Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rygasiewicz Gabriela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa Sp3 opłacono
2 Rygasiewicz Dorota Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp3 opłacono
3 Puszko Czarek Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
4 Jackiewicz Oliwia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
5 Pawełko Aleksandra Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
6 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II
7 Sawoń Daria Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
8 Bancerek Ewa Stara Kamionka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
9 Cilulko Mateusz Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II
10 Aleksandrowicz Emilia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II
11 Małoń Izabela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
12 Kaźmierczak Filip Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
13 Oszer Edyta Oszer Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II
14 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
15 Lisowska Marzanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
16 Trochim Patryk Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II
17 Czechowicz Zuzanna SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
18 Czajkowska Maria sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
19 Solnik Hanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
20 Golko izabela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
21 Golko Hanna Gołko Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
22 Grusznis Zuzanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
23 Pezowicz Piotr Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
24 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
25 Łowczecki Jan Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
26 makar Nicole Orłowicze II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
27 nowik oliwia sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
28 waszczyńska julia sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
29 Markowska Milena Sokołka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa
30 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
31 Stojak Szymon Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
32 Schiro Ola Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna
33 Markowski Miłosz, Sokołka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa
34 Borowski Dawid sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
35 Ostapowicz Julia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
36 PIETROŁAJ NATALIA SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
37 MIAKISZ Justyna SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
38 Grasewicz Olivier Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
39 Czarnowicz Wiktoria SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
40 Mikołajczyk Ewa Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
41 Maliszewski Andrzej Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
42 Laszuk Joanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
43 JANUSZKIEWICZ Alicja STARA KAMIONKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna
44 Awdziej Malwina Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
45 Chodyko Helena Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna UKS Batory opłacono


Wyświetleń: 1513

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ