I Bieg Ryński
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bytner-Kwiatkowska Monika Warszawa 10 km DąbrowskiTeam/ KS Prefbet-Sonarol
2 Kozielska Amelia Ryn 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia
3 Zabost Alan Ryn 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia
4 Zabost Szymon Ryn 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia
5 Zabost Helena Ryn 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia
6 Melnyczok Janek Bartoszyce 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
7 Bagrowski Tomasz Gdańsk 10 km Radość Biegania
8 Połubok Renata Ełk,Barany 5 km opłacono on-line
9 Lisik Małgorzata Giżycko 10 km opłacono on-line
10 Kita Grzegorz Warszawa 10 km Sport Management Polska opłacono on-line
11 Ruszczyk Daniel Nikielkowo 10 km opłacono on-line
12 Gacki Krzysztof Pisz 10 km biegam bez klubu
13 Jegliński Kamil Olecko 5 km
14 Cygas Paulina Czarna 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia Zabiegany Wołomin
15 Cygas Agata Czarna 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia Zabiegany Wołomin
16 Cygas Ewa Czarna 5 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
17 Steć Wieslaw Steć Ryn 5 km
18 Kozłowski Edward Łyse 10 km Morsy łyse
19 Cwaliński Marcin Ełk 10 km Super Drużyna Ełk opłacono on-line
20 Czaplejewicz Marta Ełk 10 km 41 blp opłacono on-line
21 Figat Arkadiusz Figat Bartoszyce 5 km Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce opłacono on-line
22 Królak Agnieszka Węgorzewo 5 km Team Kopeć
23 Burnos Kamil Ryn 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
24 Parwa Leopold Dziekanowice 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia
25 Parwa Michał Dziekanowice 10 km Polni Pizgacze opłacono on-line
26 Wronowski Rafał Banie Mazurskie 5 km opłacono on-line
27 Frankowska Agnieszka Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
28 Stasiewicz Emilia Białystok 5 km opłacono on-line
29 Bartczak Marcin Bisztynek 10 km Drużyna ML opłacono on-line
30 Jakacki Sylwester Bartoszyce 10 km Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono on-line
31 Zychowicz Daria Orzysz 5 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
32 Uliszewska Iwona Orzysz 5 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
33 Sadura Anna Grudziadz 5 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
34 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
35 Sulewski Krzysztof Barczewo 10 km BSB Barczewo biega opłacono on-line
36 Warykowski Stanislaw Olecko 10 km Olecko Biega opłacono on-line
37 Oborski Ryszard Mrągowo 5 km opłacono on-line
38 Suchodolska Edyta Olecko 10 km Olecko Biega opłacono on-line
39 Suchodolski Paweł Olecko 10 km Olecko Biega opłacono on-line
40 Obara Żaneta Obara Nekla 5 km
41 Przemielewska Ewa Stożne 10 km Olecko Biega opłacono on-line
42 Przemielewski Kamil Stożne 10 km Olecko Biega opłacono on-line
43 Koszewski Artur Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
44 Karpinska Aleksandra Ryn 5 km
45 Kaczmarczyk Andrzej Warpuny 10 km KACZMARCZYK TEAM opłacono on-line
46 Kaczmarczyk Justyna Warpuny 10 km KACZMARCZYK TEAM opłacono on-line
47 Karpińska Beata Jeziorko 5 km My i Psy
48 Lenart Miłosz Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
49 Zawiślak Waldek Łęczyca 10 km EGGER Biskupiec biega opłacono on-line
50 Iwaszko Urszula Wydminy 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
51 Grzybowski Paweł Przasnysz 10 km KS Przaśnik opłacono on-line
52 Gnatkowski Adrian Mikołajki 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
53 Puchała Włodzimierz Sierakowo 10 km KS Przaśnik opłacono on-line
54 Wasilewski Dawid Giżycko 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
55 Ambroziak Marcin Ryn 10 km DąbrowskiTeam/Lks korab Olecko
56 Jachna Dariusz Bartoszyce 5 km 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
57 Chodara Roman Kętrzyn 5 km Runners Team Kętrzyn opłacono on-line
58 Sławecki Jerzy Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
59 ZAWALICH KATARZYNA PROSTKI 10 km opłacono on-line
60 Lijka Bogusław Kętrzyn 10 km Drużyna ML opłacono on-line
61 Tyborski Piotr Barczewo 10 km opłacono on-line
62 Królak Aleksandra Węgorzewo 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia UKS Sokół
63 królak przemek Węgorzewo 10 km Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
64 Jurczyk Joanna Gronowo 10 km Egger Biskupiec biega opłacono on-line
65 Kiśluk Jarek Mikołajki 5 km Team Kopeć opłacono on-line
66 Krawczyk Jan Korsze 10 km Wybiegamy To! opłacono on-line
67 Tuczyński Paweł Olsztyn 5 km opłacono on-line
68 Kosakowska Wiola Orzysz 5 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
69 Gacioch Jarosław Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
70 Maciejewski Krzysztof Ełk 10 km Super Drużyna Ełk opłacono on-line
71 Nikonowicz Ewa Lipowo 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
72 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG 10 km Buchalter opłacono on-line
73 duchnowski łukasz ełk 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
74 Plaga Lena Orzysz 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia Run Team Tygrysy Orzysz
75 Patyniuk Magdalena Orzysz 5 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
76 Plaga Sebastian Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
77 Kulesza Monika Orzysz 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
78 Siergiej Elzbieta Odoje 10 km Run Team Tygrysy Orzysz opłacono on-line
79 Ksepko Krzysztof Przechody 10 km
80 Turowski Robert Sojczyn Borowy 10 km Maratonka Grajewo
81 Poniatowski Marek Bełda 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
82 Poniatowski Adam Bełda 10 km Maratonka Grajewo opłacono on-line
83 Woźniak Grzegorz Wola Rafalowska 10 km opłacono on-line
84 Połom Patryk Stawiguda 10 km 182. Kompania Radiotechniczna Kruklanki opłacono on-line
85 Rzosiński Paweł Piecki 5 km Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono on-line
86 Fiedorczyk Janusz Ełk 10 km Maratonka Grajewo- Ełk opłacono on-line
87 Radziewicz Marcin Garbno 5 km DrużynaMl opłacono on-line
88 Krawczyk Robert Kętrzyn 10 km DrużynaMl opłacono on-line
89 Kuleszka Anna Węgorzewo 10 km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono on-line
90 Miasojedow Bożena Warszawa 5 km AKS Polonia Warszawa opłacono on-line
91 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski 10 km Noworoczny Bieg Tura opłacono on-line
92 Frejtag Dawid Giżycko 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono on-line
93 Krzyżanowski Karol Sołki 10 km opłacono on-line
94 Drężek Krzysztof Grajewo 10 km Maratonka opłacono on-line
95 Woźniak Barbara Kętrzyn 5 km 15 brygada zmechanizowana opłacono on-line
96 Staszkun Patryk Kruklanki 10 km opłacono on-line
97 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO 10 km BBL GIŻYCKO opłacono on-line
98 Kościński Patryk Pozezdrze 10 km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
99 Gołota Aleksandra Szczytno 5 km opłacono on-line
100 Gołota Krzysztof Szczytno 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 4055

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ