1200 m

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans Prędkość Czas/km Czas netto Start Meta
1 126 ZABOROWSKI FILIP M 1 SOPOT MKP SZCZECIN m 27-36 1200 m 4.9 00:12:14 00:14:41.26 00:00:24.82 00:15:06.08
2 44 KAPAŁA SZYMON M 2 OLSZTYN MTP KORMORAN OLSZTYN m 17-26 1200 m 4.74 00:12:40 00:15:12.06 00:00:00.56 00:15:12.62
3 43 KAPAŁA BARTOSZ M 3 OLSZTYN MTP KORMORAN OLSZTYN m 0-16 1200 m 4.21 00:14:16 00:17:07.46 00:00:00.1 00:17:07.47
4 112 SZALAST KAROLINA K 1 RUMIA UKS TRI-TEAM RUMIA k 0-16 1200 m 4.1 00:14:38 00:17:33.75 00:00:00.53 00:17:34.28
5 84 OTŁOWSKI ALEKSY M 4 WARSZAWA TRIMASTERS m 27-36 1 1200 m 3.81 00:15:44 00:18:53.18 00:00:59.54 00:19:52.72
6 29 GOŁEMBIEWSKI ANDRZEJ M 5 TCZEW TORUŃ MULTISPORT TEAM m 27-36 2 1200 m 3.81 00:15:45 00:18:55.16 00:00:25.84 00:19:21.00
7 57 KUBIAK KRZYSZTOF M 6 POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ m 27-36 3 1200 m 3.72 00:16:09 00:19:22.95 00:00:59.23 00:20:22.18
8 67 LUBIŃSKI KAMIL M 7 GDYNIA m 27-36 4 1200 m 3.68 00:16:19 00:19:35.39 00:00:01.23 00:19:36.62
9 172 TOFIL EMILIA K 2 GDYNIA k 0-16 1200 m 3.67 00:16:21 00:19:37.81 00:00:24.94 00:20:02.75
10 4 BAUZA PIOTR M 8 SOPOT GRUPA PIOTRA m 37-46 1 1200 m 3.67 00:16:22 00:19:38.61 00:00:00.1 00:19:38.62
11 56 KRÓLIKOWSKI MICHAŁ M 9 JARUŻYN m 37-46 2 1200 m 3.67 00:16:22 00:19:38.67 00:00:59.33 00:20:38.00
12 173 ŁAGOWNIK MARTA K 3 GDAŃSK UKS DWÓJKA MORENA k 17-26 1200 m 3.63 00:16:32 00:19:51.40 00:02:18.39 00:22:09.79
13 68 LUTKOWSKI TOMASZ M 10 ROKIETNICA m 37-46 3 1200 m 3.4 00:17:39 00:21:11.31 00:01:24.51 00:22:35.82
14 133 ŻOCHOWSKA LILIANA K 4 GDYNIA UKS 7 GDYNIA k 0-16 1 1200 m 3.39 00:17:41 00:21:14.33 00:03:14.56 00:24:28.89
15 89 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA K 5 GDAŃSK TEAM ZOOT k 27-36 1 1200 m 3.33 00:18:00 00:21:36.99 00:00:24.52 00:22:01.51
16 28 GAWLIK JAROSŁAW M 11 GDYNIA KS DELFIN GDYNIA m 27-36 5 1200 m 3.31 00:18:08 00:21:46.78 00:00:59.56 00:22:46.34
17 64 LEWANDOWSKA WIKTORIA K 6 GDAŃSK k 27-36 2 1200 m 3.29 00:18:13 00:21:52.77 00:00:59.89 00:22:52.66
18 83 OSTROUMOV EVGENY M 12 GDAŃSK m 27-36 6 1200 m 3.29 00:18:15 00:21:54.18 00:00:24.95 00:22:19.13
19 105 STEC ADAM M 13 SZCZECIN MKP SZCZECIN m 17-26 1 1200 m 3.26 00:18:25 00:22:06.93 00:01:24.98 00:23:31.91
20 130 ZIEMIANIN KAMIL M 14 GDAŃSK BRAK m 27-36 7 1200 m 3.24 00:18:32 00:22:15.20 00:00:25.65 00:22:40.85
21 159 GARNYSZ ALICJA K 7 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 2 1200 m 3.23 00:18:35 00:22:18.75 00:03:15.27 00:25:34.02
22 176 KOWALSKI SZYMON M 15 GDAŃSK POLITECHNIKA GDAŃSKA m 17-26 2 1200 m 3.21 00:18:41 00:22:25.38 00:02:44.29 00:25:09.67
23 20 FRANKOWSKI DAWID M 16 KOŚCIERZYNA m 27-36 8 1200 m 3.2 00:18:45 00:22:30.93 00:01:00.01 00:23:30.94
24 97 REUTER TOMASZ M 17 SOPOT AZS PG m 47-56 1 1200 m 3.15 00:19:01 00:22:50.17 00:02:18.90 00:25:09.07
25 162 SKUZA ZUZANNA K 8 BUCZKOWICE NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 3 1200 m 3.14 00:19:06 00:22:55.28 00:01:51.35 00:24:46.63
26 145 BIANKOWSKI PIOTR M 18 RUMIA EKIPA BIANKOWSKIEGO m 37-46 4 1200 m 3.14 00:19:07 00:22:56.98 00:01:51.19 00:24:48.17
27 79 NEUMANN TOMASZ M 19 GDYNIA m 47-56 2 1200 m 3.13 00:19:09 00:22:58.93 00:01:51.54 00:24:50.47
28 7 BOGUSZ WALDEMAR M 20 TCZEW TMT TORUŃ m 57-66 1 1200 m 3.13 00:19:09 00:22:59.90 00:01:24.67 00:24:24.57
29 144 KĘDZIOR MATEUSZ M 21 POZNAŃ ŻAGLICA m 47-56 3 1200 m 3.13 00:19:10 00:23:00.11 00:03:15.39 00:26:15.50
30 22 GACKA ALEKSANDRA K 9 GDYNIA UKS 7 GDYNIA k 0-16 4 1200 m 3.13 00:19:12 00:23:02.76 00:02:19.37 00:25:22.13
31 15 DYBAŁA-MAKURAT DAGNA K 10 LĘBORK k 27-36 3 1200 m 3.12 00:19:15 00:23:06.39 00:04:24.11 00:27:30.50
32 131 ZIOMKOWSKA PAULINA K 11 GDAŃSK k 27-36 4 1200 m 3.08 00:19:27 00:23:21.48 00:00:25.19 00:23:46.67
33 73 MALINOWSKA MARTYNA K 12 GRUDZIĄDZ UKS RUCH GRUDZIĄDZ k 0-16 5 1200 m 3.07 00:19:32 00:23:26.77 00:02:18.76 00:25:45.53
34 11 CYBERTOWICZ SŁAWOMIR M 22 POZNAŃ UKS CITYZEN POZNAŃ m 47-56 4 1200 m 3.04 00:19:43 00:23:40.71 00:00:01.21 00:23:41.92
35 55 KRAWIEC PAWEŁ M 23 CEWICE m 17-26 3 1200 m 3.02 00:19:53 00:23:51.86 00:00:59.56 00:24:51.42
36 90 PODBIELSKI RAFAŁ M 24 WARSZAWA m 27-36 9 1200 m 3 00:19:59 00:23:59.64 00:03:38.96 00:27:38.60
37 113 SZARMACHER ARTUR M 25 DZIAŁDOWO m 27-36 10 1200 m 3 00:19:59 00:23:59.80 00:01:51.14 00:25:50.94
38 87 PIANKA ANTEK M 26 GDYNIA m 0-16 1 1200 m 2.98 00:20:07 00:24:08.41 00:04:00.28 00:28:08.69
39 75 NADOLSKI ADAM M 27 GDAŃSK AZS PG m 37-46 5 1200 m 2.98 00:20:07 00:24:08.86 00:01:51.77 00:26:00.63
40 119 WALIGÓRSKI SZYMON M 28 SZCZECIN SWIM2TRI m 57-66 2 1200 m 2.98 00:20:08 00:24:10.77 00:03:14.56 00:27:25.33
41 169 KIECZKA ANNA K 13 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 6 1200 m 2.93 00:20:27 00:24:33.43 00:03:15.61 00:27:49.04
42 94 POPIELA BARTOSZ M 29 KRAKÓW m 17-26 4 1200 m 2.93 00:20:28 00:24:34.25 00:04:00.30 00:28:34.55
43 39 JAKÓBCZYK HANNA K 14 GDAŃSK k 27-36 5 1200 m 2.92 00:20:34 00:24:41.14 00:02:43.99 00:27:25.13
44 53 KOTECKA ANNA K 15 POZNAŃ KS WARTA POZNAŃ k 47-56 1 1200 m 2.9 00:20:42 00:24:51.15 00:03:14.91 00:28:06.06
45 151 MŁYNARCZYK FILIP M 30 GDAŃSK EZA m 37-46 6 1200 m 2.86 00:20:57 00:25:09.36 00:04:24.18 00:29:33.54
46 9 BURZYŃSKA IGA K 16 SKIERNIEWICE k 27-36 6 1200 m 2.85 00:21:04 00:25:16.81 00:04:24.87 00:29:41.68
47 166 NALEPA BLANKA K 17 BUCZKOWICE NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 7 1200 m 2.84 00:21:06 00:25:19.71 00:03:39.25 00:28:58.96
48 54 KOWALEWSKI ZBIGNIEW M 31 SOPOT m 57-66 3 1200 m 2.84 00:21:09 00:25:23.77 00:02:19.41 00:27:43.18
49 30 GRABARCZYK MAGDALENA K 18 GDAŃSK k 37-46 1 1200 m 2.83 00:21:13 00:25:28.08 00:02:18.79 00:27:46.87
50 60 KUBIT MARCIN M 32 MŁAWA m 17-26 5 1200 m 2.82 00:21:17 00:25:32.63 00:00:00.18 00:25:32.81
51 50 KORD ARKADIUSZ M 33 BARCZEWO m 17-26 6 1200 m 2.81 00:21:22 00:25:39.39 00:01:23.94 00:27:03.33
52 139 LINKE RADEK M 34 NIEMCZ REKINY OSIELSKO m 37-46 7 1200 m 2.81 00:21:23 00:25:40.38 00:02:45.15 00:28:25.53
53 122 WITKOWSKA ANETA K 19 ZDUŃSKA WOLA k 47-56 2 1200 m 2.78 00:21:34 00:25:52.88 00:02:18.74 00:28:11.62
54 141 SAWICKI SERGIEJ M 35 GDYNIA UKRAINIAN BIKE FAMILY m 27-36 11 1200 m 2.76 00:21:42 00:26:03.19 00:05:15.34 00:31:18.53
55 98 ROMAN MONIKA K 20 WARSZAWA WARSAW MASTERS TEAM k 17-26 1 1200 m 2.75 00:21:49 00:26:11.32 00:02:19.10 00:28:30.42
56 102 SKOCZYLAS PIOTR M 36 MOSTY m 47-56 5 1200 m 2.73 00:21:57 00:26:21.27 00:00:59.24 00:27:20.51
57 104 STANKIEWICZ KATARZYNA K 21 GDAŃSK BIEGA ZIE! k 47-56 3 1200 m 2.72 00:22:05 00:26:30.25 00:05:48.14 00:32:18.39
58 164 GÓRAK PAULA K 22 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 8 1200 m 2.72 00:22:05 00:26:30.98 00:03:39.41 00:30:10.39
59 138 DMYTRÓW WOJCIECH M 37 POZNAŃ m 57-66 4 1200 m 2.71 00:22:08 00:26:34.39 00:04:49.96 00:31:24.35
60 168 KLAJMON KAROLINA K 23 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 9 1200 m 2.71 00:22:08 00:26:34.58 00:03:39.24 00:30:13.82
61 19 FEDIUK KAROL M 38 GDAŃSK m 27-36 12 1200 m 2.67 00:22:27 00:26:57.41 00:01:24.95 00:28:22.36
62 160 OSAK ALEKSANDRA K 24 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 10 1200 m 2.65 00:22:36 00:27:08.02 00:01:25.44 00:28:33.46
63 153 KALICA PAWEŁ M 39 GDAŃSK m 27-36 13 1200 m 2.65 00:22:38 00:27:10.38 00:00:59.27 00:28:09.65
64 65 LEWANDOWSKI MARCIN M 40 GDAŃSK m 27-36 14 1200 m 2.64 00:22:43 00:27:16.10 00:04:24.77 00:31:40.87
65 78 NAWROCKI PRZEMYSŁAW M 41 GDANSK m 37-46 8 1200 m 2.64 00:22:43 00:27:16.13 00:04:25.06 00:31:41.19
66 115 TRIEBWASSER JACK M 42 GDAŃSK m 47-56 6 1200 m 2.63 00:22:50 00:27:24.02 00:06:15.46 00:33:39.48
67 171 LESZCZYŃSKI MACIEJ M 43 GDANSK m 37-46 9 1200 m 2.59 00:23:10 00:27:49.01 00:01:24.89 00:29:13.90
68 124 WOJCIECHOWSKA ALICJA K 25 GDAŃSK k 27-36 7 1200 m 2.57 00:23:21 00:28:01.92 00:00:25.85 00:28:27.77
69 148 MIRNY ZUZANNA K 26 SOPOT k 27-36 8 1200 m 2.55 00:23:31 00:28:13.49 00:04:50.42 00:33:03.91
70 175 ADAMIAK MARCIN M 44 GDYNIA MALWIN m 37-46 10 1200 m 2.55 00:23:31 00:28:14.17 00:02:44.75 00:30:58.92
71 158 ADAMIEC SZYMON M 45 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI m 0-16 2 1200 m 2.52 00:23:46 00:28:32.21 00:04:00.21 00:32:32.42
72 61 KUJAWA KATARZYNA K 27 GDYNIA KURCZAK I AGATKA k 47-56 4 1200 m 2.52 00:23:47 00:28:33.14 00:06:15.86 00:34:49.00
73 103 SKRZYDŁOWSKI JAKUB M 46 GDAŃSK m 37-46 11 1200 m 2.52 00:23:48 00:28:34.60 00:04:50.04 00:33:24.64
74 129 ZDUŃCZYK KRZYSZTOF M 47 GDAŃSK TRINITY m 27-36 15 1200 m 2.52 00:23:50 00:28:36.07 00:01:51.21 00:30:27.28
75 93 POMIERSKI PAWEŁ M 48 GDAŃSK m 27-36 16 1200 m 2.51 00:23:54 00:28:41.50 00:05:15.05 00:33:56.55
76 12 CZARNECKA CECYLIA K 28 PRUSZCZ GDAŃSKI MORZE ANIOŁÓW k 37-46 2 1200 m 2.5 00:24:01 00:28:50.06 00:02:44.88 00:31:34.94
77 41 JELEŃ ARTUR M 49 KATOWICE SILESIA WINTER SWIMMING m 27-36 17 1200 m 2.48 00:24:12 00:29:03.19 00:04:25.30 00:33:28.49
78 167 SPISAK AGATA K 29 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 11 1200 m 2.46 00:24:23 00:29:15.86 00:04:00.14 00:33:16.00
79 35 GRZELCZAK TOMASZ M 50 ŚRODA WIELKOPOLSKA NIEZRZESZONY m 27-36 18 1200 m 2.43 00:24:39 00:29:35.96 00:06:16.56 00:35:52.52
80 120 WARSZA PIOTR M 51 WARSZAWA m 37-46 12 1200 m 2.42 00:24:46 00:29:44.00 00:04:01.00 00:33:45.00
81 6 BŁASZKOWSKI ANDRZEJ M 52 ŚLIWINY m 47-56 7 1200 m 2.42 00:24:48 00:29:45.60 00:05:49.40 00:35:35.00
82 118 VOKHMINOV VLADIMIR M 53 POZNAŃ K.P. ŻAGLICA POZNAŃ m 27-36 19 1200 m 2.39 00:25:04 00:30:05.07 00:06:16.50 00:36:21.57
83 33 GRUCHAŁA PIOTR M 54 GDYNIA m 37-46 13 1200 m 2.38 00:25:12 00:30:14.93 00:03:38.93 00:33:53.86
84 88 PIANKA JULIAN M 55 GDYNIA m 0-16 3 1200 m 2.37 00:25:19 00:30:23.23 00:04:00.59 00:34:23.82
85 32 GRUCHAŁA ALEKSANDRA K 30 GDYNIA k 17-26 2 1200 m 2.36 00:25:25 00:30:30.30 00:02:44.77 00:33:15.07
86 178 DZIERŻANOWSKI MACIEJ M 56 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW m 47-56 8 1200 m 2.33 00:25:43 00:30:52.58 00:02:44.33 00:33:36.91
87 23 GACKA KATARZYNA K 31 GDYNIA MEWA GDYNIA k 37-46 3 1200 m 2.32 00:25:51 00:31:01.99 00:03:39.38 00:34:41.37
88 40 JANICKI SEBASTIAN M 57 GDAŃSK m 47-56 9 1200 m 2.31 00:26:00 00:31:13.07 00:01:51.95 00:33:05.02
89 77 NAWROCKI PAWEŁ M 58 GDANSK m 0-16 4 1200 m 2.3 00:26:03 00:31:16.38 00:04:24.55 00:35:40.93
90 161 KUCZYŃSKI MATEUSZ M 59 BUCZKOWICE NOWY KLUB PŁYWACKI m 0-16 5 1200 m 2.28 00:26:15 00:31:31.18 00:04:24.03 00:35:55.21
91 143 BIAKOUS MACIEJ M 60 GDAŃSK m 47-56 10 1200 m 2.26 00:26:31 00:31:49.71 00:07:01.50 00:38:51.21
92 18 EJSYMONT ADRIANNA K 32 GDAŃSK k 17-26 3 1200 m 2.26 00:26:36 00:31:55.91 00:05:14.04 00:37:09.95
93 165 MOISEIENKO VALERII M 61 BIELSKO BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI m 0-16 6 1200 m 2.25 00:26:39 00:31:59.45 00:03:16.00 00:35:15.45
94 31 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 33 GDYNIA k 37-46 4 1200 m 2.25 00:26:43 00:32:04.36 00:03:38.79 00:35:43.15
95 27 GAWLIK JANUSZ M 62 GDAŃSK m 57-66 5 1200 m 2.24 00:26:48 00:32:10.21 00:02:18.97 00:34:29.18
96 101 SIKORA MARIOLA K 34 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW k 57-66 1 1200 m 2.23 00:26:56 00:32:19.75 00:06:19.93 00:38:39.68
97 157 KLAJMON SZYMON M 63 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI m 0-16 7 1200 m 2.22 00:27:03 00:32:28.27 00:04:00.68 00:36:28.95
98 47 KOLINCIO KAMIL M 64 GDANSK m 27-36 20 1200 m 2.21 00:27:08 00:32:33.94 00:04:49.72 00:37:23.66
99 156 CZAJA LUCYNA K 35 RADOM k 17-26 4 1200 m 2.21 00:27:09 00:32:35.31 00:03:14.65 00:35:49.96
100 42 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ M 65 BARLINEK m 37-46 14 1200 m 2.2 00:27:16 00:32:43.67 00:05:48.82 00:38:32.49
101 76 NAWROCKA ALEKSANDRA K 36 GDAŃSK k 37-46 5 1200 m 2.19 00:27:21 00:32:50.19 00:04:24.59 00:37:14.78
102 163 ZONTEK MARTYNA K 37 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI k 0-16 12 1200 m 2.19 00:27:24 00:32:53.29 00:03:14.37 00:36:07.66
103 52 KOSZYŃSKA MARTYNA K 38 GDAŃSK k 17-26 5 1200 m 2.19 00:27:26 00:32:55.81 00:05:14.19 00:38:10.00
104 72 ŁAZIŃSKA MAJA K 39 GDAŃSK k 27-36 9 1200 m 2.18 00:27:33 00:33:04.22 00:02:44.38 00:35:48.60
105 147 WULCZYŃSKI ZBIGNIEW M 66 GDAŃSK GRUPA PIOTRA m 47-56 11 1200 m 2.17 00:27:42 00:33:15.59 00:04:49.77 00:38:05.36
106 5 BEISTER WOJCIECH M 67 GDYNIA SOPOCKI KLUB MORSÓW m 57-66 6 1200 m 2.15 00:27:57 00:33:32.82 00:05:47.65 00:39:20.47
107 125 WRZOSEK DANIEL M 68 SOPOT m 27-36 21 1200 m 2.13 00:28:12 00:33:51.46 00:05:11.81 00:39:03.27
108 137 SCHMIOT BEATA K 40 GDYNIA k 47-56 5 1200 m 2.1 00:28:33 00:34:16.21 00:05:15.06 00:39:31.27
109 8 BOHDZIEWICZ BARBARA K 41 GDAŃSK BRAK k 37-46 6 1200 m 2.05 00:29:13 00:35:03.78 00:00:25.44 00:35:29.22
110 46 KLIMZA EDYTA K 42 TORUŃ k 37-46 7 1200 m 2.04 00:29:25 00:35:18.72 00:05:14.43 00:40:33.15
111 127 ZAJĄCZEK MAGDALENA K 43 WĄGROWIEC KS WARTA POZNAŃ k 37-46 8 1200 m 2.03 00:29:37 00:35:33.22 00:02:46.53 00:38:19.75
112 108 STORM MARIO M 69 GDAŃSK m 37-46 15 1200 m 2.03 00:29:38 00:35:33.82 00:04:49.60 00:40:23.42
113 48 KONKEL ANETA K 44 GDAŃSK k 47-56 6 1200 m 2.02 00:29:38 00:35:34.01 00:05:48.49 00:41:22.50
114 74 MAZUR MICHAŁ M 70 DEMLIN m 47-56 12 1200 m 2.02 00:29:42 00:35:38.51 00:03:40.07 00:39:18.58
115 80 NIETUPSKI MARCIN M 71 SOPOT JAMES m 47-56 13 1200 m 2.01 00:29:47 00:35:44.91 00:02:19.17 00:38:04.08
116 134 MIEKOWIAK ADRIANNA K 45 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW k 37-46 9 1200 m 2.01 00:29:51 00:35:49.23 00:05:49.31 00:41:38.54
117 69 ŁASZKIEWICZ JULIA K 46 GDYNIA MORZE ANIOŁÓW k 47-56 7 1200 m 2.01 00:29:53 00:35:52.18 00:05:59.44 00:41:51.62
118 111 SYLDATK KATARZYNA K 47 TCZEW k 37-46 10 1200 m 1.96 00:30:34 00:36:41.75 00:03:39.47 00:40:21.22
119 155 PIETRZYK JERZY M 72 OLSZTYN m 57-66 7 1200 m 1.93 00:31:01 00:37:14.14 00:00:00.80 00:37:14.94
120 154 SZOTA JANINA K 48 OLSZTYN k 57-66 2 1200 m 1.93 00:31:03 00:37:16.42 00:00:01.22 00:37:17.64
121 107 STĘPNIEWSKI ADAM M 73 GDAŃSK GRUPA PIOTRA m 47-56 14 1200 m 1.92 00:31:11 00:37:26.09 00:05:59.88 00:43:25.97
122 135 KAUS ŁUKASZ M 74 SOPOT PEGAZ SOPOT m 37-46 16 1200 m 1.92 00:31:18 00:37:34.03 00:04:00.92 00:41:34.95
123 82 ORLIKOWSKI WIESLAW M 75 TUCHOLA TMT TORUN m 57-66 8 1200 m 1.89 00:31:45 00:38:06.22 00:05:47.72 00:43:53.94
124 110 SUŁKOWSKI ROMAN M 76 GDAŃSK m 27-36 22 1200 m 1.86 00:32:19 00:38:47.16 00:03:15.31 00:42:02.47
125 49 KOPERSKI ANDRZEJ M 77 BERLIN NIEZRZESZONY m 67-100 1 1200 m 1.86 00:32:19 00:38:47.81 00:01:52.32 00:40:40.13
126 13 CZEKALSKI DARIUSZ M 78 ZGIERZ m 47-56 15 1200 m 1.84 00:32:32 00:39:02.83 00:05:48.82 00:44:51.65
127 140 SAVYTSKA VIKTORIIA K 49 GDYNIA k 27-36 10 1200 m 1.84 00:32:39 00:39:11.58 00:05:15.34 00:44:26.92
128 149 ZWOLIŃSKA BEATA K 50 GDYNIA EKIPA BIANKOWSKIEGO k 47-56 8 1200 m 1.82 00:32:56 00:39:31.88 00:06:58.64 00:46:30.52
129 106 STERPEJKOWICZ-WERSOCKI WITOLD M 79 SOPOT m 37-46 17 1200 m 1.82 00:32:57 00:39:33.16 00:05:14.79 00:44:47.95
130 21 FRANKOWSKI STANISŁAW M 80 KOŚCIERZYNA UKS WODNIACY GARCZYN m 67-100 2 1200 m 1.81 00:33:06 00:39:43.50 00:01:25.42 00:41:08.92
131 92 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 51 GDAŃSK k 67+ 1 1200 m 1.8 00:33:18 00:39:58.17 00:04:49.79 00:44:47.96
132 136 KAUS RYSZARD M 81 SOPOT PEGAZ SOPOT m 67-100 3 1200 m 1.8 00:33:19 00:39:58.86 00:03:39.34 00:43:38.20
133 45 KARGUL TOMASZ M 82 WROCŁAW ŚWO m 37-46 18 1200 m 1.77 00:33:59 00:40:47.68 00:04:00.45 00:44:48.13
134 51 KORNOWSKI WALDEMAR M 83 GDYNIA BIURO RACHUNKOWE MAGDALENA KORNOWSKA m 67-100 4 1200 m 1.76 00:34:06 00:40:55.74 00:01:25.18 00:42:20.92
135 66 LUBIŃSK IWONA K 52 SOPOT SOPOCKI KLUB MORSÓW k 57-66 3 1200 m 1.76 00:34:11 00:41:01.72 00:05:59.72 00:47:01.44
136 150 LISZEWSKA JOLANTA K 53 GDAŃSK k 57-66 4 1200 m 1.71 00:35:06 00:42:08.16 00:05:14.92 00:47:23.08
137 10 CIMOSZKO PIOTR M 84 GDAŃSK m 47-56 16 1200 m 1.7 00:35:23 00:42:27.79 00:00:25.84 00:42:53.63
138 99 RÓŻAŃSKA MALINA K 54 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW k 37-46 11 1200 m 1.69 00:35:24 00:42:29.22 00:06:59.57 00:49:28.79
139 34 GRUCHAŁA WIKTOR M 85 GDYNIA m 0-16 8 1200 m 1.68 00:35:44 00:42:53.89 00:02:44.09 00:45:37.98
140 81 OLSZÓWKA JERZY M 86 GDAŃSK m 67-100 5 1200 m 1.68 00:35:47 00:42:56.49 00:01:52.02 00:44:48.51
141 25 GACKI ZDOBYSLAW M 87 GDYNIA MEWA GDYNIA m 37-46 19 1200 m 1.59 00:37:40 00:45:12.79 00:04:49.80 00:50:02.59
142 24 GACKA ZUZANNA K 55 GDYNIA SP 12 GDYNIA k 0-16 13 1200 m 1.59 00:37:42 00:45:14.40 00:04:49.58 00:50:03.98
143 132 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW M 88 GDAŃSK m 67-100 6 1200 m 1.54 00:38:51 00:46:37.94 00:07:01.99 00:53:39.93
144 142 REMBISZ WIESŁAW M 89 GDAŃSK GDAŃŚKI KLUB MORSÓW m 57-66 9 1200 m 1.49 00:40:20 00:48:24.69 00:07:00.68 00:55:25.37
145 100 SIKORA JÓZEF M 90 GDYNIA m 67-100 7 1200 m 1.46 00:41:07 00:49:20.91 00:06:17.95 00:55:38.86
146 123 WŁASÓW JOANNA K 56 SOPOT k 47-56 9 1200 m 1.45 00:41:30 00:49:48.50 00:04:24.36 00:54:12.86
147 152 MONIUK ARKADIUSZ M 91 GDAŃSK WOPR m 67-100 8 1200 m 1.43 00:41:49 00:50:11.45 00:05:48.80 00:56:00.25
148 37 IWASZKIEWICZ JADWIGA K 57 GDAŃSK NIEZRZESZONA k 67+ 2 1200 m 1.42 00:42:23 00:50:52.04 00:01:25.50 00:52:17.54
149 177 ŻYRA MONIKA K 58 GDAŃSKI SOPOCKI KLUB MORSÓW k 37-46 12 1200 m 1.4 00:42:57 00:51:33.41 00:05:48.92 00:57:22.33
150 146 WIECHOWSKI JAROSŁAW M 92 GDYNIA m 67-100 9 1200 m 1.34 00:44:38 00:53:34.66 00:01:51.71 00:55:26.37
151 58 KUBIŚ MAŁGORZATA K 59 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW k 47-56 10 1200 m 1.33 00:44:58 00:53:57.67 00:07:00.32 01:00:57.99
152 26 GADOMSKA MAŁGORZATA K 60 ŁÓDŹ k 27-36 11 1200 m 1.31 00:45:49 00:54:58.83 00:04:50.67 00:59:49.50
153 174 SZCZERBOWSKA MAGDALENA K 61 WROCŁAW k 37-46 13 1200 m 1.23 00:48:54 00:58:40.87 00:07:00.03 01:05:40.90
154 59 KUBIŚ MARTA K 62 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW k 0-16 14 1200 m 1.23 00:48:54 00:58:41.56 00:06:59.88 01:05:41.44
155 70 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 93 GDYNIA MORZE ANIOŁÓW | GWSC TEAM m 47-56 17 1200 m 1.23 00:48:55 00:58:42.84 00:07:00.12 01:05:42.96
156 63 LESIŃSKA MAJA K 63 GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW k 47-56 11 1200 m 1.23 00:48:57 00:58:44.44 00:06:59.75 01:05:44.19
157 36 GRZYBOWSKA JOANNA K 64 SOPOT MORZE ANIOŁÓW k 47-56 12 1200 m 1.21 00:49:31 00:59:26.37 00:06:15.09 01:05:41.46
158 2 ADAMOWICZ EWA K 65 SOPOT k 37-46 14 1200 m 1.11 00:54:15 01:05:06.78 00:00:00.61 01:05:07.39
159 170 ZONTEK GABRIEL M 94 BIELSKO-BIAŁA NOWY KLUB PŁYWACKI m 0-16 9 1200 m 00:04:00.45

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ