Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roma Adamczak | Tarchały Wielkie | Polska | Jazda rowerem 12 km | opłacono BM | |
2 | Jarus Zbigniew | Wojciechowo | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie | opłacono BM |
3 | Marczuk Paweł | Wołomin | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
4 | Adamska Elżbieta Adamska | Jarocin | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
5 | Androsiuk Barbara | Hajnówka | Polska | Bieg 6 km | Hajnówka Biega | |
6 | ANTOSIK GRAŻYNA | SŁAWSKO | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im. Jana Kochanowskiego w Sławsku/ KS OLSZEWSKI I SYNOWIE SŁAWSKO | opłacono BM |
7 | Antoszkiewicz Anna | Jaraczewo | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie | opłacono BM |
8 | Auguścik Łukasz | Lubliniec | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Mistrzostwa Sportowego Radzionków | opłacono BM |
9 | Babiec Ilona | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra | opłacono BM |
10 | Baczyńska Dominika | Kraków | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 93 im Rydla | opłacono BM |
11 | Banasiak Joanna | Sławsko | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM |
12 | Barbura Dorota | Jarocin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Wojciechowie | opłacono BM |
13 | Barcicka Anna | Warszawa | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGOZESPÓŁ SZKÓŁ NR 11 W WARSZAWIE IM. W. GRABSKIEGO | opłacono BM |
14 | Bauc Artur | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
15 | Bekier Anna | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 8 ,,Artystyczna Ósemeczka" w Mielcu | opłacono BM |
16 | Bestjan Monika | Wąbrzeźno | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
17 | Biculewicz Monika | Bartoszyce | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
18 | Biculewicz Robert | Bartoszyce | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
19 | Bisewska Ewa | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku | opłacono BM |
20 | Biskupska Agnieszka Biskupska | Koszalin | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
21 | Bobrowska Agata | Waganiec | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjanskiego w Aleksandrowie Kujawskim | opłacono BM |
22 | Boćko Katarzyna | Kraków | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
23 | Bodaszewska Lidia | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Fundacja Primus | opłacono BM |
24 | Borkowski Mariusz | Poznań | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica w Poznaniu | opłacono BM |
25 | Borowy Ewelina Borowy | Kraków | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
26 | Broda-Bis Adrianna | Nielepkowice | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP Manasterz | opłacono BM |
27 | Bronk Grażyna | Kętrzyno | Polska | Bieg 6 km | SP KĘTRZYNO | opłacono BM |
28 | Bryla Jolanta Bryla | Lewino | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu | opłacono BM |
29 | Budzyk Agnieszka | Ustrzyki Dolne | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa Ustianowa Górna | opłacono BM |
30 | Bujak Patrycja | Puck | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
31 | Burkat Katarzyna | Biały Bór | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
32 | Buźniak Małgorzata | Gorlice | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM |
33 | Byczyńska Agata | Kraków | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | SOSW nr 3 Kraków | |
34 | Błaszak Monika | Września | Polska | Bieg 6 km | Night Runners Września | opłacono BM |
35 | Błoch Agnieszka | Huta Dłutowska | Polska | Bieg 6 km | Groszkolandia | opłacono BM |
36 | Chabowska Alicja | Poznań | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM |
37 | Chalaburda Karina | Biadoliny Radłowskie | Polska | Bieg 6 km | Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Błogosławionej Karoliny Kózkówny w Borzęcinie Dolnym | opłacono BM |
38 | Chałubińska Agnieszka | Lębork | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
39 | Chlebowska Elżbieta Chlebowska | Jarocin | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie | opłacono BM |
40 | Chudy Henryk | Sławsko | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | k s Olszewski i synowie | opłacono BM |
41 | Cichowlas Marzena | Leszno | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
42 | Cierpiałek Jakub | Wadowice | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Wadowity w Wadowicach | opłacono BM |
43 | Ciszczoń Lucyna | Gorlice | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM |
44 | Ciurko Mieczysława | Manasterz | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | SP Manasterz | opłacono BM |
45 | Ćwik Anna | Lubsko | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
46 | Ćwikliński Bartosz | Piła | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
47 | Ćwirko-Godycka Marta | Malbork | Polska | Bieg 6 km | SOSW MALBORK | opłacono BM |
48 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
49 | Czaja Bogdan | Osieczna | Polska | Jazda rowerem 12 km | Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej | opłacono BM |
50 | Czaja Hanna | Osieczna | Polska | Jazda rowerem 12 km | Publiczna Szkoła Podstawowa w Osiecznej | opłacono BM |
51 | Czarnecka Karolina | Włocławek | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
52 | Czech Marcin | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | NSP 47 Fundacji Primus w Warszawie | opłacono BM |
53 | Czech Renata | Kawęczyn | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra | opłacono BM |
54 | Czuba Anna | Ostrówek | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Szkoła Podstawowa im. POW w Ostrówku | opłacono BM |
55 | Dąbek Angelika | Graniczna Wieś | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole im. Jana Brzechwy w Trąbkach Wielkich | opłacono BM |
56 | Danyluk - Jabłońska Katarzyna | Jarosław | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | ZSEiO Jarosław | opłacono BM |
57 | DERESZEWSKI PIOTR | WARSZAWA | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Zespół Szkół Specjalnych w Wołominie | opłacono BM |
58 | Dobrzeniecka Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | Grupa Rewers | opłacono BM |
59 | Dobrzeniecki Krzysztof | Gdańsk | Polska | Jazda rowerem 12 km | Grupa Rewers | |
60 | Dobrzycka Emilia | Poznań | Polska | Bieg 6 km | Przedszkole nr 184 | opłacono BM |
61 | Dumanowska Alicja Dumanowska | Środa Wielkopolska | Polska | Bieg 6 km | Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej | opłacono BM |
62 | Dworzańska-Zapałowicz Maria | Łódź | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół Rzemiosła w Łodzi | opłacono BM |
63 | Dziuba Ewelina | Grodków | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
64 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | Bieg 6 km | Drużyna ML | |
65 | Fifer Anastazja | Ujście | Polska | Bieg 6 km | Team Ujście | opłacono BM |
66 | Filar-Bochenek Paulina | Gorlice | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Miejski Zespół Szkół nr 6 w Gorlicach | opłacono BM |
67 | Filipski Rafał | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | Fundacja Primus | opłacono BM |
68 | Fita Katarzyna | Świątniki Górne | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
69 | FLIS MAŁGORZATA FLIS | NIELEPKOWICE | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP Manasterz | opłacono BM |
70 | Formella Aleksandra | Łebcz | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
71 | Frąckowiak Dorota | Poznań | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Przedszkole nr 185 w Poznaniu | opłacono BM |
72 | Frey Katarzyna | Kraków | Polska | Bieg 6 km | SOSW nr 3 Kraków | opłacono BM |
73 | Frymus Anna Frymus | Szczecin | Polska | Jazda rowerem 12 km | CMS Szczecin | opłacono BM |
74 | Furmańska Klaudia Furmańska | Pułtusk | Polska | Bieg 6 km | Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki | opłacono BM |
75 | Gacioch Sylwester | Kętrzyn | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | I LO Kętrzyn | |
76 | Gajewski Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | NSP Nasza Szkoła w Gdańsku | opłacono BM |
77 | Gapiński Tomasz | Łódź | Polska | Jazda rowerem 12 km | Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi | opłacono BM |
78 | Gburzyńska Bożena | Warszawa | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Technikum nr 20 w Zespole Szkół nr 11 | opłacono BM |
79 | Gesek Nikoleta | Strzepcz | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | SP im Aleksandra Labudy w Strzepczu | opłacono BM |
80 | Godlewska Anna | Jasienica | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
81 | Golański Grzegorz | Olsztyn | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
82 | Golec Daria | Mielec | Polska | Jazda rowerem 12 km | Mielecki Bieg Belfra Przedszkole Miejskie nr 16 im. Jasia i Małgosi w Mielcu | opłacono BM |
83 | Gorzela Damian | Katowice | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
84 | Gościński Adam | Warszawa | Polska | Iron Teacher 18 km bieg, 18 km spacer, 36 km rower | opłacono BM | |
85 | Gołkowska Marta | Goniądz | Polska | Jazda rowerem 12 km | S.P. im Sybiraków w Dolistowie Starym | opłacono BM |
86 | Grądzki Jan | WARSZAWA | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM |
87 | Grala Beata | Łąki | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Niepubliczna Szkoła Podstawowa Praxis | opłacono BM |
88 | Gralewska Iwona | Warszawa | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Fundacja Primus | opłacono BM |
89 | Granek Joanna | Chorzów | Polska | Jazda rowerem 12 km | SP nr 8 im. Jana III Sobieskiego Świętochłowice | opłacono BM |
90 | Gregorek Irena | Sławsko | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Sławsku | opłacono BM |
91 | Grelak Katarzyna | Luboń | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Poznaniu | opłacono BM |
92 | Grenda Małgorzata | Cerekwica Nowa | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
93 | Grochowska Katarzyna | Szczyrk | Polska | Bieg 6 km | BCE w Bielsku-Białej | opłacono BM |
94 | Gruba Grzegorz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Bieg 6 km | opłacono BM | |
95 | Gruba Janina | Strzepcz | Polska | Jazda rowerem 12 km | Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Labudy w Strzepczu | opłacono BM |
96 | Gruszka Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg 6 km | ZSP w Borkowie | opłacono BM |
97 | Grzechnik Paulina | Królikowo | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
98 | Grzegorczyk Marzena | Ostrów Wielkopolski | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | opłacono BM | |
99 | Grzyb Alicja | Bytom | Polska | Jazda rowerem 12 km | Przedszkole Miejskie nr 58 | opłacono BM |
100 | Grzybowska Marzena | Warszawa 66 m.7 | Polska | Nordick walking/spacer 6 km | ZS11 Warszawa Ratuszowa - Grabski | opłacono BM |
Wyświetleń: 17070