Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sp1 | |||||||||
1 | Puszko Czarek | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | Sp1 | opłacono | ||||
2 | Pawełko Aleksandra | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | Sp1 | opłacono | ||||
3 | Sawoń Daria | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | Sp1 | opłacono | ||||
4 | Bancerek Ewa | Stara Kamionka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | Sp1 | opłacono | ||||
Sp3 | |||||||||
5 | Rygasiewicz Gabriela | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | Sp3 | opłacono | ||||
6 | Rygasiewicz Dorota | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | Sp3 | opłacono | ||||
UKS Batory | |||||||||
7 | Chodyko Helena | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | UKS Batory | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
8 | Jackiewicz Oliwia | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
9 | Staranowicz Lena | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | ||||||
10 | Aleksandrowicz Emilia | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
11 | Małoń Izabela | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
12 | Kaźmierczak Filip | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
13 | Oszer Edyta Oszer | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
14 | Wysocki Piotr | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
15 | Lisowska Marzanna | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
16 | Trochim Patryk | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa II | opłacono | |||||
17 | Czechowicz Zuzanna | SOKÓŁKA | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
18 | Czajkowska Maria | sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
19 | Solnik Hanna | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
20 | Golko izabela | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
21 | Golko Hanna Gołko | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
22 | Grusznis Zuzanna | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
23 | Pezowicz Piotr | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
24 | Woronowicz Iwona Woronowicz | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
25 | Łowczecki Jan | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
26 | makar Nicole | Orłowicze | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
27 | nowik oliwia | sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
28 | waszczyńska julia | sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
29 | Markowska Milena | Sokołka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
30 | JELSKi Filip | SOKÓŁKA | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
31 | Stojak Szymon | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
32 | Schiro Ola | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
33 | Markowski Miłosz, | Sokołka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
34 | Borowski Dawid | sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
35 | Ostapowicz Julia | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
36 | PIETROŁAJ NATALIA | SOKÓŁKA | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
37 | MIAKISZ Justyna | SOKÓŁKA | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
38 | Grasewicz Olivier | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
39 | Czarnowicz Wiktoria | SOKÓŁKA | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
40 | Mikołajczyk Ewa | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
41 | Maliszewski Andrzej | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa sportowa | opłacono | |||||
42 | Laszuk Joanna | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
43 | JANUSZKIEWICZ Alicja | STARA KAMIONKA | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono | |||||
44 | Awdziej Malwina | Sokółka | II turnus 26-30.07.2021 r. grupa taneczna | opłacono |
Wyświetleń: 5393