Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 90 Radko Tomasz Gdańsk Udział opłacono on-line
2 108 Syldatk KATARZYNA TCZEW Udział opłacono on-line
3 102 Sokołowski Mariusz Starachowice Udział Falkon Mariusz Sokołowski opłacono on-line
4 125 Wojciechowska Alicja Gdańsk Udział opłacono on-line
5 103 Spychalski Tomasz Rynarzewo Udział UKS Czwórka Nakło opłacono on-line
6 132 Ziomkowska Paulina Gdańsk Udział opłacono on-line
7 72 Nadolski Adam Gdańsk Udział AZS PG opłacono on-line
8 73 Nawrocka Aleksandra Gdansk Udział Neptun opłacono on-line
9 74 Nawrocki Przemek Gdansk Udział opłacono on-line
10 55 Lindecki Jarosław Góra Udział opłacono on-line
11 49 Kwapisz Przemysław Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
12 53 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Udział opłacono on-line
13 Szota Janina Olsztyn Udział
14 128 Woronik-Deskiewicz Urszula Woronik-Deskiewicz Włocławek Udział opłacono on-line
15 3 Bauza Piotr Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Grupa Piotra opłacono on-line
16 92 Reuter Tomasz Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką AZS PG opłacono on-line
17 106 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
18 22 Dziaduła Jarosław Gdynia Udział opłacono on-line
19 25 Gajewski Stefan Gdańsk Udział opłacono on-line
20 6 Biedrawa Michał Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
21 Krzemiński Jakub Gdańsk Udział BST-ROWERSI
22 16 Czykier Paweł Gdynia Udział opłacono on-line
23 43 Konkel Aneta Gdańsk Udział opłacono on-line
24 37 Kaczmarek Michał Olsztyn Udział opłacono on-line
25 133 Zwara Julia Gdańsk Udział Tri Talent Team opłacono on-line
26 34 Izak Aneta Warszawa Udział opłacono on-line
27 65 Mazur Adam Gdańsk Udział 5 styl opłacono on-line
28 29 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Udział opłacono on-line
29 126 Wojciechowski Tomasz Gdańsk Udział opłacono on-line
30 70 morawska renata sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
31 78 Noetzel Małgorzata Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką UKS NAVIGO opłacono on-line
32 119 Wenta Agnieszka Gdańsk Udział opłacono on-line
33 76 Nietupski Jakub Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
34 77 nietupski marcin sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką James opłacono on-line
35 8 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak opłacono on-line
36 13 Cimoszko Piotr Gdańsk Udział brak opłacono on-line
37 101 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Udział opłacono on-line
38 129 Zaborowski Filip Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką MKP Szczecin opłacono on-line
39 138 Żuchowska Antonina Olsztyn Udział opłacono on-line
40 109 Szalast Karolina Rumia Udział UKS Tri-Team Rumia / BiankowskiTeam opłacono on-line
41 64 Matusiak vel Matuszewski Tobiasz Olsztyn Udział opłacono on-line
42 63 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Udział Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
43 66 Mazur Michał Demlin Udział opłacono on-line
44 122 Wierciński Kacper Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
45 121 Wieczorkowski Nikodem Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
46 27 Głombiowski Tomasz GDYNIA Udział opłacono on-line
47 134 Zwolińska Beata Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
48 Konieczka Iwona M Salwa; Kuwejt Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM
49 97 Rzyski Michał Olsztyn Udział opłacono on-line
50 54 Lewandowski Marcin Gdańsk Udział opłacono on-line
51 51 Lautenbach Paweł Gdynia Udział opłacono on-line
52 Wrzosek Daniel Sopot Udział
53 86 Paracki Michał Pruszcz Gdański Udział Trimasters opłacono on-line
54 Gadomska Małgorzata Gadomska Łódź Udział
55 84 Pakulski Milosz Banino Udział opłacono on-line
56 7 Bobryk Karolina Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
57 139 Żyra Monika Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
58 35 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
59 28 Gorzkowski Marek Warszawa Udział opłacono on-line
60 75 Niekowal Adrianna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
61 2 Banasiak Daniel Maków Mazowiecki Udział opłacono on-line
62 85 Pakuła Oskar Gdynia Udział opłacono on-line
63 96 Rybczyński Łukasz Gdynia Udział opłacono on-line
64 140 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono
65 5 BIANKOWSKI PIOTR RUMIA Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
66 57 Łaszkiewicz Julia Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
67 15 Czapp Stanisław Gdańsk Udział opłacono on-line
68 14 Czapp Iwona Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
69 95 Różańska Malina Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
70 21 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Udział opłacono on-line
71 62 Maltsev Artem Elbląg Udział opłacono on-line
72 36 Jałowska Monika Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
73 79 Nowak Andrzej Mława Udział Tempo Mława opłacono on-line
74 50 Lautenbach Magda Gdańsk Udział opłacono on-line
75 46 KORNOWSKI WALDEMAR GDYNIA Udział osób powyżej 65 roku życia BIURO RACHUNKOWE MAGDALENA KORNOWSKA
76 9 BORKOWSKI KRZYSZTOF SUCHY DWÓR Udział opłacono on-line
77 71 Muniak Paweł Warszawa Udział opłacono on-line
78 19 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Udział Gdynia Masters opłacono on-line
79 20 Drużyńska Genowefa Ruda Śląska Udział osób powyżej 65 roku życia
80 40 Kikolski Wojciech Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk opłacono on-line
81 56 Lubiński Kamil Gdynia Udział opłacono on-line
82 12 Chmielińska Asia Rotmanka Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
83 33 Iwaszkiewicz Jadwiga Gdańsk Udział osób powyżej 65 roku życia niezrzeszona
84 104 Stachnik Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
85 32 Harhaj Zofia Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów - Oddział Potok Swelini opłacono on-line
86 31 Harhaj Piotr Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów - Oddział Potok Swelini opłacono on-line
87 81 olszówka jerzy GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia
88 42 Komendacki Edward Tuchow Udział opłacono on-line
89 124 Wiśniewska Sandra Gdynia Udział opłacono on-line
90 91 Reinert Jacek Gdynia Udział opłacono on-line
91 152 Gołembiewski Andrzej Tczew Udział Toruń Multisport Team
92 98 Semczuk Laura Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
93 113 Tekieli Dominik Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
94 Klimza Edyta Toruń Udział
95 30 Gretka Olga Gretka Łódź Udział Bednarski Tri Team opłacono on-line
96 116 Triebwasser Jack Gdańsk Udział opłacono on-line
97 45 Kord Arkadiusz Barczewo Udział opłacono on-line
98 39 Kazłowski Paweł Gdańsk Udział opłacono on-line
99 88 Polańczyk Renata Wejherowo Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
100 26 Gierz Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Cristal opłacono on-line


Wyświetleń: 2347

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ