Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tokarska Barbara | Małkowo | Polska | Junior B - rocznik 2005-2006 | ||
2 | Bazyluk Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
3 | Wysocka Małgorzata | Otomino | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
4 | Wysocka Marta | Otomino | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
5 | Wysocka Tola | Otomino | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
6 | Grobelniak Wiktoria | Żukowo | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
7 | Grobelniak Patrycja | Żukowo | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
8 | Sobczyk Józefina | Gdańsk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
9 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
10 | Jozwiak Jakub | Gdansk | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | ||
11 | Jozwiak Bartosz | Gdansk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
12 | Kwidzińska Maja | Żukowo | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | |||
13 | Żbikowska Marietta | Pisz | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
14 | Tur Bartosz | ŻUKOWO | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | Turki | |
15 | Tur Patrycja | Żukowo | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Turki | |
16 | Szpiegowska Oliwia | Warzno | Junior E - rocznik 2013-2014 | |||
17 | Szpiegowska Dorota | Warzno | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
18 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Active Flow | |
19 | Voss Zofia | Żukowo | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
20 | Tracewska Michalina | Tomaszów Lubelski | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
21 | Hałasa Michał | Tomaszów Lubelski | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
22 | Góral Zuzanna | Gdańsk | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
23 | Zakrzewska Oliwia | Juszkowo | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
24 | Zakrzewska Lena | Juszkowo | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | ||
25 | Artiomow Piotr | Sopot | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Nie zrzeszony | |
26 | Kryszewska Krystyna | Pruszcz Gdański | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
27 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
28 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
29 | PIWKOWSKA NADIA MERCEDES | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
30 | Much Milena | Wejherowo | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Nie zrzeszona | |
31 | Much Marietta | Wejherowo | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Nie zrzeszona | |
32 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | Nie zrzeszony | |
33 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Nie zrzeszona | |
34 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
35 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | ||
36 | Chrapkowska Maja | Gdańsk | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | ||
37 | Chrapkowska Julia | Gdańsk | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
38 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
39 | Łukasiewicz Jakub | Gdańsk | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
40 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
41 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Szkoła 25 w Elblągu | |
42 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
43 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
44 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
45 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
46 | kado Wiktor | Rotmanka | Polska | Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
47 | Krasowska Karolina | GDAŃSK | Polska | Junior F - roczniki 2015 i młodsi | ||
48 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | ||
49 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Junior E - rocznik 2013-2014 | Active Flow | |
50 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | Biegun OCR Team | |
51 | Walentynowicz Filip | Kleszczewko | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | SP Pszczółki | |
52 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Junior D -rocznik 2011-2012 | ||
53 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 | ||
54 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
55 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Junior C - rocznik 2009 - 2010 | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz |
Wyświetleń: 8740