Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Czapp Iwona | Gdańsk | Polska | Udział | Morze Aniołów | GWSC TEAM | opłacono on-line |
2 | 35 | Jabłońska-Nabayaogo Ewa | Gdańsk | Polska | Udział | Morze Aniołów | GWSC TEAM | opłacono on-line |
3 | 127 | Wojna hubert | RUMIA | Polska | Udział | opłacono on-line | |
4 | 23 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Udział | opłacono on-line | |
5 | 135 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | ||
6 | 38 | Karla Joanna | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
7 | 52 | Leszczyński Maciej | Gdansk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
8 | 130 | Zduńczyk Krzysztof | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
9 | 111 | Szcześniak Marta | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | |
10 | 11 | cejrowski piotr | gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
11 | 118 | Warsza Piotr | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | |
12 | 41 | Kolincio Kamil | Gdansk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
13 | 10 | Buszan Radek | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
14 | 110 | Szarmacher Artur | Działdowo | Polska | Udział | opłacono on-line | |
15 | 82 | Ostroumov Evgeny | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
16 | 89 | Prager Maciej Prager | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
17 | 123 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
18 | 47 | Kubit Marcin | Mława | Polska | Udział | opłacono on-line | |
19 | 39 | Kazłowski Paweł | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
20 | 45 | Kord Arkadiusz | Barczewo | Polska | Udział | opłacono on-line | |
21 | 116 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
22 | 91 | Reinert Jacek | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
23 | 124 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
24 | 42 | Komendacki Edward | Tuchow | Polska | Udział | opłacono on-line | |
25 | 81 | olszówka jerzy | GDAŃSK | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | ||
26 | 56 | Lubiński Kamil | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
27 | 20 | Drużyńska Genowefa | Ruda Śląska | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | ||
28 | 71 | Muniak Paweł | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | |
29 | 9 | BORKOWSKI KRZYSZTOF | SUCHY DWÓR | Polska | Udział | opłacono on-line | |
30 | 50 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
31 | 62 | Maltsev Artem | Elbląg | Polska | Udział | opłacono on-line | |
32 | 21 | Dybała-Makurat Dagna | LĘBORK | Polska | Udział | opłacono on-line | |
33 | 15 | Czapp Stanisław | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
34 | 96 | Rybczyński Łukasz | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
35 | 85 | Pakuła Oskar | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
36 | 2 | Banasiak Daniel | Maków Mazowiecki | Polska | Udział | opłacono on-line | |
37 | 28 | Gorzkowski Marek | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | |
38 | 84 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Udział | opłacono on-line | |
39 | 51 | Lautenbach Paweł | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
40 | 54 | Lewandowski Marcin | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
41 | 97 | Rzyski Michał | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | |
42 | 27 | Głombiowski Tomasz | GDYNIA | Polska | Udział | opłacono on-line | |
43 | 66 | Mazur Michał | Demlin | Polska | Udział | opłacono on-line | |
44 | 64 | Matusiak vel Matuszewski Tobiasz | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | |
45 | 138 | Żuchowska Antonina | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | |
46 | 101 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
47 | 76 | Nietupski Jakub | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | |
48 | 119 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
49 | 70 | morawska renata | sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | |
50 | 126 | Wojciechowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
51 | 29 | Grabarczyk Magdalena | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
52 | 34 | Izak Aneta | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | |
53 | 37 | Kaczmarek Michał | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | |
54 | 43 | Konkel Aneta | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
55 | 16 | Czykier Paweł | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
56 | 6 | Biedrawa Michał | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | |
57 | 25 | Gajewski Stefan | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
58 | 22 | Dziaduła Jarosław | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
59 | 106 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | |
60 | 128 | Woronik-Deskiewicz Urszula Woronik-Deskiewicz | Włocławek | Polska | Udział | opłacono on-line | |
61 | 53 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
62 | 49 | Kwapisz Przemysław | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | |
63 | 55 | Lindecki Jarosław | Góra | Polska | Udział | opłacono on-line | |
64 | 74 | Nawrocki Przemek | Gdansk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
65 | 132 | Ziomkowska Paulina | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
66 | 125 | Wojciechowska Alicja | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
67 | 108 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Udział | opłacono on-line | |
68 | 90 | Radko Tomasz | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
69 | 65 | Mazur Adam | Gdańsk | Polska | Udział | 5 styl | opłacono on-line |
70 | 63 | Matusiak vel Matuszewski Adam | Olsztyn | Polska | Udział | Aquasfera Masters Olsztyn | opłacono on-line |
71 | 92 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | AZS PG | opłacono on-line |
72 | 72 | Nadolski Adam | Gdańsk | Polska | Udział | AZS PG | opłacono on-line |
73 | 30 | Gretka Olga Gretka | Łódź | Polska | Udział | Bednarski Tri Team | opłacono on-line |
74 | 46 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | BIURO RACHUNKOWE MAGDALENA KORNOWSKA | |
75 | 13 | Cimoszko Piotr | Gdańsk | Polska | Udział | brak | opłacono on-line |
76 | 8 | Bohdziewicz Barbara | Gdańsk | Polska | Udział | brak | opłacono on-line |
77 | 26 | Gierz Bartłomiej | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | Cristal | opłacono on-line |
78 | 113 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Udział | EkipaBiankowskiego | opłacono on-line |
79 | 5 | BIANKOWSKI PIOTR | RUMIA | Polska | Udział | EkipaBiankowskiego | opłacono on-line |
80 | 134 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | Udział | EkipaBiankowskiego | opłacono on-line |
81 | 102 | Sokołowski Mariusz | Starachowice | Polska | Udział | Falkon Mariusz Sokołowski | opłacono on-line |
82 | 19 | Drążkiewicz Zuzanna | Gdynia | Polska | Udział | Gdynia Masters | opłacono on-line |
83 | 59 | Majchrzak Aleksandra | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
84 | 48 | Kunicki Piotr | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
85 | 18 | Detko Jakub | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
86 | 68 | Michalczuk Monika | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
87 | 67 | Michalczuk Marcin | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
88 | 136 | Zys Angelika | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
89 | 114 | Tomalik Aleksander | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
90 | 115 | Tomalik Antoni | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
91 | 80 | Okoń Jakub | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
92 | 120 | Wędlik Hanna | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
93 | 98 | Semczuk Laura | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
94 | 93 | Richert Piotr | Gdańsk | Polska | Udział | GRUPA PIOTRA | opłacono on-line |
95 | 3 | Bauza Piotr | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | Grupa Piotra | opłacono on-line |
96 | 105 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Udział | GRUPA PIOTRA/Biega ZiE! | opłacono on-line |
97 | 60 | Maksymowicz Krzysztof | Elblag | Polska | Udział | Im inspiration team | opłacono on-line |
98 | 77 | nietupski marcin | sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | James | opłacono on-line |
99 | 17 | Ćwikła Konrad | Warszawa | Polska | Udział | Masters Lublin | opłacono on-line |
100 | 69 | Molenda Mirosław | Puławy | Polska | Udział | Masters Lublin | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6896