Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 104 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
2 81 Lorbiecki Wiesław Chwaszczyno Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
3 88 Michałkiewicz Łukasz Gdańsk Udział Rezerwowe Psy opłacono on-line
4 66 Kozinski Michał Gdynia Udział DrinkTeamPoland opłacono on-line
5 34 Frączkowski Marcin Olsztyn Udział opłacono on-line
6 24 Drążkiewicz Michał Gdynia Udział opłacono on-line
7 42 Gawron Klaudia Strzyżów Udział opłacono on-line
8 41 Gawron Karolina Strzyżów Udział opłacono on-line
9 43 Gawron Paula Strzyżów Udział opłacono on-line
10 39 Gajewski Stefan Gdańsk Udział opłacono on-line
11 102 Reuter Tomasz Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
12 129 Wulczyński Zbigniew Gdańsk Udział Grupa Piotra opłacono on-line
13 86 Małkowski Tomasz Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
14 49 Grzybowska Joanna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
15 117 Syldatk KATARZYNA TCZEW Udział opłacono on-line
16 100 Piotrowska Marta Gdynia Udział opłacono on-line
17 50 Hoppe Mateusz Gdańsk Udział ABCSURF Trek opłacono on-line
18 115 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
19 93 olszówka jerzy GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia
20 18 Ciepluch Mariusz Reda Udział Tata Rocha opłacono on-line
21 27 Dziaduła Jarosław Gdynia Udział opłacono on-line
22 110 Stachnik Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
23 56 Kalinowska Natalia Damroka Gdynia Udział Sopocki Klub Żeglarski Ergo Hestia Sopot opłacono on-line
24 79 Lewandowski Marcin Gdańsk Udział opłacono on-line
25 46 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Udział opłacono on-line
26 80 Lipczynski Jacek Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia Sopocki Klub Morsów
27 97 Pekrul Wojciech Gdańsk Udział Między Treningami / DawajKalach Team opłacono on-line
28 127 Włoch-Wiszniowska Barbara Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia
29 90 Nawrocka Aleksandra Gdańsk Udział UKS Neptun Gdańsk opłacono on-line
30 91 Nawrocki Przemek Gdansk Udział opłacono on-line
31 9 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak opłacono on-line
32 20 Cimoszko Piotr Gdańsk Udział brak opłacono on-line
33 35 Furchel Sławomir Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
34 13 Boryna-Złota Ola Gdańsk Udział opłacono on-line
35 136 Zwonek Paweł Kraków Udział opłacono on-line
36 11 Boryna Bartek Gdańsk Udział Tri Talent Team opłacono on-line
37 12 Boryna Jarek Gdańsk Udział opłacono on-line
38 133 Zwolińska Beata Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
39 74 Kuptz Daniel Sopieszyno Udział Kaszuby Biegają opłacono on-line
40 6 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
41 124 Waśniewska Martyna Elbląg Udział opłacono on-line
42 2 Adamowicz Ewa Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
43 96 Pawlusek waldemar boguslaw pawlusek Subkowy Udział opłacono on-line
44 106 Sączyńska Emilia Gdansk Udział Warsaw Masters Team opłacono on-line
45 29 Dzierżanowski Maciej Gdańsk Udział Morze Aniołów / SM opłacono on-line
46 118 Szarmacher Artur Działdowo Udział opłacono on-line
47 113 Stasiak Krzysztof Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
48 40 Gawlik Janusz Gdańsk Udział opłacono on-line
49 31 Frankowski Dawid Kościerzyna Udział opłacono on-line
50 134 Zwoliński Adam Gdańsk Udział opłacono on-line
51 120 Tekieli Dominik Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
52 3 Angel Andrzej Gdynia Udział opłacono on-line
53 78 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Udział Nordea Triathlon Team opłacono on-line
54 101 Popiela Bartosz Kraków Udział opłacono on-line
55 16 Chabowski Nathaniel Tczew Udział UKS Żabianka Gdansk opłacono on-line
56 125 Wieczorkowski Nikodem Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
57 38 Gajda Patryk Gdynia Udział opłacono on-line
58 23 czerep cezary skowarcz Udział opłacono on-line
59 63 Kolincio Kamil Gdańsk Udział opłacono on-line
60 114 Stepnowski Rafal Gdansk Udział opłacono on-line
61 36 Gacka Katarzyna Gdynia Udział MEWA GDYNIA opłacono on-line
62 67 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Udział Czitos opłacono on-line
63 71 Kubit Marcin Mława Udział opłacono on-line
64 22 Czarnecka Cecylia Pruszcz Gdański Udział Morze Aniołów opłacono on-line
65 57 Karcz Tomasz Sopot Udział opłacono on-line
66 52 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
67 121 Tokmina Aleksander Sopot Udział osób powyżej 65 roku życia Sopocki Klub Morsów
68 82 Lubińska Iwona Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
69 45 Gołembiewski Andrzej Tczew Udział Toruń Multisport Team opłacono on-line
70 54 Jastrzębowska Natalia Rumia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
71 89 N. Ferreira Junior Ademar Florianopolis Udział Personal Vegan opłacono on-line
72 109 Smyk Sławomir Gdynia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
73 112 Stankiewicz Katarzyna Gdańsk Udział Grupa Piotra/Biega ZiE! opłacono on-line
74 21 Cybertowicz Sławomir Poznań Udział UKS Cityzen Poznań opłacono on-line
75 10 Bojarska Olga Sopot Udział opłacono on-line
76 51 Izak Aneta Warszawa Udział Swimmy opłacono on-line
77 123 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Udział opłacono on-line
78 95 Pankowski Andrzej Gdansk Udział opłacono on-line
79 87 Mamcarz Jarosław Tczew Udział Tri Max opłacono on-line
80 98 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Udział Teamzoot opłacono on-line
81 70 Kubiak Krzysztof Poznań Udział K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
82 19 Ciesielski waldemar warszawa Udział osób powyżej 65 roku życia
83 130 Zduńczyk Krzysztof Gdańsk Udział TRINITY opłacono on-line
84 5 Beister Wojciech Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
85 94 Pakulski Milosz Banino Udział Dwojka Morena Gdansk opłacono on-line
86 53 Jakimowicz Rafał Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
87 77 Leśniewska Agata Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
88 103 Richert Piotr Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA opłacono on-line
89 99 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Udział opłacono on-line
90 119 Szota Janina Olsztyn Udział opłacono on-line
91 4 Bartosiewicz Joanna Gdańsk Udział opłacono on-line
92 76 Leszczyński Maciej Gdansk Udział opłacono on-line
93 85 Madziar Piotr Warszawa Udział opłacono on-line
94 69 Krawiec Paweł Cewice Udział opłacono on-line
95 30 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Udział OlimpSwim / TRI Starogard opłacono on-line
96 33 Frąckiewicz-Heidrich Anna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
97 122 Triebwasser Jack Gdańsk Udział opłacono on-line
98 26 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Udział opłacono on-line
99 59 Kąkol Kacper Gdynia Udział Asics FrontRunner POLAND opłacono on-line
100 28 Dziąg Anna Warszawa Udział NeON Team opłacono on-line


Wyświetleń: 2186

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ