Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rygasiewicz Gabriela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa Sp3 opłacono
2 Rygasiewicz Dorota Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp3 opłacono
3 Puszko Czarek Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
4 Jackiewicz Oliwia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
5 Pawełko Aleksandra Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
6 Staranowicz Lena Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II
7 Sawoń Daria Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
8 Bancerek Ewa Stara Kamionka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II Sp1 opłacono
9 Aleksandrowicz Emilia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
10 Małoń Izabela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
11 Kaźmierczak Filip Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
12 Oszer Edyta Oszer Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
13 Wysocki Piotr Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
14 Lisowska Marzanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
15 Trochim Patryk Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II opłacono
16 Czechowicz Zuzanna SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
17 Czajkowska Maria sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
18 Solnik Hanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
19 Golko izabela Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
20 Golko Hanna Gołko Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
21 Grusznis Zuzanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
22 Pezowicz Piotr Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
23 Woronowicz Iwona Woronowicz Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
24 Łowczecki Jan Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
25 makar Nicole Orłowicze II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
26 nowik oliwia sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
27 waszczyńska julia sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
28 Markowska Milena Sokołka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
29 JELSKi Filip SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
30 Stojak Szymon Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
31 Schiro Ola Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
32 Markowski Miłosz, Sokołka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
33 Borowski Dawid sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
34 Ostapowicz Julia Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
35 PIETROŁAJ NATALIA SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
36 MIAKISZ Justyna SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
37 Grasewicz Olivier Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
38 Czarnowicz Wiktoria SOKÓŁKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
39 Mikołajczyk Ewa Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
40 Maliszewski Andrzej Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa opłacono
41 Laszuk Joanna Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
42 JANUSZKIEWICZ Alicja STARA KAMIONKA II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
43 Awdziej Malwina Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna opłacono
44 Chodyko Helena Sokółka II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna UKS Batory opłacono


Wyświetleń: 1949

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ