Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 2 Adamowicz Ewa Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
2 47 Grygorewicz Michał Bytkowice Udział opłacono on-line
3 93 olszówka jerzy GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia
4 115 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
5 124 Waśniewska Martyna Elbląg Udział opłacono on-line
6 128 Wojna hubert RUMIA Udział opłacono on-line
7 116 Suszyńska Anna Morsy Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia
8 100 Piotrowska Marta Gdynia Udział opłacono on-line
9 95 Pankowski Andrzej Gdansk Udział opłacono on-line
10 117 Syldatk KATARZYNA TCZEW Udział opłacono on-line
11 131 Zeszutek Natalia Gdynia Udział opłacono on-line
12 49 Grzybowska Joanna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
13 135 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia
14 102 Reuter Tomasz Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
15 123 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Udział opłacono on-line
16 39 Gajewski Stefan Gdańsk Udział opłacono on-line
17 101 Popiela Bartosz Kraków Udział opłacono on-line
18 Nevarez Martinez Maria Gdynia Udział
19 43 Gawron Paula Strzyżów Udział opłacono on-line
20 12 Boryna Jarek Gdańsk Udział opłacono on-line
21 136 Zwonek Paweł Kraków Udział opłacono on-line
22 41 Gawron Karolina Strzyżów Udział opłacono on-line
23 42 Gawron Klaudia Strzyżów Udział opłacono on-line
24 13 Boryna-Złota Ola Gdańsk Udział opłacono on-line
25 58 Kazłowski Paweł Gdańsk Udział opłacono on-line
26 35 Furchel Sławomir Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
27 24 Drążkiewicz Michał Gdynia Udział opłacono on-line
28 69 Krawiec Paweł Cewice Udział opłacono on-line
29 26 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Udział opłacono on-line
30 122 Triebwasser Jack Gdańsk Udział opłacono on-line
31 34 Frączkowski Marcin Olsztyn Udział opłacono on-line
32 119 Szota Janina Olsztyn Udział opłacono on-line
33 99 Pietrzyk Jerzy Olsztyn Udział opłacono on-line
34 91 Nawrocki Przemek Gdansk Udział opłacono on-line
35 104 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
36 127 Włoch-Wiszniowska Barbara Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia
37 3 Angel Andrzej Gdynia Udział opłacono on-line
38 10 Bojarska Olga Sopot Udział opłacono on-line
39 134 Zwoliński Adam Gdańsk Udział opłacono on-line
40 31 Frankowski Dawid Kościerzyna Udział opłacono on-line
41 33 Frąckiewicz-Heidrich Anna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
42 Łazińska Maja Gdańsk Udział
43 73 Kujawa-Chmielewska Agnieszka Gdańsk Udział opłacono on-line
44 8 Bogusz Waldemar Tczew Udział opłacono on-line
45 85 Madziar Piotr Warszawa Udział opłacono on-line
46 57 Karcz Tomasz Sopot Udział opłacono on-line
47 19 Ciesielski waldemar warszawa Udział osób powyżej 65 roku życia
48 40 Gawlik Janusz Gdańsk Udział opłacono on-line
49 46 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Udział opłacono on-line
50 76 Leszczyński Maciej Gdansk Udział opłacono on-line
51 79 Lewandowski Marcin Gdańsk Udział opłacono on-line
52 113 Stasiak Krzysztof Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
53 71 Kubit Marcin Mława Udział opłacono on-line
54 118 Szarmacher Artur Działdowo Udział opłacono on-line
55 114 Stepnowski Rafal Gdansk Udział opłacono on-line
56 63 Kolincio Kamil Gdańsk Udział opłacono on-line
57 23 czerep cezary skowarcz Udział opłacono on-line
58 27 Dziaduła Jarosław Gdynia Udział opłacono on-line
59 4 Bartosiewicz Joanna Gdańsk Udział opłacono on-line
60 38 Gajda Patryk Gdynia Udział opłacono on-line
61 96 Pawlusek waldemar boguslaw pawlusek Subkowy Udział opłacono on-line
62 50 Hoppe Mateusz Gdańsk Udział ABCSURF Trek opłacono on-line
63 59 Kąkol Kacper Gdynia Udział Asics FrontRunner POLAND opłacono on-line
64 109 Smyk Sławomir Gdynia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
65 54 Jastrzębowska Natalia Rumia Udział BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
66 20 Cimoszko Piotr Gdańsk Udział brak opłacono on-line
67 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak
68 9 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak opłacono on-line
69 44 Gierz Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Cristal opłacono on-line
70 67 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Udział Czitos opłacono on-line
71 66 Kozinski Michał Gdynia Udział DrinkTeamPoland opłacono on-line
72 94 Pakulski Milosz Banino Udział Dwojka Morena Gdansk opłacono on-line
73 6 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
74 133 Zwolińska Beata Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
75 Staniszewska Joanna Gdansk Udział EvoTriathlon
76 111 Staniszewska Joanna Gdansk Udział EvoTriathlon opłacono on-line
77 25 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Udział Gdynia Masters opłacono on-line
78 129 Wulczyński Zbigniew Gdańsk Udział Grupa Piotra opłacono on-line
79 103 Richert Piotr Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA opłacono on-line
80 112 Stankiewicz Katarzyna Gdańsk Udział Grupa Piotra/Biega ZiE! opłacono on-line
81 92 Okarmus Igor Kraków Udział JORDAN KRAKÓW opłacono on-line
82 70 Kubiak Krzysztof Poznań Udział K.P. Żaglica Poznań opłacono on-line
83 15 Buszan Radek Gdynia Udział K.S. Niemaniemoge opłacono on-line
84 74 Kuptz Daniel Sopieszyno Udział Kaszuby Biegają opłacono on-line
85 72 Kujawa Katarzyna Gdynia Udział Kurczak i Agatka opłacono on-line
86 36 Gacka Katarzyna Gdynia Udział MEWA GDYNIA opłacono on-line
87 97 Pekrul Wojciech Gdańsk Udział Między Treningami / DawajKalach Team opłacono on-line
88 125 Wieczorkowski Nikodem Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
89 77 Leśniewska Agata Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
90 75 Lesińska Maja Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
91 14 Burzyński Jacek Arek Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
92 83 Łaszkiewicz Julia Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
93 61 Kochman Edyta Grudziądz Udział Morze Aniołów opłacono on-line
94 22 Czarnecka Cecylia Pruszcz Gdański Udział Morze Aniołów opłacono on-line
95 29 Dzierżanowski Maciej Gdańsk Udział Morze Aniołów / SM opłacono on-line
96 84 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
97 52 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
98 120 Tekieli Dominik Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
99 28 Dziąg Anna Warszawa Udział NeON Team opłacono on-line
100 55 JĘDRZEJCZAK Maciej Warszawa Udział osób powyżej 65 roku życia NeON Team


Wyświetleń: 2439

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ