Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bandzinska Ewelina Sokolka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa
2 Sarosiek-Górska Barbara sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna SP1
3 Jelska Zuzanna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
4 Bienasz Dawid Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
5 Małoń Iga Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
6 Wilczyński Dominik Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa SP 2 Sokółka opłacono
7 Kuc Kasandra Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
8 Glapinski Jacek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
9 Prymak Mateusz Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa szkoła nr 3 opłacono
10 Golko Agnieszka Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa
11 Makarewicz Jan Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa Rowerowy opłacono
12 Pawełko Aleksandra Stara Kamionka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna SP1 opłacono
13 Brzozowska Karolina Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
14 Brzozowska Magdalena Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
15 Paszko Katarzyna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska
16 Nowosada Przemek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
17 Bancerek Ewa Stara Kamionka 13 III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna sp1 sokolka opłacono
18 Makar Antonio Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
19 Matys Alicja Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
20 Czajkowski Szymon sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
21 ŁAPICZ Aneta SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
22 Makarewicz Zuzia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna
23 Borowska Victoria Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna
24 ZAJKOWSKI JAN SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska SP1 opłacono
25 Borowska Klaudia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna SP 2 Sokółka opłacono
26 Pezowicz Franciszek Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
27 Łosińska Michalina Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
28 Mudrewicz Jan Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
29 Radulska karolina Kurowszczyzna III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna szkoła nr 3 opłacono
30 Minkowska Weronika Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
31 Wierzbicki Wojciech Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska
32 Górska Natalia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
33 Niedźwiedź Oliwia Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
34 PIETROŁAJ TYMEK SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
35 Stasiewicz Agnieszka Stasiewicz Sokòłka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa SP 2 Sokółka opłacono
36 Nowakowska Sylwia Polanki 15 III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
37 Zajkowska Joanna Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
38 Bajko Piotr Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
39 Nienałtowska Marta Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa taneczna opłacono
40 Dabrowska Kinga Sokolka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
41 Rećko Ewa Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa
42 MATUK ANNA SOKÓŁKA III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa
43 Gliński Patryk Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono
44 Turko Katarzyna Kamila Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa rowerowa opłacono
45 Brasławski Marcel Sokółka III turnus 2-6.08.2021 r. grupa żeglarska opłacono


Wyświetleń: 1236

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ