Ice Cream Run 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kludzinski Adam Leszczynek Medal + Opaska Kutno Biega opłacono BM
2 Łowczak Jacek Warszawa Medal Team ZabieganeDni opłacono
3 Łowczak Wiktoria Warszawa Medal + Opaska opłacono
4 Kobyłecka Sylwia Kobyłecka Warszawa Medal opłacono
5 Trawińska Katarzyna Warszawa Medal + Komin Koliber Team opłacono BM
6 Wójcicki Jakub ŁÓDŹ Medal + Komin + Opaska opłacono BM
7 Sterna Krystian Brzeźnio Medal Złoczew Team opłacono BM
8 Bocian Arleta ŁÓDŹ Medal opłacono BM
9 Jędrzejczak Anna Krystyna Łódź Medal opłacono BM
10 Wolnicki Alex Pabianice Medal + Opaska opłacono
11 Kopańska Wiktoria Piotrków Trybunalski Medal + Komin + Opaska SP 12 Piotrków Trybunalski opłacono
12 Kopańska Oliwia Piotrków Trybunalski Medal + Komin + Opaska SP 12 Piotrków Trybunalski opłacono
13 Vardauskaitė Skirmantė Kaunas Medal opłacono
14 Witkowska Liliana Poznań Medal + Opaska Szkoła podstawowa sportowa nr14 Poznań opłacono BM
15 Witkowski Maciej Poznań Medal + Opaska CHMIELARZ TEAM opłacono BM
16 Rogozińska Patrycja Pabianice Medal Zawisza Rzgów opłacono BM
17 Frankowski Wojtek Wrocław Medal
18 Frankowski Krzychu Wrocław Medal
19 Frankowska Ela Wrocław Medal
20 Rubinkowski Maciej Łódź Medal RAZEM TRENUJEMY SPORT opłacono BM
21 Pełka Wioletta Radomsko Medal opłacono BM
22 Gąsiorek Anna Wrocław Medal opłacono BM
23 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź Medal Siebie Warte opłacono BM
24 Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz Łódź Medal + Komin + Opaska opłacono
25 Sobieszczyk Piotr Swędów Medal opłacono BM
26 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal opłacono BM
27 Schmidt Agnieszka Puck Medal opłacono BM
28 Makowska Izabela Władysławowo Medal opłacono
29 Zakrzewska Magdalena Pabianice Medal opłacono BM
30 Delalicz de Laval Małgorzata Poznań Medal opłacono BM
31 Perłowska Katarzyna Łączany Medal opłacono BM
32 Pijanowska Aleksandra Ksawerów Medal opłacono BM
33 SYGUŁA SANDRA TOMASZÓW MAZ. Medal + Komin + Opaska opłacono BM
34 Winnicka Edyta Warszawa Medal opłacono BM
35 Dropińska Agata Osjaków Medal + Opaska opłacono BM
36 Chryplewicz Anita Wrocław Medal opłacono BM
37 Kosak Daniel Sollentuna Medal opłacono BM
38 Krawczyk Katarzyna Sollentuna Medal + Opaska opłacono BM
39 Rybacka Katarzyna Kłodawa Medal opłacono BM
40 Wlazło Martyna Łódź Medal + Opaska opłacono BM
41 Wyrwiński Mirosław Wyrwiński Toruń Medal opłacono BM
42 Miszczuk Ewelina Zgierz Medal opłacono BM
43 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Opaska opłacono
44 Stachura Artur Kraków Medal opłacono BM
45 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski Medal Libero Czarnocin opłacono BM
46 Ostrowski Szymon Bydgoszcz Medal opłacono BM
47 Zabiegło Anna Bydgoszcz Medal opłacono BM
48 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono BM
49 Teodorczyk Marta Głuszyca Medal opłacono BM
50 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Medal opłacono BM
51 Bumbul Anna Walbrzych Medal Drink Team opłacono BM
52 Bodasińska Marta Bełchatów Medal + Komin opłacono BM
53 Adamek Mateusz Łódź Medal opłacono BM
54 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
55 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
56 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
57 Kowalska Magdalena Majdan Medal opłacono
58 Michalski Marcin Łódź Medal opłacono BM
59 Nowakowski Przemysław Łódź Medal Klauny z Kiczowozu opłacono BM
60 Kamińska Dominika Łódź Medal Klauny z Kiczowozu opłacono BM
61 Zagórska Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
62 Sitek Maja Łódź Medal opłacono BM
63 Zioła Marta Łódź Medal Siebie Warte opłacono BM
64 Głowiński Damian Zagłówki Medal Rajsport Active opłacono BM
65 Gorąca Urszula Łódź Medal opłacono BM
66 Wenc Sylwia Łódź Medal + Komin Mediluks Loves Running opłacono BM
67 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
68 Kalinowska Agnieszka Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
69 Ślubowska Katarzyna Płock Medal + Opaska #RutkowskaTEAM opłacono BM
70 Mordzak Karol Zgierz Medal opłacono BM
71 Czyżewski Adaś Łódź Medal Słowiki biegają opłacono BM
72 Mordzak Anna Zgierz Medal opłacono BM
73 Czyżewska Hania Łódź Medal Słowiki biegają opłacono BM
74 Fiałkowski Robert Tuszyn Medal + Opaska opłacono BM
75 Galant Łukasz Łódź Medal opłacono BM
76 Dobiński Michał Łódź Medal opłacono BM
77 Cojg Mateusz Rybnik Medal opłacono BM
78 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
79 Wlaźlik Bartłomiej Łódź Medal opłacono BM
80 Bukowska Ewelina Łódź Medal + Opaska opłacono BM
81 Czyż Bartłomiej Tuszyn Medal Biegam z Truvant opłacono BM
82 Kozłowska Katarzyna Kozłowska Łódź, al. Kościuszki 100/104 m. 12 Medal opłacono BM
83 Szymański Krzysztof Szymański Łódź Medal opłacono BM
84 Dominiak Paula Łódź Medal opłacono BM
85 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska opłacono BM
86 Śmiglarska Aleksandra Jedlina-Zdrój Medal Drink Team opłacono BM
87 Bizuga Andrzej Łódź Medal opłacono BM
88 Gala-Szot Kasia Łódź Medal opłacono BM
89 Muskała Mateusz Sosnowiec Medal opłacono
90 Mielnik Agata Grzybno Medal opłacono
91 Furman Sylwia Sosnowiec Medal opłacono
92 Mertyn Łukasz Łódź Medal opłacono BM
93 Balcer Agnieszka Bydgoszcz Medal + Opaska opłacono BM
94 Sobczak Karolina Łódź Medal opłacono BM
95 Rudzewicz Mariusz Świnoujście Medal opłacono BM
96 Gromek Katarzyna Łódź Medal opłacono BM
97 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Medal opłacono BM
98 wiśniewski bartosz wiśniewski łódź Medal opłacono
99 Skorek Marta Boguchwałów Medal DAR-BUD TEAM opłacono
100 Gaj Monika Kietrz Medal DAR-BUD TEAM opłacono


Wyświetleń: 1936

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ