Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie 5km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
2 Ogończyk Donata Legionowo 5km
3 Wilk Przemysław Siennica 5km
4 NASKRĘT MARIUSZ RACOT 5km
5 Kusio Mariusz STARE KOBIAŁKI 5km STARE KOBIAŁKI
6 Kuźma Mirosław Siedlce 5km PSSE Siedlce
7 Kita Grzegorz Kita Warszawa 5km SMP
8 Kozak Merzouki Katarzyna Zabokliki 5km
9 Raczyńska Natalia Siedlce Treking nocny Morsy Siedlce opłacono
10 Montewka Jowita Chodów Treking nocny Morsy Siedlce opłacono
11 Siwiec Ewa Dębe Wielkie 5km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. opłacono
12 Kalicka Anna Siedlce 5km opłacono
13 Stańczuk leszek Chodów 5km Yulo Run Team Siedlce opłacono
14 Tomaszewski Daniel Sulejówek 5km opłacono
15 ZDUNEK RAFAŁ Trzebieszów 5km Biegacze Podjadacze opłacono
16 Wajszczuk Łukasz Trzebieszów 5km Biegacze Podjadacze
17 Ostrowska Dorota Siedlce 5km Yulo Run Team Siedlce opłacono
18 Olech Barbara Godziszów 5km PZU SPORT TEAM opłacono
19 Świderek Dorota Lubartów 5km PZU SPORT TEAM opłacono
20 Hołubiec Agnieszka Siedlce 5km Yulo Run Team Siedlce opłacono
21 ROMEJKO DARIUSZ komorowo 5km OSTRÓW BIEGA
22 Matuszewski Marcin Ciechanów 5km
23 Kamiński Wiesław Warszawa 5km Nasielsk Baszta Team
24 Klek Daniel Biała Podlaska 5km
25 Fronc Piotr Brańsk 5km Ciechanowiec biega opłacono
26 Boruta Jarosław Siedlce 5km opłacono
27 Wiśniewska Agnieszka Siedlce 5km opłacono
28 Pietruczanis Paweł Węgrów Nordic Walking Aktywni Węgrów opłacono
29 Skrajny Piotr Żelków 5km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
30 Godlewski Adam Ciechanowiec 5km Ciechanowiec biega opłacono
31 Czajkowski Marcin Nowe Osiny 5km opłacono
32 Mitura Hanna Siedlce 5km opłacono
33 Mitura Jerzy Siedlce 5km FC Helmuty opłacono
34 Kosieradzki Łukasz Siedlce 5km MKS Pogoń Siedlce opłacono
35 Rombel Mariusz Siedlce 5km opłacono
36 Serowiec Artur Siedlce 5km opłacono
37 Galas Maciej Dąbrówka 5km opłacono
38 Galas Anna Dąbrówka 5km opłacono
39 Danielak Marzena Kotuń 5km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
40 Andrzejkiewicz Kamil Kałuszyn 5km opłacono
41 Dacka Kuba Siedlce 5km opłacono
42 Kubaj Adrian Kotuń 5km opłacono
43 Grzegrzolka Jolanta Grzegrzolka Kaluszyn 5km opłacono
44 Wrzosek Iwona Siedlce 5km Morsy Siedlce opłacono
45 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie 5km RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. opłacono
46 Jasińska Agnieszka Węgrów Nordic Walking Aktywni Węgrów opłacono
47 Radzka Sylwia Siedlce 5km Slow Jogging Siedlce opłacono
48 Ignaciuk Iwona Węgrów 5km Aktywni Węgrów opłacono
49 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 5km opłacono
50 Kulik Adam Łukow Nordic Walking niezrzeszony opłacono
51 Koczkodaj Wiktor Ryczyca 5km opłacono
52 Cabaj Aneta Kotuń Treking nocny opłacono
53 Piekart Dorota Skórzec 5km Grupa biegaczy Skórzec Biega opłacono
54 Hajduk Tomek Siedlce 5km Yulo Run Team Siedlce opłacono
55 Chodowska Agnieszka Kotuń Treking nocny Kotuń Trekking Team opłacono
56 Biernacka Agnieszka Siedlce 5km Yulo Run Team Siedlce opłacono
57 Kamińska Kinga Sionna Nordic Walking opłacono
58 Kokoszka Anna Kotuń Treking nocny Kotuń Trekking Team opłacono
59 Jędrzejewska Joanna Dąbrówka Stany Treking nocny Kotuń Trekking Team opłacono
60 Całka Dominik Nowa Dąbrówka 5km OSP Nowa Dąbrówka opłacono
61 Całka Agnieszka Nowa Dąbrówka Treking nocny OSP Nowa Dąbrówka opłacono
62 Kowalczyk Waldemar Sionna 5km opłacono
63 Serbista Tadeusz Józefin 5km opłacono
64 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów 5km Aktywni Węgrów / Devi Himal Team opłacono
65 Stefaniuk Roman Siedlce 5km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
66 Puchowska Krystyna Cegłów Nordic Walking opłacono
67 Prokocki Bartłomiej Mińsk Mazowiecki 5km Farben Lehre opłacono
68 Możdżonek Beata Żelków Kolonia 5km
69 Możdżonek Krystian Żelków Kolonia 5km
70 Wiercioch Bożena Cyganka 5km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie opłacono
71 Drabarek Anita Kotuń Treking nocny opłacono
72 Celiński Daniel Kotuń Treking nocny opłacono
73 Dobrowolski Jarosław Kotuń Treking nocny Kotuń Trekking Team opłacono
74 Celińska Małgorzata Kotuń Treking nocny opłacono
75 Lesińska Monika Nowa Dąbrówka Treking nocny OSP Nowa Dąbrówka opłacono
76 Lesińska Anna Nowa Dąbrówka Treking nocny OSP Nowa Dąbrówka opłacono
77 Długosz Anna Nowa Dąbrówka Treking nocny OSP Nowa Dąbrówka opłacono
78 Dobrowolska Edyta Kotuń Treking nocny Kotuń Trekking Team opłacono
79 Borkowski Leszek Grabianów 5km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
80 Wakuła Marek Siedlce 5km Triathlon Siedlce Club opłacono
81 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki 5km Racefighter Junior opłacono
82 Jarek Katarzyna MIŃSK MAZOWIECKI 5km opłacono
83 Filim Katarzyna KOTUŃ Nordic Walking opłacono
84 Olędzka-Kulik Monika Siedlce 5km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
85 Kulik Karol Siedlce 5km Grupa Biegaczy Skórzec Biega opłacono
86 Sowa Andrzej Garwolin 5km opłacono
87 Staruch Tomasz Cezarów 5km opłacono
88 Staruch Andrzej Cięciwa 5km opłacono
89 Zdanowska Katarzyna Zdanowska Dąbrówka Ług 5km Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
90 Jarek Anna Mińsk Mazowiecki 5km RaceFighter Gosir Dębe WLK. opłacono
91 Kutnik Mirosław Biała Podlaska Nordic Walking KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA opłacono
92 Michaluk Damian Łosice 5km SHA-LE-NI opłacono
93 Adamczyk Ilona Biała Podlaska Nordic Walking KB Biała Biega
94 Krupa Paulina Węgrów 5km Aktywni Węgrów opłacono
95 Krupa Marek Węgrów 5km Aktywni Węgrów opłacono
96 Magiera Agata Hołubla 5km opłacono
97 Daduń Magdalena Hołubla 5km opłacono
98 Korniluk Bogdan Biała Podlaska 5km Klub Biegacza Biała Biega
99 Filipowicz Mateusz Nowe Opole 5km OSP Nowe Opole opłacono
100 Kowalczuk Adam Siedlce 5km MOPR opłacono


Wyświetleń: 3399

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ