III  Otwarte Akademickie Mistrzostwa  Łomży w biegu ulicznym.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Palińska Żaneta Łomża 10km Akademia Sportu Medyk M opłacono
2 Łyskawy Przemysław Ciechanowiec 10km PWSIiP w Łomży L opłacono
3 Cantos Geiries Lucia Los Llanos de Aridane 5 km Llanos Acero S opłacono
4 Kurpiewska Dorota Pisz 5 km Klub Morsów w Piszu S opłacono
5 Kibitlewska Emilia Suwalki 5 km M opłacono
6 Dmuchowski Jakub Łomża 5 km XL opłacono
7 Popowska Monika Suwałki 10km S opłacono
8 Sienkiewicz Mirosław Suwałki 10km M opłacono
9 Kalinowski Krystian Białystok 5 km AGR Podlasie S opłacono
10 Wisniewski Tomasz Łomża 10km L opłacono
11 Drężek Patryk Giby 10km 3T Białystok M opłacono
12 Merchel Mirosław Kruki 10km KS Arco Ławy M opłacono
13 Gacki Krzysztof Pisz 10km biegam bez klubu L opłacono
14 Składanek Zuzanna Morzyczyn Włościański 10km LKS Maków Mazowiecki S opłacono
15 Żebrowski Marek Rzekuń 10km KS Arco Ławy M opłacono
16 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 10km KS Arco Ławy M opłacono
17 Wołczyński Adam Kolno 5 km M opłacono
18 Marcinkowska-Cholewa Katarzyna Ostrołęka 10km KS Arco Ławy M opłacono
19 Hrynko Jacek ORZYSZ 10km 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam M opłacono
20 Jagłowska Angelika Suwałki 5 km TEAM Biegam bo chcę. S opłacono
21 Kurpiewski Zbigniew Łomża 10km XL opłacono
22 Janucik Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
23 Jasiński Marek Warszawa 10km L opłacono
24 Sienicki Mariusz Łomża 10km L opłacono
25 Sienicki Leszek Łomża 10km M opłacono
26 Bochenko Daniel Brzozowa 5 km M opłacono
27 Duda Dominika Turośl 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
28 Żach Marcin Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega L opłacono
29 Dąbrowski Dariusz Ciechanów 5 km Mazovia ProActiv L opłacono
30 Jasińska-Żok Anna ŁOMŻA 5 km Grygo Team S opłacono
31 TROCHIMOWICZ ARTUR SZCZYTNO 10km AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM XL opłacono
32 Łozińska Marzena Łomża 5 km TMT S opłacono
33 Fidura Jacek Małkinia Górna 10km M opłacono
34 Klimowicz Paulina Kolno 5 km Kolno Biega S opłacono
35 Blusiewicz Krzysztof Łomża 10km Akademia Sportu Medyk S opłacono
36 Mąka Sławomir Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka M opłacono
37 Zach Kamil Stare Modzele 10km Run Team Piatnica L opłacono
38 Camlet Anna Łomża 5 km Grygo Team M opłacono
39 Camlet Sylwester Łomża 5 km Grygo Team L opłacono
40 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10km Ducla Academy Warszawa L opłacono
41 Franciszkowicz Wojciech Łomża 10km Akademia Sportu Medyk L opłacono
42 Franciszkowicz Mariola Łomża 10km Akademia Sportu Medyk S opłacono
43 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
44 Zieliński Zbigniew Łomża 5 km L opłacono
45 Krukowski Krzysztof NOWA WIES 10km KS Arco Ławy M opłacono
46 Gieraga Jerzy Łomża 10km L opłacono
47 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek 10km S opłacono
48 Szymański Marek Łomza 5 km TMT M opłacono
49 Jagłowski Patryk Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. M opłacono
50 Kiszluk Dariusz Suchowola 10km M opłacono
51 Gołota Krzysztof Rudka 10km L opłacono
52 Durzyńska Aleksandra Łomża 10km PWSIiP w Łomży M opłacono
53 Regulski Dariusz Ostrołęka 10km RUMET Ostrołęka L opłacono
54 Świerszcz - Luks Sylwia Giełczyn 5 km M opłacono
55 Kozioł Sebastian Kolno 5 km XL opłacono
56 Blusiewcz Justyna Łomża 10km S opłacono
57 Sznurkowska Sylwia Suwałki 10km S opłacono
58 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI 10km S opłacono
59 Rutkowska Marzanna Giełczyn 5 km S opłacono
60 Rutkowski Dariusz Giełczyn 5 km M opłacono
61 Grygo Krzysztof Łomża 10km Akademia Sportu Medyk M opłacono
62 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km Run Team Piątnica L opłacono
63 Dawidziuk Przemysław Białystok 10km M opłacono
64 Waldziński Tomasz Łomża 10km Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży M opłacono
65 Waldzińska Ewa Łomża 5 km Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży M opłacono
66 Trojanowski Marcin Łomża 5 km PWSIiP w Łomży L opłacono
67 Kosiński Marcin Kolno 5 km Petunie M opłacono
68 Grygo Paweł Łomża 10km Grygo Team M opłacono
69 Chojnowski Michał Łomza 10km Biegamy dla zdrowia L opłacono
70 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla zdrowia L opłacono
71 Skorupski Krzysztof Łomża 10km Run Team Piątnica L opłacono
72 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia M opłacono
73 Perdion Marek Mława 10km XL opłacono
74 Falkowski Marek Białystok 10km XL opłacono
75 DARMETKO PAWEŁ KOLNO 10km Kolno Biega M opłacono
76 Pasławski Tomasz Mały Płock 5 km XL opłacono
77 Nowak Mateusz Zbójna 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna M opłacono
78 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km Biegamy dla Zdrowia L opłacono
79 Kotomska Grażyna Łomża 5 km Grygo Team S opłacono
80 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega M opłacono
81 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km L opłacono
82 Modzelewski Paweł Piątnica 5 km Run Team Piątnica M opłacono
83 Pleban Marek Łomża 10km Grygo Team L opłacono
84 Sobieszuk Marek Łomża 10km M opłacono
85 Olsen Daniel Pupek Łomża 5 km Biegamy dla zdrowia S opłacono
86 Fajkiel-Nowak Kamila Łomża 10km M opłacono
87 Gałązka Konrad Stare Chojny 5 km Ekonomik Łomża M opłacono
88 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 10km TMT M opłacono
89 Korolczuk Henryk Łomża 10km XL opłacono
90 Szelągowski Adam Łomża 5 km M opłacono
91 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk L opłacono
92 Perło Dorota Białystok 10km S opłacono
93 Urwanowicz Łukasz Konarzyce 5 km Run Team Piątnica L opłacono
94 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 5 km M opłacono
95 Chodnicki Karol łomża 5 km #JadzkaTeam L opłacono
96 Perło Dariusz Białystok 10km PWSIiP w Łomży L opłacono
97 Bruliński Kamil Łomża 10km M opłacono
98 Jerulank Wiesław Grajewo 5 km Maratonka Grajewo XL opłacono
99 Krupiński Adam Zambrów 10km M opłacono
100 Skrodzki Tomasz Łomża 5 km DSK XL opłacono


Wyświetleń: 4922

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ