Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 96 | Rybczyński Łukasz | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
102 | 97 | Rzyski Michał | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | |
103 | 98 | Semczuk Laura | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
104 | 99 | Sikora Józef | Gdynia | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | Niezrzeszony | |
105 | 100 | Sikora Mariola | Gdynia | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
106 | 101 | Skrzydłowski Jakub | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
107 | 112 | ŚMIGAJ Mirosław | Pogórze | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | MiŚ Pływa | |
108 | 102 | Sokołowski Mariusz | Starachowice | Polska | Udział | Falkon Mariusz Sokołowski | opłacono on-line |
109 | 103 | Spychalski Tomasz | Rynarzewo | Polska | Udział | UKS Czwórka Nakło | opłacono on-line |
110 | 104 | Stachnik Bartłomiej | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
111 | 105 | Stankiewicz katarzyna | Gdańsk | Polska | Udział | GRUPA PIOTRA/Biega ZiE! | opłacono on-line |
112 | 106 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | opłacono on-line | |
113 | 107 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | Morsy Sopocie | |
114 | 108 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | Udział | opłacono on-line | |
115 | 109 | Szalast Karolina | Rumia | Polska | Udział | UKS Tri-Team Rumia / BiankowskiTeam | opłacono on-line |
116 | 110 | Szarmacher Artur | Działdowo | Polska | Udział | opłacono on-line | |
117 | 111 | Szcześniak Marta | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | |
118 | Szota Janina | Olsztyn | Polska | Udział | |||
119 | 113 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Udział | EkipaBiankowskiego | opłacono on-line |
120 | 114 | Tomalik Aleksander | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
121 | 115 | Tomalik Antoni | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
122 | 116 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
123 | 117 | Trojanowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Udział | Niezrzeszony | opłacono on-line |
124 | 118 | Warsza Piotr | Warszawa | Polska | Udział | opłacono on-line | |
125 | 120 | Wędlik Hanna | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
126 | 119 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
127 | 121 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Udział | MKP Szczecin | opłacono on-line |
128 | 122 | Wierciński Kacper | Tczew | Polska | Udział | MKP Szczecin | opłacono on-line |
129 | 123 | Wilkowski Leszek | gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
130 | 124 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | Polska | Udział | opłacono on-line | |
131 | 125 | Wojciechowska Alicja | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
132 | 126 | Wojciechowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
133 | 127 | Wojna hubert | RUMIA | Polska | Udział | opłacono on-line | |
134 | 128 | Woronik-Deskiewicz Urszula Woronik-Deskiewicz | Włocławek | Polska | Udział | opłacono on-line | |
135 | Wrzosek Daniel | Sopot | Polska | Udział | |||
136 | 129 | Zaborowski Filip | Sopot | Polska | Udział mieszkańców Sopotu posiadających Kartę sopocką | MKP Szczecin | opłacono on-line |
137 | 130 | Zduńczyk Krzysztof | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
138 | 131 | ZIELIŃSKI JAROSŁAW | SOPOT | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
139 | 132 | Ziomkowska Paulina | Gdańsk | Polska | Udział | opłacono on-line | |
140 | 137 | Żmijewska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
141 | 138 | Żuchowska Antonina | Olsztyn | Polska | Udział | opłacono on-line | |
142 | 133 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Udział | Tri Talent Team | opłacono on-line |
143 | 134 | Zwolińska Beata | Gdynia | Polska | Udział | EkipaBiankowskiego | opłacono on-line |
144 | 135 | ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW | GDAŃSK | Polska | Udział osób powyżej 65 roku życia | ||
145 | 139 | Żyra Monika | Gdańsk | Polska | Udział | Sopocki Klub Morsów | opłacono on-line |
146 | 136 | Zys Angelika | Trzebnica | Polska | Udział | Gminny Klub Pływacki 7 Zdrój Trzebnica | opłacono on-line |
147 | 57 | Łaszkiewicz Julia | Gdynia | Polska | Udział | Morze Aniołów | opłacono on-line |
148 | 58 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Udział | Morze Aniołów | GWSC TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 6879