Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 90 Radko Tomasz Gdańsk Udział opłacono on-line
2 108 Syldatk KATARZYNA TCZEW Udział opłacono on-line
3 102 Sokołowski Mariusz Starachowice Udział Falkon Mariusz Sokołowski opłacono on-line
4 125 Wojciechowska Alicja Gdańsk Udział opłacono on-line
5 103 Spychalski Tomasz Rynarzewo Udział UKS Czwórka Nakło opłacono on-line
6 132 Ziomkowska Paulina Gdańsk Udział opłacono on-line
7 72 Nadolski Adam Gdańsk Udział AZS PG opłacono on-line
8 73 Nawrocka Aleksandra Gdansk Udział Neptun opłacono on-line
9 74 Nawrocki Przemek Gdansk Udział opłacono on-line
10 55 Lindecki Jarosław Góra Udział opłacono on-line
11 49 Kwapisz Przemysław Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
12 53 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Udział opłacono on-line
13 128 Woronik-Deskiewicz Urszula Woronik-Deskiewicz Włocławek Udział opłacono on-line
14 3 Bauza Piotr Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Grupa Piotra opłacono on-line
15 92 Reuter Tomasz Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką AZS PG opłacono on-line
16 106 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
17 22 Dziaduła Jarosław Gdynia Udział opłacono on-line
18 25 Gajewski Stefan Gdańsk Udział opłacono on-line
19 6 Biedrawa Michał Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
20 16 Czykier Paweł Gdynia Udział opłacono on-line
21 43 Konkel Aneta Gdańsk Udział opłacono on-line
22 37 Kaczmarek Michał Olsztyn Udział opłacono on-line
23 133 Zwara Julia Gdańsk Udział Tri Talent Team opłacono on-line
24 34 Izak Aneta Warszawa Udział opłacono on-line
25 65 Mazur Adam Gdańsk Udział 5 styl opłacono on-line
26 29 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Udział opłacono on-line
27 126 Wojciechowski Tomasz Gdańsk Udział opłacono on-line
28 70 morawska renata sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
29 78 Noetzel Małgorzata Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką UKS NAVIGO opłacono on-line
30 119 Wenta Agnieszka Gdańsk Udział opłacono on-line
31 76 Nietupski Jakub Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką opłacono on-line
32 77 nietupski marcin sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką James opłacono on-line
33 8 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak opłacono on-line
34 13 Cimoszko Piotr Gdańsk Udział brak opłacono on-line
35 101 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Udział opłacono on-line
36 129 Zaborowski Filip Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką MKP Szczecin opłacono on-line
37 138 Żuchowska Antonina Olsztyn Udział opłacono on-line
38 109 Szalast Karolina Rumia Udział UKS Tri-Team Rumia / BiankowskiTeam opłacono on-line
39 64 Matusiak vel Matuszewski Tobiasz Olsztyn Udział opłacono on-line
40 63 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Udział Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
41 66 Mazur Michał Demlin Udział opłacono on-line
42 122 Wierciński Kacper Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
43 121 Wieczorkowski Nikodem Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
44 27 Głombiowski Tomasz GDYNIA Udział opłacono on-line
45 134 Zwolińska Beata Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
46 97 Rzyski Michał Olsztyn Udział opłacono on-line
47 54 Lewandowski Marcin Gdańsk Udział opłacono on-line
48 51 Lautenbach Paweł Gdynia Udział opłacono on-line
49 86 Paracki Michał Pruszcz Gdański Udział Trimasters opłacono on-line
50 84 Pakulski Milosz Banino Udział opłacono on-line
51 7 Bobryk Karolina Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
52 139 Żyra Monika Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
53 35 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
54 28 Gorzkowski Marek Warszawa Udział opłacono on-line
55 75 Niekowal Adrianna Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
56 2 Banasiak Daniel Maków Mazowiecki Udział opłacono on-line
57 85 Pakuła Oskar Gdynia Udział opłacono on-line
58 96 Rybczyński Łukasz Gdynia Udział opłacono on-line
59 140 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono
60 5 BIANKOWSKI PIOTR RUMIA Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
61 57 Łaszkiewicz Julia Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
62 15 Czapp Stanisław Gdańsk Udział opłacono on-line
63 14 Czapp Iwona Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
64 95 Różańska Malina Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
65 21 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Udział opłacono on-line
66 62 Maltsev Artem Elbląg Udział opłacono on-line
67 36 Jałowska Monika Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
68 79 Nowak Andrzej Mława Udział Tempo Mława opłacono on-line
69 50 Lautenbach Magda Gdańsk Udział opłacono on-line
70 46 KORNOWSKI WALDEMAR GDYNIA Udział osób powyżej 65 roku życia BIURO RACHUNKOWE MAGDALENA KORNOWSKA
71 9 BORKOWSKI KRZYSZTOF SUCHY DWÓR Udział opłacono on-line
72 71 Muniak Paweł Warszawa Udział opłacono on-line
73 19 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Udział Gdynia Masters opłacono on-line
74 20 Drużyńska Genowefa Ruda Śląska Udział osób powyżej 65 roku życia
75 40 Kikolski Wojciech Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk opłacono on-line
76 56 Lubiński Kamil Gdynia Udział opłacono on-line
77 12 Chmielińska Asia Rotmanka Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
78 33 Iwaszkiewicz Jadwiga Gdańsk Udział osób powyżej 65 roku życia niezrzeszona
79 104 Stachnik Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
80 32 Harhaj Zofia Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów - Oddział Potok Swelini opłacono on-line
81 31 Harhaj Piotr Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Sopocki Klub Morsów - Oddział Potok Swelini opłacono on-line
82 81 olszówka jerzy GDAŃSK Udział osób powyżej 65 roku życia
83 42 Komendacki Edward Tuchow Udział opłacono on-line
84 124 Wiśniewska Sandra Gdynia Udział opłacono on-line
85 91 Reinert Jacek Gdynia Udział opłacono on-line
86 98 Semczuk Laura Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
87 113 Tekieli Dominik Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
88 30 Gretka Olga Gretka Łódź Udział Bednarski Tri Team opłacono on-line
89 116 Triebwasser Jack Gdańsk Udział opłacono on-line
90 45 Kord Arkadiusz Barczewo Udział opłacono on-line
91 39 Kazłowski Paweł Gdańsk Udział opłacono on-line
92 88 Polańczyk Renata Wejherowo Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
93 26 Gierz Bartłomiej Sopot Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką Cristal opłacono on-line
94 94 Roman Monika Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono on-line
95 112 ŚMIGAJ Mirosław Pogórze Udział osób powyżej 65 roku życia MiŚ Pływa
96 105 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA/Biega ZiE! opłacono on-line
97 4 Beister Wojciech Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
98 137 Żmijewska Elżbieta Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
99 131 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SOPOT Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
100 47 Kubit Marcin Mława Udział opłacono on-line


Wyświetleń: 1893

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ