Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Artiomow Piotr Sopot Junior D -rocznik 2011-2012 Nie zrzeszony
2 Gołkowska Karina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
3 Gołkowska Laura Gdańsk Junior F - roczniki 2015 i młodsi stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
4 Grobelniak Patrycja Źukowo Junior C - rocznik 2009 - 2010
5 Grobelniak Wiktoria Źukowo Junior C - rocznik 2009 - 2010
6 Głowacka Anna Pruszcz Gdański Junior D -rocznik 2011-2012 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
7 Hering Lena TCZEW Junior E - rocznik 2013-2014 Pogoń Tczew
8 Hering Leon TCZEW Junior E - rocznik 2013-2014
9 Hering Nina TCZEW Junior F - roczniki 2015 i młodsi Pogoń Tczew
10 Jamroży Natasza Pruszcz Gdański Junior D -rocznik 2011-2012 Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
11 Jamroży Weronika Pruszcz Gdański Junior F - roczniki 2015 i młodsi Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
12 Kado Hubert Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
13 Kado Hubert Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
14 Kado Wiktor Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
15 Kado Wiktor Rotmanka Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
16 Krasowska Karolina GDAŃSK Junior F - roczniki 2015 i młodsi
17 Krawczyk Nikola GDAŃSK Junior E - rocznik 2013-2014
18 Kusa Oliwia Bydgoszcz Junior C - rocznik 2009 - 2010 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
19 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Junior C - rocznik 2009 - 2010 Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
20 Kwidzińska Maja Żukowo Junior C - rocznik 2009 - 2010 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
21 Kwietniewski Dawid Gdańsk Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008
22 Kwietniewski Patryk Gdańsk Junior F - dzieci, które potrzebują pomocy rodziców lub opiekunów
23 Majewski Antoni Juszkowo Junior F - roczniki 2015 i młodsi Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
24 Majewski Julian Juszkowo Junior E - rocznik 2013-2014 Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
25 Malczewska Maja Nowy Dwór Wejherowski Junior D -rocznik 2011-2012
26 Malczewski Hubert Nowy Dwór Wejherowski Junior D -rocznik 2011-2012
27 Mazurek Rafał Gdańsk Junior D -rocznik 2011-2012
28 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014
29 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 Nie zrzeszony
30 Pakulska Jagna Banino Junior E - rocznik 2013-2014
31 Pakulski Milosz Banino Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008
32 PIWKOWSKA MERCEDES PRUSZCZ GDAŃSKI Junior F - roczniki 2015 i młodsi stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
33 Reglińska Izabela Smołdzino Junior C - rocznik 2009 - 2010
34 Regliński Tymon Smołdzino Junior D -rocznik 2011-2012 stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
35 Sobczyk Józefina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014
36 Stanisz Karolina Gdańsk Junior E - rocznik 2013-2014
37 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Junior F - roczniki 2015 i młodsi stowarzyszenie wrotkarskie gdańskie lwy
38 Szpiegowska Dorota Warzno Junior E - rocznik 2013-2014
39 Szpiegowska Oliwia Warzno Junior E - rocznik 2013-2014
40 Teska Martyna Gdynia Junior E - rocznik 2013-2014 Active Flow
41 Teska Patrycja Gdynia Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008 Biegun OCR Team
42 Tokarska Barbara Małkowo Junior B - rocznik 2005-2006
43 Tokarska Beata Małkowo Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008
44 Topolińska Emilia Koronowo Junior D -rocznik 2011-2012 Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
45 Topoliński Patryk Koronowo Junior F - roczniki 2015 i młodsi Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
46 Tur Bartosz ŻUKOWO Junior F - roczniki 2015 i młodsi Turki
47 Tur Patrycja ŻUKOWO Junior E - rocznik 2013-2014 Turki
48 Walentynowicz Filip Kleszczewko Junior C - rocznik 2009 - 2010 SP Pszczółki
49 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Kadet - Junior Młodszy rocznik 2007-2008
50 Zakrzewska Lena Juszkowo Junior C - rocznik 2009 - 2010
51 Zakrzewska Oliwia Juszkowo Junior E - rocznik 2013-2014
52 Zalewski Igor Otwock Junior D -rocznik 2011-2012 WTŁ STEGNY WARSZAWA
53 Zaruba Aleksander Insbruk Junior D -rocznik 2011-2012
54 Zaruba Maksymilian Insbruk Junior C - rocznik 2009 - 2010


Wyświetleń: 1909

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ