Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#JadzkaTeam | |||||||||
1 | Chodnicki Karol | łomża | 5 km | #JadzkaTeam | L | opłacono | |||
AGR Podlasie | |||||||||
2 | Kalinowski Krystian | Białystok | 5 km | AGR Podlasie | S | opłacono | |||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
3 | Rzepnicka Marta | Łomża | 5 km | Akademia Sportu Medyk | M | opłacono | |||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
4 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | 5 km | Biegamy dla zdrowia | S | opłacono | |||
DSK | |||||||||
5 | Skrodzki Tomasz | Łomża | 5 km | DSK | XL | opłacono | |||
Ekonomik Łomża | |||||||||
6 | Gałązka Konrad | Stare Chojny | 5 km | Ekonomik Łomża | M | opłacono | |||
Grygo Team | |||||||||
7 | Jasińska-Żok Anna | ŁOMŻA | 5 km | Grygo Team | S | opłacono | |||
8 | Camlet Anna | Łomża | 5 km | Grygo Team | M | opłacono | |||
9 | Camlet Sylwester | Łomża | 5 km | Grygo Team | L | opłacono | |||
10 | Kotomska Grażyna | Łomża | 5 km | Grygo Team | S | opłacono | |||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
11 | Kurpiewska Dorota | Pisz | 5 km | Klub Morsów w Piszu | S | opłacono | |||
Kolno Biega | |||||||||
12 | Klimowicz Paulina | Kolno | 5 km | Kolno Biega | S | opłacono | |||
Llanos Acero | |||||||||
13 | Cantos Geiries Lucia | Los Llanos de Aridane | 5 km | Llanos Acero | S | opłacono | |||
Maratonka Grajewo | |||||||||
14 | Jerulank Wiesław | Grajewo | 5 km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono | |||
Mazovia ProActiv | |||||||||
15 | Dąbrowski Dariusz | Ciechanów | 5 km | Mazovia ProActiv | L | opłacono | |||
PWSIiP w Łomży | |||||||||
16 | Trojanowski Marcin | Łomża | 5 km | PWSIiP w Łomży | L | opłacono | |||
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży | |||||||||
17 | Waldzińska Ewa | Łomża | 5 km | Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży | M | opłacono | |||
Petunie | |||||||||
18 | Kosiński Marcin | Kolno | 5 km | Petunie | M | opłacono | |||
Run Team Piątnica | |||||||||
19 | Modzelewski Paweł | Piątnica | 5 km | Run Team Piątnica | M | opłacono | |||
20 | Urwanowicz Łukasz | Konarzyce | 5 km | Run Team Piątnica | L | opłacono | |||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
21 | Jagłowska Angelika | Suwałki | 5 km | TEAM Biegam bo chcę. | S | opłacono | |||
TMT | |||||||||
22 | Łozińska Marzena | Łomża | 5 km | TMT | S | opłacono | |||
23 | Szymański Marek | Łomza | 5 km | TMT | M | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
24 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | 5 km | M | opłacono | ||||
25 | Dmuchowski Jakub | Łomża | 5 km | XL | opłacono | ||||
26 | Wołczyński Adam | Kolno | 5 km | M | opłacono | ||||
27 | Bochenko Daniel | Brzozowa | 5 km | M | opłacono | ||||
28 | Zieliński Zbigniew | Łomża | 5 km | L | opłacono | ||||
29 | Świerszcz - Luks Sylwia | Giełczyn | 5 km | M | opłacono | ||||
30 | Kozioł Sebastian | Kolno | 5 km | XL | opłacono | ||||
31 | Rutkowska Marzanna | Giełczyn | 5 km | S | opłacono | ||||
32 | Rutkowski Dariusz | Giełczyn | 5 km | M | opłacono | ||||
33 | Pasławski Tomasz | Mały Płock | 5 km | XL | opłacono | ||||
34 | Szelągowski Adam | Łomża | 5 km | M | opłacono | ||||
35 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | 5 km | M | opłacono | ||||
36 | Dziedzik Patrycja | Białystok | 5 km | S | opłacono | ||||
37 | Gutowska Ela | Grabówka | 5 km | XL | opłacono | ||||
38 | Bukowski Andrzej | Łomża | 5 km | L | opłacono |
Wyświetleń: 9279