Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pych Fabian | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
2 | Drewniak Urszula | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
3 | Nelke Ada | sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
4 | Zajczyk Łucja | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
5 | Repucha Cezary | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
6 | Kuźmin Jan | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
7 | Konik Paulina | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
8 | BAKUN DOMINIK | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
9 | Onoszko Wojciech | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
10 | Nienałtowska Marta | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
11 | Kundzicz-Sańko Anna | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
12 | Borowik Elżbieta | Stara kamionka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
13 | Mudrewicz Przemysław | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
14 | Dziewiątkowski Ignacy | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
15 | Grygorczuk Hubert | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
16 | Pezowicz Sebastian | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
17 | Marchiel Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
18 | Taudul Gabriela | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
19 | Kuźmin Katarzyna | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
20 | Szumiło Diana | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
21 | Dąbrowski Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
22 | Pieszko Rafal | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
23 | Awdziej Malwina | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
24 | Turko Katarzyna Kamila | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
25 | Maliszewski Andrzej | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
26 | Pezowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
27 | Kondrat Emilia Kondrat | Woroniany | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
28 | Kaźmierczak Filip | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
29 | Bancer Łukasz Bancer | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
30 | Sadkowska Magda | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
31 | Laszuk Bartosz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
32 | Nowakowska Sylwia | Polanki 15 | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
33 | Lenkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
34 | Gliński Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
35 | Rećko Ewa | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |
36 | Doroszkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
37 | Jacewicz Mateusz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
38 | Nelke Przemysław | sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | opłacono | |
39 | IGNATOWICZ FILIP | SOKÓŁKA | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | opłacono | |
40 | Kozaczyński Grzegorz | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | Osir Sokółka | opłacono |
41 | Tokarewicz Paweł | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
42 | Murawski Wiktor | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa robotyka | SP 2 Sokółka | opłacono |
43 | Stasiewicz Agnieszka Stasiewicz | Sokòłka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | SP 2 Sokółka | opłacono |
44 | Kozaczyńska Barbara | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa sportowa | Szkoła Podstawowa nr 1 | opłacono |
45 | Chodyko Helena | Sokółka | Polska | I turnus 5-9.07.2021 r. grupa żeglarska | UKS Batory | opłacono |
Wyświetleń: 5562