1200 m

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Prędkość Czas/km Czas netto
1 125 WIECZORKOWSKI NIKODEM M 1 TCZEW MKP SZCZECIN m 17-26 1200 m 4.41 00:13:36 00:16:19.47
2 163 MAZUR ADAM M 2 m do 16 1200 m 4.15 00:14:27 00:17:21.58
3 16 CHABOWSKI NATHANIEL M 3 TCZEW UKS ŻABIANKA GDANSK m do 16 1200 m 3.99 00:15:03 00:18:04.66
4 45 GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ M 4 TCZEW TORUŃ MULTISPORT TEAM m 27-36 1 1200 m 3.96 00:15:09 00:18:11.45
5 161 BURZAK MARTYNA K 1 k do 16 1200 m 3.94 00:15:14 00:18:17.39
6 43 GAWRON PAULA K 2 STRZYŻÓW k 17-26 1200 m 3.91 00:15:21 00:18:25.73
7 124 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 3 ELBLĄG k 17-26 1200 m 3.8 00:15:46 00:18:56.00
8 120 TEKIELI DOMINIK M 5 GDYNIA MORZE ANIOŁÓW | GWSC TEAM m 37-46 1 1200 m 3.77 00:15:54 00:19:05.50
9 92 OKARMUS IGOR M 6 KRAKÓW JORDAN KRAKÓW m 37-46 2 1200 m 3.67 00:16:20 00:19:36.92
10 151 PASIECZNY BARTŁOMIEJ M 7 m 17-26 1 1200 m 3.62 00:16:35 00:19:55.00
11 166 BRAUZA PIOTR M 8 m 37-46 3 1200 m 3.6 00:16:41 00:20:01.41
12 15 BUSZAN RADEK M 9 GDYNIA K.S. NIEMANIEMOGE m 37-46 4 1200 m 3.56 00:16:52 00:20:15.46
13 98 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA K 4 GDAŃSK TEAMZOOT k 27-36 1 1200 m 3.55 00:16:54 00:20:16.91
14 78 LEWANDOWSKA WIKTORIA K 5 GDAŃSK NORDEA TRIATHLON TEAM k 27-36 2 1200 m 3.36 00:17:52 00:21:26.54
15 4 BARTOSIEWICZ JOANNA K 6 GDAŃSK k 57-66 1 1200 m 3.32 00:18:03 00:21:40.57
16 62 KOCZOROWSKA KLAUDIA K 7 GDANSK SOPOCKI KLUB MORSÓW k 37-46 1 1200 m 3.27 00:18:21 00:22:01.79
17 26 DYBAŁA-MAKURAT DAGNA K 8 LĘBORK k 27-36 3 1200 m 3.27 00:18:22 00:22:02.43
18 21 CYBERTOWICZ SŁAWOMIR M 10 POZNAŃ UKS CITYZEN POZNAŃ m 47-56 1 1200 m 3.26 00:18:24 00:22:05.28
19 6 BIANKOWSKI PIOTR M 11 RUMIA EKIPABIANKOWSKIEGO m 37-46 5 1200 m 3.26 00:18:26 00:22:07.85
20 35 FURCHEL SŁAWOMIR M 12 SOPOT m 47-56 2 1200 m 3.24 00:18:31 00:22:14.34
21 5 BEISTER WOJCIECH M 13 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW m 57-66 1 1200 m 3.22 00:18:37 00:22:21.04
22 165 KLUJ TOMASZ M 14 m 37-46 6 1200 m 3.21 00:18:41 00:22:25.73
23 102 REUTER TOMASZ M 15 SOPOT m 47-56 3 1200 m 3.16 00:18:59 00:22:47.17
24 106 SĄCZYŃSKA EMILIA K 9 GDANSK WARSAW MASTERS TEAM k 27-36 4 1200 m 3.15 00:19:04 00:22:53.38
25 50 HOPPE MATEUSZ M 16 GDAŃSK ABCSURF TREK m 27-36 2 1200 m 3.13 00:19:09 00:22:58.82
26 8 BOGUSZ WALDEMAR M 17 TCZEW m 57-66 2 1200 m 3.13 00:19:11 00:23:02.19
27 152 PASIECZNY ANDRZEJ M 18 m 47-56 4 1200 m 3.09 00:19:25 00:23:18.23
28 105 ROMAN MONIKA K 10 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM k 17-26 1 1200 m 3 00:19:58 00:23:58.66
29 51 IZAK ANETA K 11 WARSZAWA SWIMMY k 27-36 5 1200 m 3 00:19:59 00:23:59.33
30 100 PIOTROWSKA MARTA K 12 GDYNIA k 27-36 6 1200 m 3 00:20:01 00:24:01.27
31 46 GRABARCZYK MAGDALENA K 13 GDAŃSK k 37-46 2 1200 m 3 00:20:01 00:24:02.00
32 143 JAŻDŻEWSKA AGATA K 14 GDAŃSK k 27-36 7 1200 m 2.99 00:20:05 00:24:06.43
33 142 WILKOWSKI LESZEK M 19 GDAŃSK m 47-56 5 1200 m 2.99 00:20:06 00:24:07.95
34 118 SZARMACHER ARTUR M 20 DZIAŁDOWO m 27-36 3 1200 m 2.98 00:20:10 00:24:12.84
35 87 MAMCARZ JAROSŁAW M 21 TCZEW TRI MAX m 47-56 6 1200 m 2.97 00:20:11 00:24:13.57
36 69 KRAWIEC PAWEŁ M 22 CEWICE m 17-26 2 1200 m 2.96 00:20:17 00:24:21.46
37 97 PEKRUL WOJCIECH M 23 GDAŃSK MIĘDZY TRENINGAMI / DAWAJKALACH TEAM m 27-36 4 1200 m 2.93 00:20:27 00:24:33.44
38 66 KOZINSKI MICHAŁ M 24 GDYNIA DRINKTEAMPOLAND m 37-46 7 1200 m 2.91 00:20:35 00:24:42.28
39 91 NAWROCKI PRZEMEK M 25 GDANSK m 37-46 8 1200 m 2.88 00:20:51 00:25:01.37
40 112 STANKIEWICZ KATARZYNA K 15 GDAŃSK GRUPA PIOTRA/BIEGA ZIE! k 47-56 1 1200 m 2.86 00:20:57 00:25:08.83
41 31 FRANKOWSKI DAWID M 26 KOŚCIERZYNA m 27-36 5 1200 m 2.86 00:20:58 00:25:09.93
42 101 POPIELA BARTOSZ M 27 KRAKÓW m 17-26 3 1200 m 2.86 00:20:59 00:25:11.80
43 113 STASIAK KRZYSZTOF M 28 SOPOT m 47-56 7 1200 m 2.81 00:21:22 00:25:38.96
44 160 ADAMIAN MARCIN M 29 m 37-46 9 1200 m 2.8 00:21:24 00:25:41.40
45 79 LEWANDOWSKI MARCIN M 30 GDAŃSK m 27-36 6 1200 m 2.79 00:21:32 00:25:50.85
46 71 KUBIT MARCIN M 31 MŁAWA m 17-26 4 1200 m 2.76 00:21:44 00:26:05.20
47 170 MŁYNARCZYK FILIP M 32 m 37-46 10 1200 m 2.75 00:21:48 00:26:09.66
48 103 RICHERT PIOTR M 33 GDAŃSK GRUPA PIOTRA m 37-46 11 1200 m 2.75 00:21:50 00:26:12.59
49 94 PAKULSKI MILOSZ M 34 BANINO DWOJKA MORENA GDANSK m do 16 1 1200 m 2.75 00:21:50 00:26:13.06
50 23 CZEREP CEZARY M 35 SKOWARCZ m 47-56 8 1200 m 2.71 00:22:07 00:26:32.85
51 122 TRIEBWASSER JACK M 36 GDAŃSK m 47-56 9 1200 m 2.7 00:22:15 00:26:42.34
52 22 CZARNECKA CECYLIA K 16 PRUSZCZ GDAŃSKI MORZE ANIOŁÓW k 37-46 3 1200 m 2.66 00:22:35 00:27:06.13
53 42 GAWRON KLAUDIA K 17 STRZYŻÓW k 17-26 2 1200 m 2.64 00:22:43 00:27:16.53
54 76 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 37 GDANSK m 37-46 12 1200 m 2.61 00:23:02 00:27:38.71
55 59 KĄKOL KACPER M 38 GDYNIA ASICS FRONTRUNNER POLAND m 27-36 7 1200 m 2.59 00:23:11 00:27:49.77
56 109 SMYK SŁAWOMIR M 39 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM m 37-46 13 1200 m 2.57 00:23:24 00:28:04.82
57 81 LORBIECKI WIESŁAW M 40 CHWASZCZYNO SOPOCKI KLUB MORSÓW m 27-36 8 1200 m 2.54 00:23:36 00:28:19.42
58 72 KUJAWA KATARZYNA K 18 GDYNIA KURCZAK I AGATKA k 47-56 2 1200 m 2.53 00:23:44 00:28:29.25
59 11 BORYNA BARTEK M 41 GDAŃSK TRI TALENT TEAM m 17-26 5 1200 m 2.52 00:23:46 00:28:31.52
60 36 GACKA KATARZYNA K 19 GDYNIA MEWA GDYNIA k 37-46 4 1200 m 2.52 00:23:48 00:28:34.01
61 56 KALINOWSKA NATALIA DAMROKA K 20 GDYNIA SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI ERGO HESTIA SOPOT k 27-36 8 1200 m 2.52 00:23:49 00:28:35.74
62 130 ZDUŃCZYK KRZYSZTOF M 42 GDAŃSK TRINITY m 27-36 9 1200 m 2.51 00:23:56 00:28:43.69
63 7 BOBRYK KAROLINA K 21 GDAŃSK SOPOCKI KLUB MORSÓW k 17-26 3 1200 m 2.46 00:24:25 00:29:18.32
64 41 GAWRON KAROLINA K 22 STRZYŻÓW k do 16 1 1200 m 2.45 00:24:32 00:29:26.59
65 68 KRAJEWSKI MATEUSZ M 43 GDYNIA WOPR SOPOT m 37-46 14 1200 m 2.43 00:24:40 00:29:36.82
66 29 DZIERŻANOWSKI MACIEJ M 44 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW / SM m 47-56 10 1200 m 2.43 00:24:43 00:29:40.13
67 40 GAWLIK JANUSZ M 45 GDAŃSK m 57-66 3 1200 m 2.41 00:24:51 00:29:49.76
68 28 DZIĄG ANNA K 23 WARSZAWA NEON TEAM k 47-56 3 1200 m 2.41 00:24:53 00:29:51.76
69 12 BORYNA JAREK M 46 GDAŃSK m 47-56 11 1200 m 2.41 00:24:54 00:29:53.89
70 137 KAUS ŁUKASZ M 47 SOPOT PEGAZ SOPOT m 37-46 15 1200 m 2.4 00:24:58 00:29:58.27
71 136 ZWONEK PAWEŁ M 48 KRAKÓW m 47-56 12 1200 m 2.38 00:25:11 00:30:13.98
72 86 MAŁKOWSKI TOMASZ M 49 GDAŃSK SOPOCKI KLUB MORSÓW m 47-56 13 1200 m 2.37 00:25:21 00:30:25.37
73 90 NAWROCKA ALEKSANDRA K 24 GDAŃSK UKS NEPTUN GDAŃSK k 37-46 5 1200 m 2.36 00:25:28 00:30:34.16
74 158 DRAGAN KAROL M 50 m 47-56 14 1200 m 2.33 00:25:47 00:30:57.04
75 24 DRĄŻKIEWICZ MICHAŁ M 51 GDYNIA m 17-26 6 1200 m 2.33 00:25:49 00:30:58.86
76 13 BORYNA-ZŁOTA OLA K 25 GDAŃSK k 27-36 9 1200 m 2.28 00:26:21 00:31:38.00
77 131 ZESZUTEK NATALIA K 26 GDYNIA k 27-36 10 1200 m 2.27 00:26:23 00:31:40.58
78 156 ABRAMSKI MARCIN M 52 m 47-56 15 1200 m 2.27 00:26:24 00:31:41.28
79 57 KARCZ TOMASZ M 53 SOPOT m 47-56 16 1200 m 2.26 00:26:31 00:31:49.73
80 63 KOLINCIO KAMIL M 54 GDAŃSK m 27-36 10 1200 m 2.26 00:26:34 00:31:52.84
81 85 MADZIAR PIOTR M 55 WARSZAWA m 57-66 4 1200 m 2.24 00:26:47 00:32:09.43
82 48 GRZELAK MICHAŁ M 56 SOPOT NEON TEAM m 57-66 5 1200 m 2.22 00:27:00 00:32:24.23
83 128 WOJNA HUBERT M 57 RUMIA m 27-36 11 1200 m 2.22 00:27:04 00:32:29.40
84 150 CARZYŃSKA-JACHIM MAGDALENA K 27 k 47-56 4 1200 m 2.2 00:27:15 00:32:42.38
85 144 KRASUŃ MICHAŁ M 58 WARSZAWA m 37-46 16 1200 m 2.2 00:27:18 00:32:46.26
86 9 BOHDZIEWICZ BARBARA K 28 GDAŃSK BRAK k 37-46 6 1200 m 2.19 00:27:21 00:32:49.23
87 116 SUSZYŃSKA ANNA K 29 MORSY SOPOT k 67+ 1 1200 m 2.19 00:27:23 00:32:52.70
88 168 KUKIELSKI TOMASZ M 59 m 47-56 17 1200 m 2.19 00:27:26 00:32:55.49
89 117 SYLDATK KATARZYNA K 30 TCZEW k 37-46 7 1200 m 2.19 00:27:27 00:32:56.61
90 47 GRYGOREWICZ MICHAŁ M 60 BYTKOWICE m 27-36 12 1200 m 2.19 00:27:27 00:32:57.22
91 33 FRĄCKIEWICZ-HEIDRICH ANNA K 31 SOPOT k 37-46 8 1200 m 2.18 00:27:29 00:32:59.06
92 149 TOMKOWICZ ALEKSANDRA K 32 PSZCZÓŁKA k 17-26 4 1200 m 2.18 00:27:31 00:33:02.21
93 114 STEPNOWSKI RAFAL M 61 GDANSK m 47-56 18 1200 m 2.17 00:27:40 00:33:12.65
94 162 STEPNIEWSKI ADAM M 62 m 47-56 19 1200 m 2.15 00:27:54 00:33:28.85
95 44 GIERZ BARTŁOMIEJ M 63 SOPOT CRISTAL m 37-46 17 1200 m 2.15 00:27:55 00:33:30.31
96 3 ANGEL ANDRZEJ M 64 GDYNIA m 27-36 13 1200 m 2.15 00:27:56 00:33:31.48
97 95 PANKOWSKI ANDRZEJ M 65 GDANSK m 57-66 6 1200 m 2.15 00:27:57 00:33:33.25
98 55 JĘDRZEJCZAK MACIEJ M 66 WARSZAWA NEON TEAM m 67-100 1 1200 m 2.12 00:28:20 00:34:00.00
99 164 CZYKIER PAWEŁ M 67 m 27-36 14 1200 m 2.1 00:28:37 00:34:21.24
100 17 CHMIELIŃSKA ASIA K 33 ROTMANKA SOPOCKI KLUB MORSÓW k 47-56 5 1200 m 2.1 00:28:38 00:34:21.93
101 88 MICHAŁKIEWICZ ŁUKASZ M 68 GDAŃSK REZERWOWE PSY m 37-46 18 1200 m 2.08 00:28:50 00:34:36.31
102 146 WALIGÓRA BOŻENA K 34 SOPOT k 47-56 6 1200 m 2.08 00:28:51 00:34:38.02
103 115 STERPEJKOWICZ-WERSOCKI WITOLD M 69 SOPOT m 37-46 19 1200 m 2.06 00:29:07 00:34:57.42
104 38 GAJDA PATRYK M 70 GDYNIA m 27-36 15 1200 m 2.01 00:29:50 00:35:48.03
105 119 SZOTA JANINA K 35 OLSZTYN k 57-66 2 1200 m 2 00:30:00 00:36:00.13
106 34 FRĄCZKOWSKI MARCIN M 71 OLSZTYN m 27-36 16 1200 m 2 00:30:00 00:36:00.26
107 129 WULCZYŃSKI ZBIGNIEW M 72 GDAŃSK GRUPA PIOTRA m 47-56 20 1200 m 1.99 00:30:13 00:36:16.75
108 155 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 36 k 67+ 2 1200 m 1.98 00:30:14 00:36:17.49
109 123 TROJANOWSKA KATARZYNA K 37 GDAŃSK k 57-66 3 1200 m 1.98 00:30:23 00:36:27.90
110 108 SIKORA MARIOLA K 38 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW k 57-66 4 1200 m 1.96 00:30:33 00:36:40.00
111 54 JASTRZĘBOWSKA NATALIA K 39 RUMIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM k 27-36 11 1200 m 1.95 00:30:50 00:37:00.82
112 82 LUBIŃSKA IWONA K 40 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW k 57-66 5 1200 m 1.93 00:31:06 00:37:19.56
113 110 STACHNIK BARTŁOMIEJ M 73 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW m 37-46 20 1200 m 1.92 00:31:16 00:37:31.54
114 74 KUPTZ DANIEL M 74 SOPIESZYNO KASZUBY BIEGAJĄ m 57-66 7 1200 m 1.91 00:31:20 00:37:36.37
115 93 OLSZÓWKA JERZY M 75 GDAŃSK m 67-100 2 1200 m 1.91 00:31:21 00:37:37.49
116 27 DZIADUŁA JAROSŁAW M 76 GDYNIA m 47-56 21 1200 m 1.9 00:31:35 00:37:54.23
117 84 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 77 GDYNIA MORZE ANIOŁÓW | GWSC TEAM m 47-56 22 1200 m 1.88 00:31:54 00:38:17.34
118 148 TILSA WITOLD M 78 m 57-66 8 1200 m 1.87 00:32:08 00:38:34.10
119 65 KOPERSKI ANDRZEJ M 79 BERLIN NIEZRZESZONY m 67-100 3 1200 m 1.86 00:32:11 00:38:37.47
120 20 CIMOSZKO PIOTR M 80 GDAŃSK BRAK m 47-56 23 1200 m 1.85 00:32:29 00:38:59.78
121 134 ZWOLIŃSKI ADAM M 81 GDAŃSK m 37-46 21 1200 m 1.85 00:32:29 00:38:59.83
122 169 REGAN-JASIŃSKI OLA M 82 m 57-66 9 1200 m 1.83 00:32:52 00:39:27.58
123 157 NEVAREZ MARTINEZ MARIA K 41 GDYNIA k 27-36 12 1200 m 1.82 00:32:54 00:39:29.49
124 32 FRANKOWSKI STANISŁAW M 83 KOŚCIERZYNA UKS WODNIACY GARCZYN m 67-100 4 1200 m 1.81 00:33:12 00:39:50.47
125 19 CIESIELSKI WALDEMAR M 84 WARSZAWA m 67-100 5 1200 m 1.79 00:33:30 00:40:12.64
126 64 KOPCIŃSKI BARTŁOMIEJ M 85 GDAŃSK SOPOCKI KLUB MORSÓW m 17-26 7 1200 m 1.78 00:33:42 00:40:27.27
127 153 JANICKI JAKUB M 86 m do 16 2 1200 m 1.75 00:34:14 00:41:05.04
128 154 JANICKI SEBASTIAN M 87 m 47-56 24 1200 m 1.75 00:34:14 00:41:05.84
129 25 DRĄŻKIEWICZ ZUZANNA K 42 GDYNIA GDYNIA MASTERS k 57-66 6 1200 m 1.73 00:34:42 00:41:38.44
130 39 GAJEWSKI STEFAN M 88 GDAŃSK m 57-66 10 1200 m 1.71 00:35:00 00:42:00.23
131 141 KORNOWSKI WALDEMAR M 89 GDYNIA OCHRONA KOWALCZYK m 67-100 6 1200 m 1.71 00:35:02 00:42:02.90
132 135 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 90 GDAŃSK m 67-100 7 1200 m 1.7 00:35:22 00:42:26.92
133 80 LIPCZYNSKI JACEK M 91 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW m 57-66 11 1200 m 1.68 00:35:38 00:42:46.43
134 67 KRAĆ JANUSZ M 92 GDAŃSK WRZESZCZ CZITOS m 37-46 22 1200 m 1.64 00:36:29 00:43:47.95
135 77 LEŚNIEWSKA AGATA K 43 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW k 37-46 9 1200 m 1.64 00:36:41 00:44:02.23
136 133 ZWOLIŃSKA BEATA K 44 GDYNIA EKIPABIANKOWSKIEGO k 47-56 7 1200 m 1.62 00:36:55 00:44:19.02
137 53 JAKIMOWICZ RAFAŁ M 93 GDAŃSK SOPOCKI KLUB MORSÓW m 57-66 12 1200 m 1.59 00:37:48 00:45:21.81
138 107 SIKORA JÓZEF M 94 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW m 67-100 8 1200 m 1.58 00:38:05 00:45:42.97
139 60 KIKOLSKI WOJCIECH M 95 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW/BBL GDAŃSK m 47-56 25 1200 m 1.57 00:38:12 00:45:51.13
140 127 WŁOCH-WISZNIOWSKA BARBARA K 45 GDYNIA k 67+ 3 1200 m 1.53 00:39:17 00:47:08.45
141 145 ZWOLIŃSKI MIECZYSŁAW M 96 GDAŃSK m 67-100 9 1200 m 1.51 00:39:41 00:47:37.61
142 132 ZIELIŃSKI JAROSŁAW M 97 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW m 47-56 26 1200 m 1.46 00:41:10 00:49:24.01
143 121 TOKMINA ALEKSANDER M 98 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW m 67-100 10 1200 m 1.46 00:41:13 00:49:28.04
144 147 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 99 m 67-100 11 1200 m 1.41 00:42:37 00:51:09.06
145 140 REMBISZ WIESŁAW M 100 GDAŃSK m 57-66 13 1200 m 1.4 00:42:43 00:51:15.82
146 138 STAŃCZEWSKI JERZY M 101 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW m 57-66 14 1200 m 1.4 00:43:00 00:51:36.84
147 75 LESIŃSKA MAJA K 46 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW k 47-56 8 1200 m 1.36 00:44:01 00:52:50.25
148 83 ŁASZKIEWICZ JULIA K 47 GDYNIA MORZE ANIOŁÓW k 47-56 9 1200 m 1.36 00:44:02 00:52:50.76
149 37 GAGDZIS JAN M 102 KĘTRZYN NIEZRZESZONY m 57-66 15 1200 m 1.31 00:45:45 00:54:54.37
150 49 GRZYBOWSKA JOANNA K 48 SOPOT k 47-56 10 1200 m 1.31 00:45:57 00:55:08.83
151 52 JABŁOŃSKA-NABAYAOGO EWA K 49 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW | GWSC TEAM k 47-56 11 1200 m 1.25 00:48:03 00:57:39.86
152 2 ADAMOWICZ EWA K 50 SOPOT k 37-46 10 1200 m 1.15 00:52:15 01:02:42.33
153 167 MASZKIEWICZ ADAM M 103 m 67-100 12 1200 m 1.1 00:54:30 01:05:24.70
DNF 99 PIETRZYK JERZY M DNF OLSZTYN m 57-66 DNF 1200 m
DNF 139 DZIEWIERZ KAMIL M DNF PIASECZNO m 37-46 DNF 1200 m
DNF 159 BARANEK MAŁGORZATA K DNF GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW k 57-66 DNF 1200 m
DNF 14 BURZYŃSKI JACEK AREK M DNF GDYNIA MORZE ANIOŁÓW m 47-56 DNF 1200 m
DNF 70 KUBIAK KRZYSZTOF M DNF POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ m 27-36 DNF 1200 m
DNF 89 N. FERREIRA JUNIOR ADEMAR M DNF FLORIANOPOLIS PERSONAL VEGAN m 37-46 DNF 1200 m
DNF 104 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K DNF SOPOT k 37-46 DNF 1200 m

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ