Ice Cream Run 2021 z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ciach-Figiel Aleksandra Łódź bieg główny opłacono
2 Kacprzak Radosław Łódź bieg główny Klub Biegacza Provident opłacono BM
3 Żulińska Iga Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
4 Bajerski Robert Łódź bieg główny opłacono BM
5 Liszewski Michał Łódź bieg główny opłacono BM
6 Wach Monika Łódź bieg główny opłacono
7 Pucal Elżbieta Piotrków Trybunalski bieg główny opłacono BM
8 Marcinkiewicz Mariusz Łódź bieg główny Przerwa techniczna opłacono BM
9 Mazuchowska Monika Łódź bieg główny opłacono BM
10 Kwaśniewski Henryk Łódź bieg główny opłacono
11 Kabziński Łukasz Łódź bieg główny opłacono
12 Łuźniak Tomasz Łódź bieg główny opłacono BM
13 Łuźniak Maksymilian Łódź bieg główny opłacono BM
14 Gbiorczyk Wioletta WROCŁAW bieg główny opłacono BM
15 Jeżak Monika Radom bieg główny opłacono BM
16 Szydłowski Krzysztof Łódź bieg główny opłacono
17 Szydłowska Agnieszka Łódź bieg główny opłacono
18 Klimkiewicz Michał Łagiewniki Nowe bieg główny opłacono BM
19 Patura Wiktor Łódź bieg dziecięcy opłacono
20 Faliński Igor Łódź bieg dziecięcy opłacono
21 Faliński Leon Łódź bieg dziecięcy opłacono
22 Olszewska Emilia Łódź bieg główny opłacono BM
23 Cepa Anna Łódź bieg główny opłacono
24 Makowska Anna Łódź bieg główny opłacono BM
25 Sadza Sylwester Sadza Łódź bieg główny Nie ma czasu na pierdoły opłacono BM
26 Ławicka Michalina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
27 Ławicki Michał Łódź bieg główny opłacono BM
28 Milczarek Nadia Ozorków bieg dziecięcy opłacono
29 Buczkowski Kacper Ozorków bieg główny Klub Sportowy Grucha opłacono
30 Matuszewska Amelia Ozorków bieg główny Klub Sportowy Grucha opłacono
31 Głowacka Daria Ozorków bieg dziecięcy Klub Sportowy Grucha opłacono
32 Pietruszewska Julia Ozorków bieg dziecięcy Klub Sportowy Grucha opłacono
33 Michalak Janina Gieczno bieg główny opłacono BM
34 Stoliński Adrian Łódź bieg główny opłacono
35 Winczewska Katarzyna Łódź bieg główny Orientus Łódź opłacono
36 Owczarek Anna Łódź bieg główny opłacono
37 Zakrzewski Radek LUTOMIERSK bieg główny Lutomiersk opłacono BM
38 Stańczyk Agata Stańczyk ZGIERZ bieg główny opłacono
39 Dominiak Damian Łódź bieg główny opłacono
40 Dudkiewicz Sylwester Dudkiewicz Łódź bieg główny opłacono
41 Chojnacki Rafał Aleksandrów Łódzki bieg główny AGB TORFY opłacono BM
42 Tłuczek Łukasz Łódź bieg główny opłacono BM
43 Wawrzak Karolina Wawrzak ŁÓDŹ bieg główny opłacono BM
44 Paliwoda Anna Paliwoda Stary Adamów bieg główny opłacono BM
45 Osękowska Malwina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
46 Grochowski Jan Witoldów bieg dziecięcy opłacono BM
47 Jarek-Delipacy Paulina Wolbórz bieg główny Piotrkowska Grupa Rowerowa opłacono BM
48 Delipacy Karol Wolbórz bieg główny Piotrkowska Grupa Rowerowa opłacono BM
49 Kuchowicz Michal Lodz bieg główny opłacono BM
50 Bojdak Joanna Łódź bieg główny opłacono
51 Lewandowska Emilia Łódź bieg główny opłacono BM
52 Bagiński Erwin Łódź bieg dziecięcy Vege Runners opłacono
53 Bagiński Dragos Łódź bieg dziecięcy Vege Runners opłacono
54 Górska Magdalena Kutno bieg dziecięcy opłacono BM
55 Owczarek Agata Owczarek Tomaszów Mazowiecki bieg główny opłacono BM
56 Olesiński Michał Starachowice bieg główny opłacono
57 Warylik-Polaszczyk Monika Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
58 Górska-Kamela Magdalena Kutno bieg główny opłacono BM
59 Strugiński Tymon Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
60 Cielecka Marta Łódź bieg główny opłacono BM
61 Łyko Damian Łódź bieg główny opłacono BM
62 Kaźmierczak Barbara Zgierz bieg główny opłacono BM
63 Nowak Arkadiusz Łódź (Łódź-Polesie) bieg dziecięcy Przedszkole Jonaszek opłacono BM
64 Cichocki Oliwier Radom bieg dziecięcy Inter Box Promotion opłacono BM
65 Cichocki Aleksander Radom bieg dziecięcy Inter Box Promotion opłacono BM
66 Cichocki Hubert Radom bieg główny Inter Box Promotion opłacono BM
67 WRÓBLEWSKA Marcelina GRUDZIĄDZ bieg dziecięcy opłacono BM
68 Tomaszek Cyprian Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
69 Michalski Szymon Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
70 Michalski Bartek Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
71 Dębicka Zosia Łódź bieg dziecięcy opłacono
72 Kociemski Sebastian Łódź bieg główny opłacono
73 Piotrowska Zosia Lodz bieg dziecięcy opłacono BM
74 Piotrowska Marta Lodz bieg główny opłacono BM
75 Lubelska Dominika Zgierz bieg główny opłacono BM
76 Lasecki Adam Łódź bieg główny opłacono BM
77 Ossowska Ania Gdańsk bieg dziecięcy opłacono BM
78 Ossowska Marta Gdańsk bieg dziecięcy opłacono BM
79 Cieślak Magdalena Łódź bieg główny opłacono BM
80 Gołasa Edyta WARSZAWA bieg główny opłacono BM
81 Reguła Lena Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
82 Jończyk Monika Łódź bieg główny opłacono BM
83 Jończyk Kalina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
84 Kaźmierska Emilia Łódź bieg główny opłacono BM
85 Nowicki Adrian Łódź bieg główny opłacono BM
86 Nowicka Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
87 Micherdzińska Kaja Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
88 Gołota Aleksanser Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
89 Dopierała Łukasz Łódź bieg główny B/S/H Łódź Runnnig Team opłacono BM
90 Płocki Dariusz Łódź bieg główny opłacono BM
91 Płocki Jan Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
92 Bujacz Marcelina Groblice bieg dziecięcy opłacono
93 Bujacz Patryk Groblice bieg główny opłacono
94 Bujacz Ilona Groblice bieg główny opłacono
95 Miszczak Emilia Miszczak Lodz bieg główny opłacono BM
96 Wrzosek Janusz Łódź bieg główny Uniwersytet Łódzki opłacono BM
97 Łuczyński Maciej Łódź bieg główny opłacono
98 Laskowska Dorota łódź bieg główny opłacono BM
99 Kowalewska Nikola Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
100 Niedziółka Arkadiusz Kamieńsk bieg główny PR Morsświry opłacono


Wyświetleń: 6538

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ