Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Palińska Żaneta | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | opłacono |
2 | Łyskawy Przemysław | Ciechanowiec | Polska | 10km | PWSIiP w Łomży | L | opłacono |
3 | Cantos Geiries Lucia | Los Llanos de Aridane | Polska | 5 km | Llanos Acero | S | opłacono |
4 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Polska | 5 km | Klub Morsów w Piszu | S | opłacono |
5 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 5 km | M | opłacono | |
6 | Dmuchowski Jakub | Łomża | Polska | 5 km | XL | opłacono | |
7 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | 10km | S | opłacono | |
8 | Sienkiewicz Mirosław | Suwałki | Polska | 10km | M | opłacono | |
9 | Kalinowski Krystian | Białystok | Polska | 5 km | AGR Podlasie | S | opłacono |
10 | Wisniewski Tomasz | Łomża | Polska | 10km | L | opłacono | |
11 | Drężek Patryk | Giby | Polska | 10km | 3T Białystok | M | opłacono |
12 | Merchel Mirosław | Kruki | Polska | 10km | KS Arco Ławy | M | opłacono |
13 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | 10km | biegam bez klubu | L | opłacono |
14 | Składanek Zuzanna | Morzyczyn Włościański | Polska | 10km | LKS Maków Mazowiecki | S | opłacono |
15 | Żebrowski Marek | Rzekuń | Polska | 10km | KS Arco Ławy | M | opłacono |
16 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | Polska | 10km | KS Arco Ławy | M | opłacono |
17 | Wołczyński Adam | Kolno | Polska | 5 km | M | opłacono | |
18 | Marcinkowska-Cholewa Katarzyna | Ostrołęka | Polska | 10km | KS Arco Ławy | M | opłacono |
19 | Hrynko Jacek | ORZYSZ | Polska | 10km | 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam | M | opłacono |
20 | Jagłowska Angelika | Suwałki | Polska | 5 km | TEAM Biegam bo chcę. | S | opłacono |
21 | Kurpiewski Zbigniew | Łomża | Polska | 10km | XL | opłacono | |
22 | Janucik Tadeusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
23 | Jasiński Marek | Warszawa | Polska | 10km | L | opłacono | |
24 | Sienicki Mariusz | Łomża | Polska | 10km | L | opłacono | |
25 | Sienicki Leszek | Łomża | Polska | 10km | M | opłacono | |
26 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 5 km | M | opłacono | |
27 | Duda Dominika | Turośl | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
28 | Żach Marcin | Ostrów Mazowiecka | Polska | 10km | Ostrów Biega | L | opłacono |
29 | Dąbrowski Dariusz | Ciechanów | Polska | 5 km | Mazovia ProActiv | L | opłacono |
30 | Jasińska-Żok Anna | ŁOMŻA | Polska | 5 km | Grygo Team | S | opłacono |
31 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | 10km | AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | XL | opłacono |
32 | Łozińska Marzena | Łomża | Polska | 5 km | TMT | S | opłacono |
33 | Fidura Jacek | Małkinia Górna | Polska | 10km | M | opłacono | |
34 | Klimowicz Paulina | Kolno | Polska | 5 km | Kolno Biega | S | opłacono |
35 | Blusiewicz Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | S | opłacono |
36 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | Polska | 10km | Starglass Team Ostrołęka | M | opłacono |
37 | Zach Kamil | Stare Modzele | Polska | 10km | Run Team Piatnica | L | opłacono |
38 | Camlet Anna | Łomża | Polska | 5 km | Grygo Team | M | opłacono |
39 | Camlet Sylwester | Łomża | Polska | 5 km | Grygo Team | L | opłacono |
40 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | 10km | Ducla Academy Warszawa | L | opłacono |
41 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | L | opłacono |
42 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | S | opłacono |
43 | Pruszko Adam | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
44 | Zieliński Zbigniew | Łomża | Polska | 5 km | L | opłacono | |
45 | Krukowski Krzysztof | NOWA WIES | Polska | 10km | KS Arco Ławy | M | opłacono |
46 | Gieraga Jerzy | Łomża | Polska | 10km | L | opłacono | |
47 | Tabędzka Katarzyna | Srebrny Borek | Polska | 10km | S | opłacono | |
48 | Szymański Marek | Łomza | Polska | 5 km | TMT | M | opłacono |
49 | Jagłowski Patryk | Suwałki | Polska | 10km | TEAM Biegam bo chcę. | M | opłacono |
50 | Kiszluk Dariusz | Suchowola | Polska | 10km | M | opłacono | |
51 | Gołota Krzysztof | Rudka | Polska | 10km | L | opłacono | |
52 | Durzyńska Aleksandra | Łomża | Polska | 10km | PWSIiP w Łomży | M | opłacono |
53 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | Polska | 10km | RUMET Ostrołęka | L | opłacono |
54 | Świerszcz - Luks Sylwia | Giełczyn | Polska | 5 km | M | opłacono | |
55 | Kozioł Sebastian | Kolno | Polska | 5 km | XL | opłacono | |
56 | Blusiewcz Justyna | Łomża | Polska | 10km | S | opłacono | |
57 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | 10km | S | opłacono | |
58 | Sznurkowski Dawid | SUWAŁKI | Polska | 10km | S | opłacono | |
59 | Rutkowska Marzanna | Giełczyn | Polska | 5 km | S | opłacono | |
60 | Rutkowski Dariusz | Giełczyn | Polska | 5 km | M | opłacono | |
61 | Grygo Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | M | opłacono |
62 | Biernat Tomasz | Ostrołęka | Polska | 10km | Run Team Piątnica | L | opłacono |
63 | Dawidziuk Przemysław | Białystok | Polska | 10km | M | opłacono | |
64 | Waldziński Tomasz | Łomża | Polska | 10km | Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży | M | opłacono |
65 | Waldzińska Ewa | Łomża | Polska | 5 km | Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży | M | opłacono |
66 | Trojanowski Marcin | Łomża | Polska | 5 km | PWSIiP w Łomży | L | opłacono |
67 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 5 km | Petunie | M | opłacono |
68 | Grygo Paweł | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | M | opłacono |
69 | Chojnowski Michał | Łomza | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | L | opłacono |
70 | Chojnowska Anna | Łomza | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | L | opłacono |
71 | Skorupski Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Run Team Piątnica | L | opłacono |
72 | Stawarz Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | opłacono |
73 | Perdion Marek | Mława | Polska | 10km | XL | opłacono | |
74 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | 10km | XL | opłacono | |
75 | DARMETKO PAWEŁ | KOLNO | Polska | 10km | Kolno Biega | M | opłacono |
76 | Pasławski Tomasz | Mały Płock | Polska | 5 km | XL | opłacono | |
77 | Nowak Mateusz | Zbójna | Polska | 10km | KM PSP Łomża / OSP Zbójna | M | opłacono |
78 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | opłacono |
79 | Kotomska Grażyna | Łomża | Polska | 5 km | Grygo Team | S | opłacono |
80 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | 10km | Kolno Biega | M | opłacono |
81 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | Polska | 10km | L | opłacono | |
82 | Modzelewski Paweł | Piątnica | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | M | opłacono |
83 | Pleban Marek | Łomża | Polska | 10km | Grygo Team | L | opłacono |
84 | Sobieszuk Marek | Łomża | Polska | 10km | M | opłacono | |
85 | Olsen Daniel Pupek | Łomża | Polska | 5 km | Biegamy dla zdrowia | S | opłacono |
86 | Fajkiel-Nowak Kamila | Łomża | Polska | 10km | M | opłacono | |
87 | Gałązka Konrad | Stare Chojny | Polska | 5 km | Ekonomik Łomża | M | opłacono |
88 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | Polska | 10km | TMT | M | opłacono |
89 | Korolczuk Henryk | Łomża | Polska | 10km | XL | opłacono | |
90 | Szelągowski Adam | Łomża | Polska | 5 km | M | opłacono | |
91 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | L | opłacono |
92 | Perło Dorota | Białystok | Polska | 10km | S | opłacono | |
93 | Urwanowicz Łukasz | Konarzyce | Polska | 5 km | Run Team Piątnica | L | opłacono |
94 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | Polska | 5 km | M | opłacono | |
95 | Chodnicki Karol | łomża | Polska | 5 km | #JadzkaTeam | L | opłacono |
96 | Perło Dariusz | Białystok | Polska | 10km | PWSIiP w Łomży | L | opłacono |
97 | Bruliński Kamil | Łomża | Polska | 10km | M | opłacono | |
98 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | 5 km | Maratonka Grajewo | XL | opłacono |
99 | Krupiński Adam | Zambrów | Polska | 10km | M | opłacono | |
100 | Skrodzki Tomasz | Łomża | Polska | 5 km | DSK | XL | opłacono |
Wyświetleń: 9532