III  Otwarte Akademickie Mistrzostwa  Łomży w biegu ulicznym.

.

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km 5/10 km Meta
1 69 DRĘŻEK PATRYK M 1 GIBY 10 km M 25-29 1 17.04 00:03:31 00:17:31.33 00:35:13.17
2 49 GRYGO PAWEŁ M 2 ŁOMŻA 10 km M 45-49 1 16.8 00:03:34 00:18:05.49 00:35:43.65
3 72 HRYNKO JACEK M 3 ORZYSZ 10 km M 25-29 2 16.74 00:03:35 00:17:32.32 00:35:50.34
4 21 KRUKOWSKI KRZYSZTOF M 4 NOWA WIES 10 km M 45-49 2 16.07 00:03:44 00:18:47.89 00:37:20.66
5 32 STAWARZ KRZYSZTOF M 5 ŁOMŻA 10 km M 40-44 1 16 00:03:45 00:18:47.77 00:37:30.52
6 57 MĄKA SŁAWOMIR M 6 OSTROŁĘKA 10 km M 55-59 1 15.93 00:03:46 00:18:48.97 00:37:40.70
7 50 GRZĄDKOWSKI SEWERYN M 7 WŁADYSŁAWOWO 10 km M 45-49 3 15.72 00:03:49 00:18:48.55 00:38:10.78
8 5 BRULIŃSKI KAMIL M 8 ŁOMŻA 10 km M 35-39 1 15.71 00:03:49 00:19:38.87 00:38:12.69
9 61 REGULSKI DARIUSZ M 9 OSTROŁĘKA 10 km M 50-54 1 15.32 00:03:55 00:19:46.13 00:39:10.42
10 23 NOWAK MATEUSZ M 10 ZBÓJNA 10 km M 30-34 1 14.65 00:04:05 00:20:38.44 00:40:58.74
11 3 BAŁULIS RAJMUND M 11 SUWAŁKI 10 km M 30-34 2 14.58 00:04:06 00:20:21.58 00:41:09.20
12 26 PLEBAN MAREK M 12 ŁOMŻA 10 km M 45-49 4 14.56 00:04:07 00:20:48.47 00:41:12.78
13 68 ŻACH MARCIN M 13 OSTRÓW MAZOWIECKA 10 km M 30-34 3 14.48 00:04:08 00:21:01.89 00:41:26.14
14 66 ZACH KAMIL M 14 STARE MODZELE 10 km M 30-34 4 14.41 00:04:09 00:20:39.98 00:41:39.76
15 20 KOZŁOWSKI PIOTR M 15 AUGUSTÓW 10 km M 60-64 1 14.38 00:04:10 00:20:51.89 00:41:43.45
16 8 DARMETKO PAWEŁ M 16 KOLNO 10 km M 40-44 2 14.28 00:04:12 00:20:27.09 00:42:01.16
17 28 PONIATOWSKI MAREK M 17 BEŁDA 10 km M 45-49 5 14.22 00:04:13 00:20:41.59 00:42:11.50
18 42 DAWIDZIUK PRZEMYSŁAW M 18 BIAŁYSTOK 10 km M 25-29 3 13.9 00:04:18 00:21:13.93 00:43:09.26
19 34 SZNURKOWSKI DAWID M 19 SUWAŁKI 10 km M 30-34 5 13.82 00:04:20 00:21:15.54 00:43:24.49
20 29 PRUSZKO ADAM M 20 ŁOMŻA 10 km M 50-54 2 13.77 00:04:21 00:21:14.91 00:43:35.01
21 17 KISZLUK DARIUSZ M 21 SUCHOWOLA 10 km M 25-29 4 13.77 00:04:21 00:21:24.96 00:43:35.81
22 53 JASIŃSKI MAREK M 22 WARSZAWA 10 km M 60-64 2 13.58 00:04:25 00:22:08.52 00:44:10.44
23 76 SIENKIEWICZ MIROSŁAW M 23 SUWAŁKI 10 km M 55-59 2 13.5 00:04:26 00:22:24.08 00:44:27.57
24 58 MIKOŁAJCZYK MARCIN M 24 ŁOMŻA 10 km M 45-49 6 13.37 00:04:29 00:22:17.30 00:44:52.52
25 33 SZNURKOWSKA SYLWIA K 1 SUWAŁKI 10 km K 30-34 1 13.34 00:04:29 00:22:25.18 00:44:58.10
26 6 BURNOS PIOTR M 25 WARSZAWA 10 km M 40-44 3 13.28 00:04:31 00:22:08.91 00:45:10.05
27 30 SKORUPSKI KRZYSZTOF M 26 ŁOMŻA 10 km M 35-39 2 13.28 00:04:31 00:23:02.93 00:45:10.50
28 73 MARCINKOWSKA-CHOLEWA KATARZYNA K 2 OSTROŁĘKA 10 km K 45-49 1 13.28 00:04:31 00:22:37.49 00:45:11.50
29 22 KRUPIŃSKI ADAM M 27 ZAMBRÓW 10 km M 35-39 3 13.23 00:04:32 00:21:33.13 00:45:21.37
30 81 ŁYSKAWY PRZEMYSŁAW M 28 CIECHANOWIEC 10 km M 18-24 1 13.15 00:04:33 00:23:15.41 00:45:38.47
31 13 GOŁOTA KRZYSZTOF M 29 RUDKA 10 km M 40-44 4 13.12 00:04:34 00:23:05.99 00:45:43.26
32 16 JAGŁOWSKI PATRYK M 30 SUWAŁKI 10 km M 18-24 2 12.89 00:04:39 00:22:28.54 00:46:33.29
33 38 BIERNAT TOMASZ M 31 OSTROŁĘKA 10 km M 40-44 5 12.75 00:04:42 00:23:26.05 00:47:03.28
34 78 WISNIEWSKI TOMASZ M 32 ŁOMŻA 10 km M 45-49 7 12.72 00:04:43 00:23:48.98 00:47:10.94
35 62 SIENICKI LESZEK M 33 ŁOMŻA 10 km M 35-39 4 12.7 00:04:43 00:23:55.12 00:47:14.83
36 46 FIDURA JACEK M 34 MAŁKINIA GÓRNA 10 km M 45-49 8 12.68 00:04:44 00:21:54.08 00:47:20.02
37 27 PONIATOWSKI ADAM M 35 BEŁDA 10 km M 35-39 5 12.67 00:04:44 00:23:36.72 00:47:21.75
38 35 TABĘDZKA KATARZYNA K 3 SREBRNY BOREK 10 km K 35-39 1 12.66 00:04:44 00:23:15.71 00:47:24.71
39 43 DUDA DOMINIKA K 4 TUROŚL 10 km K 35-39 2 12.63 00:04:45 00:23:28.82 00:47:31.03
40 7 CHUTKOWSKA AGNIESZKA K 5 KOLNO 10 km K 40-44 1 12.57 00:04:46 00:23:42.98 00:47:44.88
41 80 POPOWSKA MONIKA K 6 SUWAŁKI 10 km K 30-34 2 12.53 00:04:47 00:23:53.36 00:47:52.55
42 60 MACKIEWICZ MAREK M 36 ŁOMŻA 10 km M 55-59 3 12.51 00:04:47 00:23:22.55 00:47:57.43
43 1 PERŁO DARIUSZ M 37 BIAŁYSTOK 10 km M 45-49 9 12.47 00:04:48 00:23:29.19 00:48:07.15
44 37 WYRWAS TADEUSZ M 38 ŁOMŻA 10 km M 60-64 3 12.42 00:04:49 00:24:00.73 00:48:19.35
45 74 MERCHEL MIROSŁAW M 39 KRUKI 10 km M 45-49 10 12.41 00:04:50 00:24:25.47 00:48:20.24
46 79 ŻEBROWSKI MAREK M 40 RZEKUŃ 10 km M 55-59 4 12.41 00:04:50 00:24:25.68 00:48:20.32
47 55 KURPIEWSKI ZBIGNIEW M 41 ŁOMŻA 10 km M 50-54 3 12.33 00:04:52 00:23:48.60 00:48:40.86
48 9 FAJKIEL-NOWAK KAMILA K 7 ŁOMŻA 10 km K 25-29 1 12.17 00:04:55 00:24:37.05 00:49:18.15
49 24 PERDION MAREK M 42 MŁAWA 10 km M 50-54 4 12.02 00:04:59 00:24:06.76 00:49:56.68
50 48 FRANCISZKOWICZ WOJCIECH M 43 ŁOMŻA 10 km M 50-54 5 11.82 00:05:04 00:24:37.67 00:50:46.22
51 4 BLUSIEWCZ JUSTYNA K 8 ŁOMŻA 10 km K 35-39 3 11.8 00:05:05 00:25:15.50 00:50:50.30
52 39 BLUSIEWICZ KRZYSZTOF M 44 ŁOMŻA 10 km M 35-39 6 11.8 00:05:05 00:24:48.75 00:50:50.42
53 75 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M 45 RZEKUŃ 10 km M 45-49 11 11.73 00:05:07 00:25:00.02 00:51:10.33
54 77 SKŁADANEK ZUZANNA K 9 MORZYCZYN WŁOŚCIAŃSKI 10 km K 18-24 1 11.73 00:05:07 00:25:00.25 00:51:10.35
55 44 DURZYŃSKA ALEKSANDRA K 10 ŁOMŻA 10 km K 25-29 2 11.29 00:05:18 00:26:01.72 00:53:09.07
56 19 KOWALCZYK ROMAN M 46 OSTROŁĘKA 10 km M 65-69 1 11.26 00:05:19 00:25:52.89 00:53:16.59
57 51 HARASIM HANNA K 11 SUWAŁKI 10 km K 40-44 2 11.1 00:05:24 00:27:09.60 00:54:02.68
58 31 SOBIESZUK MAREK M 47 ŁOMŻA 10 km M 50-54 6 10.88 00:05:31 00:26:12.43 00:55:10.49
59 18 KOROLCZUK HENRYK M 48 ŁOMŻA 10 km M 65-69 2 10.84 00:05:32 00:25:59.22 00:55:20.62
60 65 TUROWSKI ROBERT M 49 SOJCZYN BOROWY 10 km M 40-44 6 10.83 00:05:32 00:26:19.40 00:55:25.67
61 41 CHOJNOWSKI MICHAŁ M 50 ŁOMZA 10 km M 18-24 3 10.82 00:05:32 00:29:29.77 00:55:27.63
62 82 PALIŃSKA ŻANETA K 12 ŁOMŻA 10 km K 35-39 4 10.7 00:05:36 00:28:11.36 00:56:03.82
63 25 PERŁO DOROTA K 13 BIAŁYSTOK 10 km K 45-49 2 10.7 00:05:36 00:26:59.01 00:56:04.40
64 36 WALDZIŃSKI TOMASZ M 51 ŁOMŻA 10 km M 45-49 12 10.7 00:05:36 00:28:11.13 00:56:05.01
65 47 FRANCISZKOWICZ MARIOLA K 14 ŁOMŻA 10 km K 45-49 3 10.7 00:05:36 00:28:11.26 00:56:05.33
66 14 GRYGO KRZYSZTOF M 52 ŁOMŻA 10 km M 60-64 4 10.7 00:05:36 00:28:10.58 00:56:05.34
67 11 GAŁĄZKA KRZYSZTOF M 53 STARE CHOJNY 10 km M 45-49 13 10.62 00:05:38 00:27:00.26 00:56:29.51
68 52 JANUCIK TADEUSZ M 54 ŁOMŻA 10 km M 70-100 1 9.79 00:06:07 00:31:17.59 01:01:19.93
69 59 NOWAKOWSKI CZESLAW M 55 WARSZAWA 10 km M 70-100 2 9.66 00:06:12 00:30:32.25 01:02:06.29
70 12 GIERAGA JERZY M 56 ŁOMŻA 10 km M 70-100 3 9.47 00:06:20 00:30:44.92 01:03:22.82
71 63 SIENICKI MARIUSZ M 57 ŁOMŻA 10 km M 40-44 7 9.15 00:06:33 00:31:15.75 01:05:36.24
72 10 GAŁĄZKA AGNIESZKA K 15 ŁOMŻA 10 km K 40-44 3 9.15 00:06:33 00:31:17.17 01:05:36.79
73 40 CHOJNOWSKA ANNA K 16 ŁOMZA 10 km K 50-54 1 9.13 00:06:34 00:31:55.89 01:05:41.28
74 2 BAŁULIS DAIWA K 17 SUWAŁKI 10 km K 18-24 2 8.61 00:06:58 00:34:19.70 01:09:41.42

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Dystans Prędkość Czas/km Meta
1 135 KALINOWSKI KRYSTIAN M 1 BIAŁYSTOK 5 km 16.68 00:03:35 00:17:59.25
2 116 BOCHENKO DANIEL M 2 BRZOZOWA 5 km 16.5 00:03:38 00:18:11.46
3 108 OLSEN DANIEL PUPEK M 3 ŁOMŻA 5 km 16.13 00:03:43 00:18:36.66
4 107 MODZELEWSKI PAWEŁ M 4 PIĄTNICA 5 km 15.87 00:03:46 00:18:54.49
5 140 CANTOS GEIRIES LUCIA K 1 LOS LLANOS DE ARIDANE 5 km 14.99 00:04:00 00:20:01.46
6 119 DĄBROWSKI DARIUSZ M 5 CIECHANÓW 5 km 14.5 00:04:08 00:20:41.41
7 118 CAMLET SYLWESTER M 6 ŁOMŻA 5 km 14.5 00:04:08 00:20:41.54
8 102 CHRAPOWICZ PAWEŁ M 7 KONOPKI MŁODE 5 km 14.49 00:04:08 00:20:42.77
9 54 KLIMOWICZ PAULINA K 2 KOLNO 5 km 14.43 00:04:09 00:20:47.04
10 126 KOSIŃSKI MARCIN M 8 KOLNO 5 km 14.38 00:04:10 00:20:52.95
11 105 KOTOMSKA GRAŻYNA K 3 ŁOMŻA 5 km 14.32 00:04:11 00:20:57.97
12 100 BUKOWSKI ANDRZEJ M 9 ŁOMŻA 5 km 13.64 00:04:24 00:22:00.84
13 103 DZIEDZIK PATRYCJA K 4 BIAŁYSTOK 5 km 13.55 00:04:25 00:22:08.11
14 120 GAŁĄZKA KONRAD M 10 STARE CHOJNY 5 km 12.98 00:04:37 00:23:07.31
15 136 WOŁCZYŃSKI ADAM M 11 KOLNO 5 km 12.89 00:04:39 00:23:16.41
16 114 TROJANOWSKI MARCIN M 12 ŁOMŻA 5 km 12.5 00:04:48 00:24:00.43
17 109 PASŁAWSKI TOMASZ M 13 MAŁY PŁOCK 5 km 12.38 00:04:50 00:24:14.56
18 132 URWANOWICZ ŁUKASZ M 14 KONARZYCE 5 km 12.2 00:04:55 00:24:36.07
19 141 KURPIEWSKA DOROTA K 5 PISZ 5 km 12.06 00:04:58 00:24:52.36
20 101 CHODNICKI KAROL M 15 ŁOMŻA 5 km 12.01 00:04:59 00:24:59.67
21 106 KOZIOŁ SEBASTIAN M 16 KOLNO 5 km 11.94 00:05:01 00:25:08.39
22 123 JASIŃSKA-ŻOK ANNA K 6 ŁOMŻA 5 km 11.91 00:05:02 00:25:11.33
23 112 SZELĄGOWSKI ADAM M 17 ŁOMŻA 5 km 11.7 00:05:07 00:25:39.34
24 110 RZEPNICKA MARTA K 7 ŁOMŻA 5 km 11.41 00:05:15 00:26:18.29
25 124 JERULANK WIESŁAW M 18 GRAJEWO 5 km 11.16 00:05:22 00:26:53.32
26 117 CAMLET ANNA K 8 ŁOMŻA 5 km 10.77 00:05:34 00:27:51.15
27 131 SZYMAŃSKI MAREK M 19 ŁOMZA 5 km 10.71 00:05:36 00:28:00.70
28 137 DMUCHOWSKI JAKUB M 20 ŁOMŻA 5 km 10.51 00:05:42 00:28:33.82
29 113 ŚWIERSZCZ - LUKS SYLWIA K 9 GIEŁCZYN 5 km 10.12 00:05:55 00:29:38.81
30 130 RUTKOWSKI DARIUSZ M 21 GIEŁCZYN 5 km 10.08 00:05:57 00:29:45.55
31 129 RUTKOWSKA MARZANNA K 10 GIEŁCZYN 5 km 10.08 00:05:57 00:29:45.59
32 134 ZIELIŃSKI ZBIGNIEW M 22 ŁOMŻA 5 km 9.85 00:06:05 00:30:28.59
33 122 JAGŁOWSKA ANGELIKA K 11 SUWAŁKI 5 km 9.38 00:06:24 00:32:00.45
34 127 ŁOZIŃSKA MARZENA K 12 ŁOMŻA 5 km 9.23 00:06:30 00:32:30.27
35 111 SKRODZKI TOMASZ M 23 ŁOMŻA 5 km 9.07 00:06:36 00:33:04.41
36 64 TROCHIMOWICZ ARTUR M 24 SZCZYTNO 5 km 8.9 00:06:44 00:33:43.58
37 104 GUTOWSKA ELA K 13 GRABÓWKA 5 km 8.7 00:06:54 00:34:30.25

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ