSW nr 3 Kraków opłacono BM
21 Furmańska Klaudia Furmańska Pułtusk Bieg 6 km Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki opłacono BM
22 Chudy Henryk Sławsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower k s Olszewski i synowie opłacono BM
23 Pytlik Aleksandra Pytlik Siemianowice Śląskie Bieg 6 km Zespół Szkół COGITO w Siemianowicach śląskich opłacono BM
24 Boćko Katarzyna Kraków Bieg 6 km opłacono BM
25 Jakutowicz Andrzej Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. POW w Ostrówku opłacono BM
26 Kubiak Katarzyna Gniezno Bieg 6 km ZST Gniezno opłacono BM
27 Łukaszczyk-Skafiriak Dorota Łukaszczyk-Skafiriak Zielona Góra Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp 13 Zielona Góra opłacono BM
28 Szczypior Agnieszka Strzepcz Jazda rowerem 12 km opłacono BM
29 Fifer Anastazja Ujście Bieg 6 km Team Ujście opłacono BM
30 Kania Anna Katowice Bieg 6 km Miejskie przedszkole nr 72 Katowice opłacono BM
31 MAJCHEREK EMILIA MAJCHEREK Turek Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Chlebowiaki opłacono BM
32 Plichcińska Małgorzata Warszawa Bieg 6 km opłacono BM
33 Szewczyk Ewa Stary Toruń Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół w Kowalewie Pomorskim opłacono BM
34 Pysz Paulina Lubsko Nordick walking/spacer 6 km Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku opłacono BM
35 Kocik Agnieszka Niemierzyce Bieg 6 km Szkoła Podstawowa w Gradowicach opłacono BM
36 Pawliczek Izabela Czerwionka-Leszczyny Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
37 Kostera Katarzyna Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 162 "Saski Zakątek" opłacono BM
38 Kowalczuk Agnieszka Kaczkowo Bieg 6 km opłacono BM
39 Miksa - Kondaszewska Ewelina Ozorków Bieg 6 km Szkoła Podstawowa im. św. Ignacego Loyoli w Łodzi opłacono BM
40 Piasecki Tomasz Legnica Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower I LO Legnica opłacono BM
41 Makuch Beata Jawor Nordick walking/spacer 6 km SP Paszowice opłacono BM
42 Molenda Barbara Sosnowiec Nordick walking/spacer 6 km Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Sosnowcu opłacono BM
43 Koryciński ks. Daniel Huta Komorowska Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej opłacono BM
44 Sarzyńska Halina Manasterz Nordick walking/spacer 6 km Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu opłacono BM
45 Kopeć Ewa Huta Komorowska Nordick walking/spacer 6 km PSP im. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej opłacono BM
46 Ławniczak Anna Oława Bieg 6 km Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie opłacono BM
47 Żurawski Krzysztof Kurzętnik Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku opłacono BM
48 Kurzawa Wioletta Kurzawa Gdynia Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
49 Danyluk - Jabłońska Katarzyna Jarosław Nordick walking/spacer 6 km ZSEiO Jarosław opłacono BM
50 Gapiński Tomasz Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi opłacono BM
51 Kawucha Ewa Świecie Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
52 Litzau Aneta Władysławowo Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
53 Perzewska Monika Puck Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
54 Formella Aleksandra Łebcz Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
55 Bujak Patrycja Puck Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
56 Klawikowski Przemysław Wejherowo Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
57 ANTOSIK GRAŻYNA SŁAWSKO Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO opłacono BM
58 Kasperek Magdalena Zabrze Bieg 6 km Przedszkole nr 35 Zabrze opłacono BM
59 Gruszka Bartosz Gdańsk Bieg 6 km ZSP w Borkowie opłacono BM
60 Kopka Elżbieta Szczecin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych Szczecin opłacono BM
61 Frymus Anna Frymus Szczecin Jazda rowerem 12 km CMS Szczecin opłacono BM
62 Janusz Joanna Lubsko Nordick walking/spacer 6 km Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku opłacono BM
63 Ćwik Anna Lubsko Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
64 Witczak-Czapnik Anna Lubsko Nordick walking/spacer 6 km Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Lubsku opłacono BM
65 Suhak Marta Jawor Nordick walking/spacer 6 km SP Paszowice opłacono BM
66 Wojciechowska Teresa Łowicz Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 4 im. Wł. Grabskiego w Łowiczu opłacono BM
67 Dworzańska-Zapałowicz Maria Łódź Jazda rowerem 12 km Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi opłacono BM
68 Hada Marzena Hada Chrzanow Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Sp3 Chrzanów opłacono BM
69 Lewandowska Małgorzata Poznań Nordick walking/spacer 6 km Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stanisława Staszica w Poznaniu opłacono BM
70 Dąbek Angelika Graniczna Wieś Nordick walking/spacer 6 km Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich opłacono BM
71 Rostkowska Natalia Warszawa Nordick walking/spacer 6 km 99 LO Herbert opłacono BM
72 Wiśniewska Paulina Łódź Bieg 6 km SPS nr 105 w Łodzi opłacono BM
73 Treter Agata Nagłowice Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
74 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE Jazda rowerem 12 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono BM
75 Klein Aleksandra Lębork/Przeryte Jazda rowerem 12 km SP Przeryte opłacono BM
76 Styperek Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg 6 km MKS Siemion przy SP4 Siemianowice Śląskie opłacono BM
77 Kidzińska Agnieszka Kidzińska Podkowa Leśna Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole nr 3 w Brwinowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach opłacono BM
78 Pietrow Marta Lublin Bieg 6 km opłacono BM
79 Niegolewska Bogumiła Kraków Bieg 6 km Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale opłacono BM
80 Jasiewicz Jolanta Wiązownica, Jarosławski, PODKARPACKIE Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
81 Nowak Kasia Chojnice Jazda rowerem 12 km opłacono BM
82 Sawczyn Beata Manasterz Nordick walking/spacer 6 km Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Manasterzu opłacono BM
83 Hobgarski Patryk Kowary Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Karkonoska Akademia Siatkówki opłacono BM
84 Jaworska-Dawidziuk Katarzyna Oleśnica Nordick walking/spacer 6 km II LO im. Ks. Jana Twardowskiego w Oleśnicy opłacono BM
85 Kruszyńska Małgorzata Warszawa Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Zespòł Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Warszawie opłacono BM
86 Sasaga Aleksandra Duszniki-Zdrój Bieg 6 km Miejski Zespół Szkół w Dusznikach Zdroju opłacono BM
87 Stelmach Joanna Skórzewo Nordick walking/spacer 6 km Zespół Szkół Ekonomicznych im.Stanisława Staszica w Poznaniu opłacono BM
88 Rola Iwona Wierzbica Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
89 Chalaburda Karina Biadoliny Radłowskie Bieg 6 km Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Borzęcinie Dolnym opłacono BM
90 Wiśniewska Joanna Toruń Jazda rowerem 12 km Przedszkole opłacono BM
91 Stangret Marta Bełchatów Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower opłacono BM
92 Zawiła Agnieszka Katowice Bieg 6 km Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Mysłowicach opłacono BM
93 Grochowska Katarzyna Szczyrk Bieg 6 km BCE w Bielsku-Białej opłacono BM
94 Purczyńska Edyta Żnin Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie opłacono BM
95 Stobiecka Marta Piotrków Tryb. Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Ekonomik Piotrków opłacono BM
96 Jasińska Karolina Duszniki-Zdrój Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Przedszkole opłacono BM
97 Szczepaniak Magdalena Konin Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
98 Korycińska Aneta Warszawa Nordick walking/spacer 6 km opłacono BM
99 Podliński Leszek Lubawa Jazda rowerem 12 km opłacono BM
100 Pietras Rafał Piotrków Trybunalski Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower Ekonomik Piotrków opłacono BM


Wyświetleń: 3125

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ