Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kujawa Katarzyna Gdynia Udział Kurczak Team Crow
2 61 Malinowska Martyna Grudziądz Udział UKS RUCH GRUDZIĄDZ opłacono on-line
3 127 Wojna hubert RUMIA Udział opłacono on-line
4 23 Frankowski Dawid Kościerzyna Udział opłacono on-line
5 38 Karla Joanna Gdańsk Udział opłacono on-line
6 87 Pieczul Inga Wyry Udział MKP ''Wodnik 29'' Tychy opłacono on-line
7 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Udział OlimpSwim / TRI Starogard
8 52 Leszczyński Maciej Gdansk Udział opłacono on-line
9 93 Richert Piotr Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA opłacono on-line
10 83 Otłowski Aleksy Otłowski Warszawa Udział Trimasters opłacono on-line
11 130 Zduńczyk Krzysztof Gdańsk Udział opłacono on-line
12 117 Trojanowska Katarzyna Gdańsk Udział Niezrzeszony opłacono on-line
13 17 Ćwikła Konrad Warszawa Udział Masters Lublin opłacono on-line
14 111 Szcześniak Marta Warszawa Udział opłacono on-line
15 59 Majchrzak Aleksandra Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
16 48 Kunicki Piotr Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
17 18 Detko Jakub Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
18 68 Michalczuk Monika Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
19 67 Michalczuk Marcin Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
20 136 Zys Angelika Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
21 114 Tomalik Aleksander Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
22 115 Tomalik Antoni Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
23 80 Okoń Jakub Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
24 11 cejrowski piotr gdańsk Udział opłacono on-line
25 69 Molenda Mirosław Puławy Udział Masters Lublin opłacono on-line
26 118 Warsza Piotr Warszawa Udział opłacono on-line
27 41 Kolincio Kamil Gdansk Udział opłacono on-line
28 100 Sikora Mariola Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
29 10 Buszan Radek Gdynia Udział opłacono on-line
30 60 Maksymowicz Krzysztof Elblag Udział Im inspiration team opłacono on-line
31 110 Szarmacher Artur Działdowo Udział opłacono on-line
32 82 Ostroumov Evgeny Gdańsk Udział opłacono on-line
33 58 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
34 89 Prager Maciej Prager Gdańsk Udział opłacono on-line
35 123 Wilkowski Leszek gdańsk Udział opłacono on-line
36 120 Wędlik Hanna Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
37 47 Kubit Marcin Mława Udział opłacono on-line
38 131 ZIELIŃSKI JAROSŁAW SOPOT Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
39 137 Żmijewska Elżbieta Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
40 4 Beister Wojciech Gdynia Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
41 105 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Udział GRUPA PIOTRA/Biega ZiE! opłacono on-line
42 94 Roman Monika Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono on-line
43 88 Polańczyk Renata Wejherowo Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
44 39 Kazłowski Paweł Gdańsk Udział opłacono on-line
45 45 Kord Arkadiusz Barczewo Udział opłacono on-line
46 116 Triebwasser Jack Gdańsk Udział opłacono on-line
47 30 Gretka Olga Gretka Łódź Udział Bednarski Tri Team opłacono on-line
48 Klimza Edyta Toruń Udział
49 113 Tekieli Dominik Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
50 98 Semczuk Laura Trzebnica Udział Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica opłacono on-line
51 152 Gołembiewski Andrzej Tczew Udział Toruń Multisport Team
52 91 Reinert Jacek Gdynia Udział opłacono on-line
53 124 Wiśniewska Sandra Gdynia Udział opłacono on-line
54 42 Komendacki Edward Tuchow Udział opłacono on-line
55 12 Chmielińska Asia Rotmanka Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
56 56 Lubiński Kamil Gdynia Udział opłacono on-line
57 19 Drążkiewicz Zuzanna Gdynia Udział Gdynia Masters opłacono on-line
58 71 Muniak Paweł Warszawa Udział opłacono on-line
59 9 BORKOWSKI KRZYSZTOF SUCHY DWÓR Udział opłacono on-line
60 50 Lautenbach Magda Gdańsk Udział opłacono on-line
61 79 Nowak Andrzej Mława Udział Tempo Mława opłacono on-line
62 62 Maltsev Artem Elbląg Udział opłacono on-line
63 21 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK Udział opłacono on-line
64 95 Różańska Malina Gdańsk Udział Morze Aniołów opłacono on-line
65 14 Czapp Iwona Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
66 15 Czapp Stanisław Gdańsk Udział opłacono on-line
67 57 Łaszkiewicz Julia Gdynia Udział Morze Aniołów opłacono on-line
68 5 BIANKOWSKI PIOTR RUMIA Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
69 140 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Udział Warsaw Masters Team opłacono
70 96 Rybczyński Łukasz Gdynia Udział opłacono on-line
71 85 Pakuła Oskar Gdynia Udział opłacono on-line
72 2 Banasiak Daniel Maków Mazowiecki Udział opłacono on-line
73 28 Gorzkowski Marek Warszawa Udział opłacono on-line
74 35 Jabłońska-Nabayaogo Ewa Gdańsk Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM opłacono on-line
75 139 Żyra Monika Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
76 7 Bobryk Karolina Gdańsk Udział Sopocki Klub Morsów opłacono on-line
77 84 Pakulski Milosz Banino Udział opłacono on-line
78 Gadomska Małgorzata Gadomska Łódź Udział
79 86 Paracki Michał Pruszcz Gdański Udział Trimasters opłacono on-line
80 Wrzosek Daniel Sopot Udział
81 51 Lautenbach Paweł Gdynia Udział opłacono on-line
82 54 Lewandowski Marcin Gdańsk Udział opłacono on-line
83 97 Rzyski Michał Olsztyn Udział opłacono on-line
84 Konieczka Iwona M Salwa; Kuwejt Udział Morze Aniołów | GWSC TEAM
85 134 Zwolińska Beata Gdynia Udział EkipaBiankowskiego opłacono on-line
86 27 Głombiowski Tomasz GDYNIA Udział opłacono on-line
87 121 Wieczorkowski Nikodem Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
88 122 Wierciński Kacper Tczew Udział MKP Szczecin opłacono on-line
89 66 Mazur Michał Demlin Udział opłacono on-line
90 63 Matusiak vel Matuszewski Adam Olsztyn Udział Aquasfera Masters Olsztyn opłacono on-line
91 64 Matusiak vel Matuszewski Tobiasz Olsztyn Udział opłacono on-line
92 109 Szalast Karolina Rumia Udział UKS Tri-Team Rumia / BiankowskiTeam opłacono on-line
93 138 Żuchowska Antonina Olsztyn Udział opłacono on-line
94 101 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Udział opłacono on-line
95 13 Cimoszko Piotr Gdańsk Udział brak opłacono on-line
96 8 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Udział brak opłacono on-line
97 119 Wenta Agnieszka Gdańsk Udział opłacono on-line
98 126 Wojciechowski Tomasz Gdańsk Udział opłacono on-line
99 29 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Udział opłacono on-line
100 65 Mazur Adam Gdańsk Udział 5 styl opłacono on-line


Wyświetleń: 1891

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ