Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 58 Kazłowski Paweł Gdańsk Udział opłacono on-line
2 48 Grzelak Michał Sopot Udział Neon Team opłacono on-line
3 84 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
4 75 Lesińska Maja Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
5 17 Chmielińska Asia Rotmanka Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
6 14 Burzyński Jacek Arek Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
7 61 Kochman Edyta Grudziądz Udział Morze Aniołów opłacono on-line
8 105 Roman Monika Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono on-line
9 72 Kujawa Katarzyna Gdynia Udział Kurczak i Agatka opłacono on-line
10 25 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Udział Gdynia Masters opłacono on-line
11 73 Kujawa-Chmielewska Agnieszka Gdańsk Udział opłacono on-line
12 131 Zeszutek Natalia Gdynia Udział opłacono on-line
13 62 Koczorowska Klaudia Gdansk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
14 7 Bobryk Karolina Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
15 64 Kopciński Bartłomiej Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
16 Nevarez Martinez Maria Gdynia Udział
17 68 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA Udział WOPR Sopot opłacono on-line
18 8 Bogusz Waldemar Tczew Udział opłacono on-line
19 108 Sikora Mariola Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
20 47 Grygorewicz Michał Bytkowice Udział opłacono on-line
21 128 Wojna hubert RUMIA Udział opłacono on-line
22 132 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SOPOT Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
23 15 Buszan Radek Gdynia Udział K.S. Niemaniemoge opłacono on-line
24 Staniszewska Joanna Gdansk Udział EvoTriathlon
25 111 Staniszewska Joanna Gdansk Udział EvoTriathlon opłacono on-line
26 83 Łaszkiewicz Julia Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
27 WIESE DARIUSZ WIESE GDAŃSK Udział Niezrzeszony
28 92 Okarmus Igor Kraków Udział JORDAN KRAKÓW opłacono on-line
29 37 GAGDZIS JAN Kętrzyn Udział Niezrzeszony opłacono on-line
30 28 Dziąg Anna Warszawa Udział NeON Team opłacono on-line
31 59 Kąkol Kacper Gdynia Udział Asics FrontRunner POLAND opłacono on-line
32 26 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Udział opłacono on-line
33 122 Triebwasser Jack Gdańsk Udział opłacono on-line
34 30 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Udział OlimpSwim / TRI Starogard opłacono on-line
35 69 Krawiec Paweł Cewice Udział opłacono on-line
36 85 Madziar Piotr Warszawa Udział opłacono on-line
37 76 Leszczyński Maciej Gdansk Udział opłacono on-line
38 4 Bartosiewicz Joanna Gdańsk Udział opłacono on-line
39 119 Szota Janina Olsztyn Udział opłacono on-line
40 99 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Udział opłacono on-line
41 103 Richert Piotr Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA opłacono on-line
42 77 Leśniewska Agata Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
43 53 Jakimowicz Rafał Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
44 94 Pakulski Milosz Banino Udział Dwojka Morena Gdansk opłacono on-line
45 5 Beister Wojciech Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
46 130 Zduńczyk Krzysztof Gdańsk Udział TRINITY opłacono on-line
47 70 Kubiak Krzysztof Poznań Udział K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
48 98 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Udział Teamzoot opłacono on-line
49 87 Mamcarz Jarosław Tczew Udział Tri Max opłacono on-line
50 95 Pankowski Andrzej Gdansk Udział opłacono on-line
51 123 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Udział opłacono on-line
52 51 Izak Aneta Warszawa Udział Swimmy opłacono on-line
53 10 Bojarska Olga Sopot Udział opłacono on-line
54 21 Cybertowicz Sławomir Poznań Udział UKS Cityzen Poznań opłacono on-line
55 112 Stankiewicz Katarzyna Gdańsk Udział Grupa Piotra/Biega ZiE! opłacono on-line
56 109 Smyk Sławomir Gdynia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
57 89 N. Ferreira Junior Ademar Florianopolis Udział Personal Vegan opłacono on-line
58 54 Jastrzębowska Natalia Rumia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
59 45 Gołembiewski Andrzej Tczew Udział Toruń Multisport Team opłacono on-line
60 52 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
61 57 Karcz Tomasz Sopot Udział opłacono on-line
62 22 Czarnecka Cecylia Pruszcz Gdański Udział Morze Aniołów opłacono on-line
63 71 Kubit Marcin Mława Udział opłacono on-line
64 67 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Udział Czitos opłacono on-line
65 36 Gacka Katarzyna Gdynia Udział MEWA GDYNIA opłacono on-line
66 114 Stepnowski Rafal Gdansk Udział opłacono on-line
67 63 Kolincio Kamil Gdańsk Udział opłacono on-line
68 23 czerep cezary skowarcz Udział opłacono on-line
69 38 Gajda Patryk Gdynia Udział opłacono on-line
70 125 Wieczorkowski Nikodem Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
71 16 Chabowski Nathaniel Tczew Udział UKS Żabianka Gdansk opłacono on-line
72 101 Popiela Bartosz Kraków Udział opłacono on-line
73 78 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Udział Nordea Triathlon Team opłacono on-line
74 3 Angel Andrzej Gdynia Udział opłacono on-line
75 120 Tekieli Dominik Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
76 134 Zwoliński Adam Gdańsk Udział opłacono on-line
77 31 Frankowski Dawid Kościerzyna Udział opłacono on-line
78 Łazińska Maja Gdańsk Udział
79 40 Gawlik Janusz Gdańsk Udział opłacono on-line
80 118 Szarmacher Artur Działdowo Udział opłacono on-line
81 29 Dzierżanowski Maciej Gdańsk Udział Morze Aniołów / SM opłacono on-line
82 106 Sączyńska Emilia Gdansk Udział Warsaw Masters Team opłacono on-line
83 96 Pawlusek waldemar boguslaw pawlusek Subkowy Udział opłacono on-line
84 124 Waśniewska Martyna Elbląg Udział opłacono on-line
85 6 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
86 74 Kuptz Daniel Sopieszyno Udział Kaszuby Biegają opłacono on-line
87 133 Zwolińska Beata Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
88 12 Boryna Jarek Gdańsk Udział opłacono on-line
89 11 Boryna Bartek Gdańsk Udział Tri Talent Team opłacono on-line
90 136 Zwonek Paweł Kraków Udział opłacono on-line
91 13 Boryna-Złota Ola Gdańsk Udział opłacono on-line
92 20 Cimoszko Piotr Gdańsk Udział brak opłacono on-line
93 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak
94 9 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak opłacono on-line
95 91 Nawrocki Przemek Gdansk Udział opłacono on-line
96 90 Nawrocka Aleksandra Gdańsk Udział UKS Neptun Gdańsk opłacono on-line
97 97 Pekrul Wojciech Gdańsk Udział Między Treningami / DawajKalach Team opłacono on-line
98 Baranek Małgorzata Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów
99 46 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Udział opłacono on-line
100 79 Lewandowski Marcin Gdańsk Udział opłacono on-line


Wyświetleń: 2188

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ