Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowakowska Sylwia | Polanki 15 | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
2 | Stasiewicz Agnieszka Stasiewicz | Sokòłka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | SP 2 Sokółka | opłacono |
3 | Pych Fabian | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
4 | Nelke Ada | sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
5 | Zajczyk Łucja | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
6 | Repucha Cezary | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
7 | Kuźmin Jan | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
8 | Konik Paulina | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
9 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | SP 2 Sokółka | opłacono |
10 | BAKUN DOMINIK | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
11 | Onoszko Wojciech | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
12 | Nienałtowska Marta | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
13 | Kundzicz-Sańko Anna | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
14 | Awdziej Malwina | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
15 | Mudrewicz Przemysław | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
16 | Dziewiątkowski Ignacy | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
17 | Grygorczuk Hubert | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
18 | Pezowicz Sebastian | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
19 | Marchiel Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
20 | Taudul Gabriela | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
21 | Kuźmin Katarzyna | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
22 | Szumiło Diana | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
23 | Dąbrowski Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
24 | Pieszko Rafal | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
25 | Chodyko Helena | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | UKS Batory | opłacono |
26 | Turko Katarzyna Kamila | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
27 | Kozaczyńska Barbara | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
28 | Maliszewski Andrzej | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
29 | Pezowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
30 | Kozaczyński Grzegorz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | Osir Sokółka | opłacono |
31 | Kaźmierczak Filip | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
32 | Bancer Łukasz Bancer | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
33 | Sadkowska Magda | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
34 | Drewniak Urszula | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
35 | Laszuk Bartosz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
36 | Lenkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
37 | Gliński Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
38 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
39 | Doroszkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
40 | Jacewicz Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
41 | Nelke Przemysław | sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
42 | IGNATOWICZ FILIP | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
43 | Tokarewicz Paweł | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
44 | Borowik Elżbieta | Stara kamionka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
45 | Kondrat Emilia Kondrat | Woroniany | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono |
Wyświetleń: 5553