Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozielska Amelia | Ryn | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | ||
2 | Zabost Alan | Ryn | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | ||
3 | Zabost Szymon | Ryn | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | ||
4 | Zabost Helena | Ryn | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | ||
5 | Połubok Renata | Ełk,Barany | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
6 | Lisik Małgorzata | Giżycko | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Kita Grzegorz | Warszawa | Polska | 10 km | Sport Management Polska | opłacono on-line |
8 | Ruszczyk Daniel | Nikielkowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Cygas Paulina | Czarna | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | Zabiegany Wołomin | |
10 | Cygas Agata | Czarna | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | Zabiegany Wołomin | |
11 | Cygas Ewa | Czarna | Polska | 5 km | Zabiegany Wołomin | opłacono on-line |
12 | Cwaliński Marcin | Ełk | Polska | 10 km | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
13 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | 10 km | 41 blp | opłacono on-line |
14 | Figat Arkadiusz Figat | Bartoszyce | Polska | 5 km | Grupa Biegowa Endorfiny Bartoszyce | opłacono on-line |
15 | Burnos Kamil | Ryn | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
16 | Parwa Leopold | Dziekanowice | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | ||
17 | Parwa Michał | Dziekanowice | Polska | 10 km | Polni Pizgacze | opłacono on-line |
18 | Wronowski Rafał | Banie Mazurskie | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
19 | Frankowska Agnieszka | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
20 | Stasiewicz Emilia | Białystok | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
21 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
22 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Polska | 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
23 | Zychowicz Daria | Orzysz | Polska | 5 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
24 | Uliszewska Iwona | Orzysz | Polska | 5 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
25 | Sadura Anna | Grudziadz | Polska | 5 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
26 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
27 | Sulewski Krzysztof | Barczewo | Polska | 10 km | BSB Barczewo biega | opłacono on-line |
28 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
29 | Oborski Ryszard | Mrągowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
30 | Suchodolska Edyta | Olecko | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
31 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
32 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
33 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 10 km | Olecko Biega | opłacono on-line |
34 | Koszewski Artur | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
35 | Kaczmarczyk Andrzej | Warpuny | Polska | 10 km | KACZMARCZYK TEAM | opłacono on-line |
36 | Kaczmarczyk Justyna | Warpuny | Polska | 10 km | KACZMARCZYK TEAM | opłacono on-line |
37 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
38 | Zawiślak Waldek | Łęczyca | Polska | 10 km | EGGER Biskupiec biega | opłacono on-line |
39 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Polska | 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
40 | Grzybowski Paweł | Przasnysz | Polska | 10 km | KS Przaśnik | opłacono on-line |
41 | Gnatkowski Adrian | Mikołajki | Polska | 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
42 | Puchała Włodzimierz | Sierakowo | Polska | 10 km | KS Przaśnik | opłacono on-line |
43 | Wasilewski Dawid | Giżycko | Polska | 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
44 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Polska | 5 km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
45 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | 5 km | Runners Team Kętrzyn | opłacono on-line |
46 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
47 | ZAWALICH KATARZYNA | PROSTKI | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Lijka Bogusław | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
49 | Tyborski Piotr | Barczewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | Królak Aleksandra | Węgorzewo | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | UKS Sokół | |
51 | Jurczyk Joanna | Gronowo | Polska | 10 km | Egger Biskupiec biega | opłacono on-line |
52 | Kiśluk Jarek | Mikołajki | Polska | 5 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
53 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | 10 km | Wybiegamy To! | opłacono on-line |
54 | Tuczyński Paweł | Olsztyn | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
55 | Kosakowska Wiola | Orzysz | Polska | 5 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
56 | Gacioch Jarosław | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
57 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | 10 km | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line |
58 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
59 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | 10 km | Buchalter | opłacono on-line |
60 | duchnowski łukasz | ełk | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
61 | Plaga Lena | Orzysz | Polska | 5 km - dzieci i młodzież do 18 roku życia | Run Team Tygrysy Orzysz | |
62 | Patyniuk Magdalena | Orzysz | Polska | 5 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
63 | Plaga Sebastian | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
64 | Kulesza Monika | Orzysz | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
65 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | 10 km | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono on-line |
66 | Poniatowski Marek | Bełda | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
67 | Poniatowski Adam | Bełda | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo | opłacono on-line |
68 | Woźniak Grzegorz | Wola Rafalowska | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
69 | Połom Patryk | Stawiguda | Polska | 10 km | 182. Kompania Radiotechniczna Kruklanki | opłacono on-line |
70 | Rzosiński Paweł | Piecki | Polska | 5 km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono on-line |
71 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 10 km | Maratonka Grajewo- Ełk | opłacono on-line |
72 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | 5 km | DrużynaMl | opłacono on-line |
73 | Krawczyk Robert | Kętrzyn | Polska | 10 km | DrużynaMl | opłacono on-line |
74 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Polska | 10 km | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | opłacono on-line |
75 | Miasojedow Bożena | Warszawa | Polska | 5 km | AKS Polonia Warszawa | opłacono on-line |
76 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | 10 km | Noworoczny Bieg Tura | opłacono on-line |
77 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
78 | Krzyżanowski Karol | Sołki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | 10 km | Maratonka | opłacono on-line |
80 | Woźniak Barbara | Kętrzyn | Polska | 5 km | 15 brygada zmechanizowana | opłacono on-line |
81 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Polska | 10 km | BBL GIŻYCKO | opłacono on-line |
83 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
84 | Gołota Aleksandra | Szczytno | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
85 | Gołota Krzysztof | Szczytno | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
86 | Pruchniewska Karina Pruchniewska | Szczytno | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
87 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | 10 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line |
88 | Dziekońska Magdalena Dziekońska | Giżycko | Polska | 5 km | 15 brygada zmechanizowana | opłacono on-line |
89 | Dąbrowski Andrzej dąbrowski | Dąbrówka | Polska | 5 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono on-line |
90 | Dzięgielewski Zbyszek | RYN | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Hrynko Jacek | Orzysz | Polska | 10 km | zaliniametyteam | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9945