Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwidzińska Maja | Żukowo | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | |||
2 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
3 | Zakrzewska Lena | Juszkowo | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
4 | Zakrzewska Oliwia | Juszkowo | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
5 | Góral Zuzanna | Gdańsk | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
6 | Hałasa Michał | Tomaszów Lubelski | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
7 | Tracewska Michalina | Tomaszów Lubelski | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
8 | Voss Zofia | Żukowo | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
9 | Szpiegowska Dorota | Warzno | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
10 | Szpiegowska Oliwia | Warzno | Junior E - rocznik 2013-2014 | |||
11 | Żbikowska Marietta | Pisz | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
12 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
13 | Jozwiak Bartosz | Gdansk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
14 | Jozwiak Jakub | Gdansk | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | ||
15 | Sobczyk Józefina | Gdańsk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
16 | Grobelniak Patrycja | Żukowo | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
17 | Grobelniak Wiktoria | Żukowo | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
18 | Wysocka Tola | Otomino | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
19 | Wysocka Marta | Otomino | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
20 | Wysocka Małgorzata | Otomino | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
21 | Tokarska Barbara | Małkowo | Polska | Junior B - rocznik 2005-2006 | ||
22 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
23 | Krasowska Karolina | GDAŃSK | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
24 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
25 | Łukasiewicz Jakub | Gdańsk | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
26 | Chrapkowska Julia | Gdańsk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
27 | Chrapkowska Maja | Gdańsk | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | ||
28 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
29 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | ||
30 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
31 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | ||
32 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Active Flow | |
33 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Active Flow | |
34 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | Biegun OCR Team | |
35 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
36 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
37 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
38 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
39 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
40 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
41 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Nie zrzeszona | |
42 | Much Milena | Wejherowo | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Nie zrzeszona | |
43 | Much Marietta | Wejherowo | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Nie zrzeszona | |
44 | Artiomow Piotr | Sopot | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Nie zrzeszony | |
45 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | Nie zrzeszony | |
46 | Walentynowicz Filip | Kleszczewko | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | SP Pszczółki | |
47 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
48 | kado Wiktor | Rotmanka | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
49 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
50 | Kryszewska Krystyna | Pruszcz Gdański | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
51 | PIWKOWSKA NADIA MERCEDES | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
52 | Bazyluk Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
53 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Szkoła 25 w Elblągu | |
54 | Tur Bartosz | ŻUKOWO | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | Turki | |
55 | Tur Patrycja | Żukowo | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Turki |
Wyświetleń: 8724