Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Koperski Andrzej | Berlin | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | Niezrzeszony | ||
2 | 55 | JĘDRZEJCZAK Maciej | Warszawa | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | NeON Team | ||
3 | 116 | Suszyńska Anna | Morsy Gdynia | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | |||
4 | 32 | Frankowski Stanisław | Kościerzyna | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | UKS Wodniacy Garczyn | ||
5 | 135 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | |||
6 | 107 | Sikora Józef | Gdynia | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | Sopocki Klub Morsów | ||
7 | 19 | Ciesielski waldemar | warszawa | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | |||
8 | 121 | Tokmina Aleksander | Sopot | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | Sopocki Klub Morsów | ||
9 | 127 | Włoch-Wiszniowska Barbara | Gdynia | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | |||
10 | 80 | Lipczynski Jacek | Gdynia | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | Sopocki Klub Morsów | ||
11 | 93 | olszówka jerzy | GDAŃSK | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | |||
12 | 60 | Kikolski Wojciech | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk | opłacono on-line | |
13 | 44 | Gierz Bartłomiej | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | Cristal | opłacono on-line | |
14 | 33 | Frąckiewicz-Heidrich Anna | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
15 | 82 | Lubińska Iwona | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
16 | 113 | Stasiak Krzysztof | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
17 | 2 | Adamowicz Ewa | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
18 | 35 | Furchel Sławomir | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
19 | 110 | Stachnik Bartłomiej | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
20 | 115 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
21 | 49 | Grzybowska Joanna | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
22 | 102 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
23 | 104 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | ||
24 | 58 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
25 | 48 | Grzelak Michał | Sopot | Polska | Udział | Neon Team | opłacono on-line | |
26 | 84 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Udział | Morze Aniołów | GWSC TEAM | opłacono on-line | |
27 | 75 | Lesińska Maja | Gdańsk | Polska | Udział | Morze Aniołów | opłacono on-line | |
28 | 17 | Chmielińska Asia | Rotmanka | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
29 | 14 | Burzyński Jacek Arek | Gdynia | Polska | Udział | Morze Aniołów | opłacono on-line | |
30 | 61 | Kochman Edyta | Grudziądz | Polska | Udział | Morze Aniołów | opłacono on-line | |
31 | 105 | Roman Monika | Warszawa | Polska | Udział | Warsaw Masters Team | opłacono on-line | |
32 | 72 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Udział | Kurczak i Agatka | opłacono on-line | |
33 | 25 | Drążkiewicz Zuzanna | Gdynia | Polska | Udział | Gdynia Masters | opłacono on-line | |
34 | 73 | Kujawa-Chmielewska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
35 | 131 | Zeszutek Natalia | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
36 | 62 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
37 | 7 | Bobryk Karolina | Gdańsk | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
38 | 64 | Kopciński Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
39 | Nevarez Martinez Maria | Gdynia | Ekwador | Udział | ||||
40 | 68 | KRAJEWSKI MATEUSZ | GDYNIA | Polska | Udział | WOPR Sopot | opłacono on-line | |
41 | 8 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
42 | 108 | Sikora Mariola | Gdynia | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
43 | 47 | Grygorewicz Michał | Bytkowice | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
44 | 128 | Wojna hubert | RUMIA | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
45 | 132 | ZIELIŃSKI JAROSŁAW | SOPOT | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
46 | 15 | Buszan Radek | Gdynia | Polska | Udział | K.S. Niemaniemoge | opłacono on-line | |
47 | Staniszewska Joanna | Gdansk | Polska | Udział | EvoTriathlon | |||
48 | 111 | Staniszewska Joanna | Gdansk | Polska | Udział | EvoTriathlon | opłacono on-line | |
49 | 83 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | Udział | Morze Aniołów | opłacono on-line | |
50 | WIESE DARIUSZ WIESE | GDAŃSK | Polska | Udział | Niezrzeszony | |||
51 | 92 | Okarmus Igor | Kraków | Polska | Udział | JORDAN KRAKÓW | opłacono on-line | |
52 | 37 | GAGDZIS JAN | Kętrzyn | Polska | Udział | Niezrzeszony | opłacono on-line | |
53 | 28 | Dziąg Anna | Warszawa | Polska | Udział | NeON Team | opłacono on-line | |
54 | 59 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Udział | Asics FrontRunner POLAND | opłacono on-line | |
55 | 26 | Dybała-Makurat Dagna | LĘBORK | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
56 | 122 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
57 | 30 | Flisikowski Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Udział | OlimpSwim / TRI Starogard | opłacono on-line | |
58 | 69 | Krawiec Paweł | Cewice | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
59 | 85 | Madziar Piotr | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
60 | 76 | Leszczyński Maciej | Gdansk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
61 | 4 | Bartosiewicz Joanna | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
62 | 119 | Szota Janina | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
63 | 99 | Pietrzyk Jerzy | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
64 | 103 | Richert Piotr | Gdańsk | Polska | Udział | GRUPA PIOTRA | opłacono on-line | |
65 | 77 | Leśniewska Agata | Gdańsk | Polska | Udział | Morze Aniołów | opłacono on-line | |
66 | 53 | Jakimowicz Rafał | Gdańsk | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
67 | 94 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Udział | Dwojka Morena Gdansk | opłacono on-line | |
68 | 5 | Beister Wojciech | Gdynia | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line | |
69 | 130 | Zduńczyk Krzysztof | Gdańsk | Polska | Udział | TRINITY | opłacono on-line | |
70 | 70 | Kubiak Krzysztof | Poznań | Polska | Udział | K.P. Żaglica Poznań | opłacono on-line | |
71 | 98 | Pieniążkiewicz Monika | Gdańsk | Polska | Udział | Teamzoot | opłacono on-line | |
72 | 87 | Mamcarz Jarosław | Tczew | Polska | Udział | Tri Max | opłacono on-line | |
73 | 95 | Pankowski Andrzej | Gdansk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
74 | 123 | Trojanowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
75 | 51 | Izak Aneta | Warszawa | Polska | Udział | Swimmy | opłacono on-line | |
76 | 10 | Bojarska Olga | Sopot | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
77 | 21 | Cybertowicz Sławomir | Poznań | Polska | Udział | UKS Cityzen Poznań | opłacono on-line | |
78 | 112 | Stankiewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Udział | Grupa Piotra/Biega ZiE! | opłacono on-line | |
79 | 109 | Smyk Sławomir | Gdynia | Polska | Udział | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
80 | 89 | N. Ferreira Junior Ademar | Florianopolis | Brazylia | Udział | Personal Vegan | opłacono on-line | |
81 | 54 | Jastrzębowska Natalia | Rumia | Polska | Udział | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | |
82 | 45 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Udział | Toruń Multisport Team | opłacono on-line | |
83 | 52 | Jabłońska-Nabayaogo Ewa | Gdańsk | Polska | Udział | Morze Aniołów | GWSC TEAM | opłacono on-line | |
84 | 57 | Karcz Tomasz | Sopot | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
85 | 22 | Czarnecka Cecylia | Pruszcz Gdański | Polska | Udział | Morze Aniołów | opłacono on-line | |
86 | 71 | Kubit Marcin | Mława | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
87 | 67 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Udział | Czitos | opłacono on-line | |
88 | 36 | Gacka Katarzyna | Gdynia | Polska | Udział | MEWA GDYNIA | opłacono on-line | |
89 | 114 | Stepnowski Rafal | Gdansk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
90 | 63 | Kolincio Kamil | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
91 | 23 | czerep cezary | skowarcz | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
92 | 38 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
93 | 125 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Udział | MKP Szczecin | opłacono on-line | |
94 | 16 | Chabowski Nathaniel | Tczew | Polska | Udział | UKS Żabianka Gdansk | opłacono on-line | |
95 | 101 | Popiela Bartosz | Kraków | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
96 | 78 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Udział | Nordea Triathlon Team | opłacono on-line | |
97 | 3 | Angel Andrzej | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
98 | 120 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Udział | Morze Aniołów | GWSC TEAM | opłacono on-line | |
99 | 134 | Zwoliński Adam | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | ||
100 | 31 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Udział | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6989