Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dąbrowski Mateusz Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
2 Szumiło Diana Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
3 Kuźmin Katarzyna Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
4 Taudul Gabriela Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
5 Stasiewicz Agnieszka Stasiewicz Sokòłka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa SP 2 Sokółka opłacono
6 Marchiel Kacper Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
7 Pezowicz Sebastian Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
8 Grygorczuk Hubert Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
9 Dziewiątkowski Ignacy Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
10 Mudrewicz Przemysław Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
11 Pych Fabian Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
12 Kundzicz-Sańko Anna Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
13 Nienałtowska Marta Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
14 Onoszko Wojciech Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
15 BAKUN DOMINIK Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
16 Murawski Wiktor Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka SP 2 Sokółka opłacono
17 Konik Paulina Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
18 Kuźmin Jan Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
19 Repucha Cezary Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
20 Zajczyk Łucja Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
21 Nelke Ada sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
22 Drewniak Urszula Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
23 Borowik Elżbieta Stara kamionka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
24 Tokarewicz Paweł Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka Sokólska Grupa Biegowa opłacono
25 IGNATOWICZ FILIP SOKÓŁKA I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
26 Nelke Przemysław sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
27 Jacewicz Mateusz Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
28 Doroszkiewicz Kacper Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
29 Rećko Ewa Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
30 Gliński Mateusz Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
31 Lenkiewicz Kacper Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
32 Nowakowska Sylwia Polanki 15 I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
33 Laszuk Bartosz Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
34 Pieszko Rafal Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
35 Sadkowska Magda Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
36 Bancer Łukasz Bancer Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
37 Kaźmierczak Filip Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
38 Kondrat Emilia Kondrat Woroniany I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
39 Kozaczyński Grzegorz Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa Osir Sokółka opłacono
40 Pezowicz Katarzyna Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
41 Maliszewski Andrzej Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka opłacono
42 Kozaczyńska Barbara Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 opłacono
43 Turko Katarzyna Kamila Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
44 Awdziej Malwina Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska opłacono
45 Chodyko Helena Sokółka I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska UKS Batory opłacono


Wyświetleń: 2224

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ