Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kazłowski Paweł Gdańsk Udział opłacono on-line
2 Polańczyk Renata Wejherowo Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
3 Gierz Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Cristal opłacono on-line
4 Roman Monika Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono on-line
5 ŚMIGAJ Mirosław Pogórze Udział osób powyżej 65 roku życia MiŚ Pływa darmowy udział
6 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA/Biega ZiE! opłacono on-line
7 Beister Wojciech Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
8 Żmijewska Elżbieta Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
9 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SOPOT Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
10 Kubit Marcin Mława Udział opłacono on-line
11 Wędlik Hanna Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
12 Wilkowski Leszek gdańsk Udział opłacono on-line
13 Prager Maciej Prager Gdańsk Udział 10.00 PLN
14 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
15 Ostroumov Evgeny Gdańsk Udział opłacono on-line
16 Szarmacher Artur Działdowo Udział opłacono on-line
17 Suszyńska Anna Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia Morsy Sopocie darmowy udział
18 Maksymowicz Krzysztof Elblag Udział Im inspiration team opłacono on-line
19 Buszan Radek Gdynia Udział opłacono on-line
20 Sikora Mariola Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
21 Zinkiewicz Agnieszka Lublin Udział opłacono on-line
22 Zinkiewicz Marzena Lublin Udział opłacono on-line
23 Kolincio Kamil Gdansk Udział opłacono on-line
24 Warsza Piotr Warszawa Udział opłacono on-line
25 Molenda Mirosław Puławy Udział Masters Lublin opłacono on-line
26 cejrowski piotr gdańsk Udział opłacono on-line
27 Okoń Jakub Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
28 Tomalik Antoni Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
29 Tomalik Aleksander Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
30 Zys Angelika Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
31 Michalczuk Marcin Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
32 Michalczuk Monika Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
33 Detko Jakub Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
34 Kunicki Piotr Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
35 Majchrzak Aleksandra Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
36 Szcześniak Marta Warszawa Udział opłacono on-line
37 Ćwikła Konrad Warszawa Udział Masters Lublin opłacono on-line
38 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Udział Niezrzeszony opłacono on-line
39 Zduńczyk Krzysztof Gdańsk Udział opłacono on-line
40 Otłowski Aleksy Otłowski Warszawa Udział Trimasters opłacono on-line
41 Richert Piotr Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA opłacono on-line
42 Leszczyński Maciej Gdansk Udział 10.00 PLN
43 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Udział OlimpSwim / TRI Starogard 10.00 PLN
44 Pieczul Inga Wyry Udział MKP ''Wodnik 29'' Tychy opłacono on-line
45 Sikora Józef Gdynia Udział osób powyżej 65 roku życia Niezrzeszony darmowy udział
46 Karla Joanna Gdańsk Udział opłacono on-line
47 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia darmowy udział
48 Frankowski Dawid Kościerzyna Udział opłacono on-line
49 Wojna hubert RUMIA Udział opłacono on-line
50 Frankowski Stanisław Kościerzyna Udział osób powyżej 65 roku życia UKS Wodniacy Garczyn darmowy udział
51 Malinowska Martyna Grudziądz Udział UKS RUCH GRUDZIĄDZ 10.00 PLN
52 Kujawa Katarzyna Gdynia Udział Kurczak Team Crow 10.00 PLN
53 Koperski Andrzej Berlin Udział osób powyżej 65 roku życia Niezrzeszony darmowy udział


Wyświetleń: 377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ