Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 65 Koperski Andrzej Berlin Udział osób powyżej 65 roku życia Niezrzeszony
2 55 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa Udział osób powyżej 65 roku życia NeON Team
3 116 Suszyńska Anna Morsy Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia
4 32 Frankowski Stanisław Kościerzyna Udział osób powyżej 65 roku życia UKS Wodniacy Garczyn
5 135 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia
6 107 Sikora Józef Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia Sopocki Klub Morsów
7 19 Ciesielski waldemar warszawa Udział osób powyżej 65 roku życia
8 121 Tokmina Aleksander Sopot Udział osób powyżej 65 roku życia Sopocki Klub Morsów
9 127 Włoch-Wiszniowska Barbara Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia
10 80 Lipczynski Jacek Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia Sopocki Klub Morsów
11 93 olszówka jerzy GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia
12 60 Kikolski Wojciech Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk opłacono on-line
13 44 Gierz Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Cristal opłacono on-line
14 33 Frąckiewicz-Heidrich Anna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
15 82 Lubińska Iwona Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
16 113 Stasiak Krzysztof Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
17 2 Adamowicz Ewa Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
18 35 Furchel Sławomir Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
19 110 Stachnik Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
20 115 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
21 49 Grzybowska Joanna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
22 102 Reuter Tomasz Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
23 104 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
24 58 Kazłowski Paweł Gdańsk Udział opłacono on-line
25 48 Grzelak Michał Sopot Udział Neon Team opłacono on-line
26 84 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
27 75 Lesińska Maja Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
28 17 Chmielińska Asia Rotmanka Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
29 14 Burzyński Jacek Arek Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
30 61 Kochman Edyta Grudziądz Udział Morze Aniołów opłacono on-line
31 105 Roman Monika Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono on-line
32 72 Kujawa Katarzyna Gdynia Udział Kurczak i Agatka opłacono on-line
33 25 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Udział Gdynia Masters opłacono on-line
34 73 Kujawa-Chmielewska Agnieszka Gdańsk Udział opłacono on-line
35 131 Zeszutek Natalia Gdynia Udział opłacono on-line
36 62 Koczorowska Klaudia Gdansk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
37 7 Bobryk Karolina Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
38 64 Kopciński Bartłomiej Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
39 Nevarez Martinez Maria Gdynia Udział
40 68 KRAJEWSKI MATEUSZ GDYNIA Udział WOPR Sopot opłacono on-line
41 8 Bogusz Waldemar Tczew Udział opłacono on-line
42 108 Sikora Mariola Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
43 47 Grygorewicz Michał Bytkowice Udział opłacono on-line
44 128 Wojna hubert RUMIA Udział opłacono on-line
45 132 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SOPOT Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
46 15 Buszan Radek Gdynia Udział K.S. Niemaniemoge opłacono on-line
47 Staniszewska Joanna Gdansk Udział EvoTriathlon
48 111 Staniszewska Joanna Gdansk Udział EvoTriathlon opłacono on-line
49 83 Łaszkiewicz Julia Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
50 WIESE DARIUSZ WIESE GDAŃSK Udział Niezrzeszony
51 92 Okarmus Igor Kraków Udział JORDAN KRAKÓW opłacono on-line
52 37 GAGDZIS JAN Kętrzyn Udział Niezrzeszony opłacono on-line
53 28 Dziąg Anna Warszawa Udział NeON Team opłacono on-line
54 59 Kąkol Kacper Gdynia Udział Asics FrontRunner POLAND opłacono on-line
55 26 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Udział opłacono on-line
56 122 Triebwasser Jack Gdańsk Udział opłacono on-line
57 30 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Udział OlimpSwim / TRI Starogard opłacono on-line
58 69 Krawiec Paweł Cewice Udział opłacono on-line
59 85 Madziar Piotr Warszawa Udział opłacono on-line
60 76 Leszczyński Maciej Gdansk Udział opłacono on-line
61 4 Bartosiewicz Joanna Gdańsk Udział opłacono on-line
62 119 Szota Janina Olsztyn Udział opłacono on-line
63 99 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Udział opłacono on-line
64 103 Richert Piotr Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA opłacono on-line
65 77 Leśniewska Agata Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
66 53 Jakimowicz Rafał Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
67 94 Pakulski Milosz Banino Udział Dwojka Morena Gdansk opłacono on-line
68 5 Beister Wojciech Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
69 130 Zduńczyk Krzysztof Gdańsk Udział TRINITY opłacono on-line
70 70 Kubiak Krzysztof Poznań Udział K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
71 98 Pieniążkiewicz Monika Gdańsk Udział Teamzoot opłacono on-line
72 87 Mamcarz Jarosław Tczew Udział Tri Max opłacono on-line
73 95 Pankowski Andrzej Gdansk Udział opłacono on-line
74 123 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Udział opłacono on-line
75 51 Izak Aneta Warszawa Udział Swimmy opłacono on-line
76 10 Bojarska Olga Sopot Udział opłacono on-line
77 21 Cybertowicz Sławomir Poznań Udział UKS Cityzen Poznań opłacono on-line
78 112 Stankiewicz Katarzyna Gdańsk Udział Grupa Piotra/Biega ZiE! opłacono on-line
79 109 Smyk Sławomir Gdynia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
80 89 N. Ferreira Junior Ademar Florianopolis Udział Personal Vegan opłacono on-line
81 54 Jastrzębowska Natalia Rumia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
82 45 Gołembiewski Andrzej Tczew Udział Toruń Multisport Team opłacono on-line
83 52 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
84 57 Karcz Tomasz Sopot Udział opłacono on-line
85 22 Czarnecka Cecylia Pruszcz Gdański Udział Morze Aniołów opłacono on-line
86 71 Kubit Marcin Mława Udział opłacono on-line
87 67 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Udział Czitos opłacono on-line
88 36 Gacka Katarzyna Gdynia Udział MEWA GDYNIA opłacono on-line
89 114 Stepnowski Rafal Gdansk Udział opłacono on-line
90 63 Kolincio Kamil Gdańsk Udział opłacono on-line
91 23 czerep cezary skowarcz Udział opłacono on-line
92 38 Gajda Patryk Gdynia Udział opłacono on-line
93 125 Wieczorkowski Nikodem Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
94 16 Chabowski Nathaniel Tczew Udział UKS Żabianka Gdansk opłacono on-line
95 101 Popiela Bartosz Kraków Udział opłacono on-line
96 78 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Udział Nordea Triathlon Team opłacono on-line
97 3 Angel Andrzej Gdynia Udział opłacono on-line
98 120 Tekieli Dominik Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
99 134 Zwoliński Adam Gdańsk Udział opłacono on-line
100 31 Frankowski Dawid Kościerzyna Udział opłacono on-line


Wyświetleń: 2438

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ