I Bieg Ryński

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km 10 KM META
1 249 SULEWSKI KRZYSZTOF M 1 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10 km m 30-39 1 16.34 00:03:40 00:36:43.62
2 285 AMBROZIAK MARCIN M 2 RYN DĄBROWSKITEAM/LKS KORAB OLECKO 10 km m 30-39 2 16.15 00:03:42 00:37:09.93
3 215 HRYNKO JACEK M 3 ORZYSZ ZALINIAMETYTEAM 10 km m 16-29 1 16.06 00:03:44 00:37:21.18
4 201 BARTCZAK MARCIN M 4 BISZTYNEK DRUŻYNA ML 10 km m 30-39 3 15.11 00:03:58 00:39:43.10
5 225 KRZYŻANOWSKI KAROL M 5 SOŁKI 10 km m 40-49 1 14.88 00:04:02 00:40:20.67
6 207 DUCHNOWSKI ŁUKASZ M 6 EŁK RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km m 30-39 4 14.81 00:04:03 00:40:31.71
7 234 PLAGA SEBASTIAN M 7 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km m 30-39 5 14.21 00:04:13 00:42:14.75
8 233 PARWA MICHAŁ M 8 DZIEKANOWICE POLNI PIZGACZE 10 km m 30-39 6 13.99 00:04:17 00:42:53.92
9 237 PONIATOWSKI MAREK M 9 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 10 km m 40-49 2 13.93 00:04:18 00:43:04.98
10 252 WASZKIEWICZ ARIEL M 10 MROZY WIELKIE 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA/RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km m 40-49 3 13.92 00:04:18 00:43:07.34
11 245 SOLIWODA JACEK M 11 KĘTRZYN 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10 km m 40-49 4 13.85 00:04:20 00:43:20.20
12 222 KOŚCIŃSKI PATRYK M 12 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 10 km m 16-29 2 13.55 00:04:25 00:44:17.37
13 248 SUCHODOLSKI PAWEŁ M 13 OLECKO OLECKO BIEGA 10 km m 40-49 5 13.32 00:04:30 00:45:02.45
14 287 KRÓLAK PRZEMEK M 14 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ / 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWA 10 km m 40-49 6 13.19 00:04:33 00:45:30.62
15 246 STASZKUN PATRYK M 15 KRUKLANKI 10 km m 30-39 7 13.13 00:04:34 00:45:42.99
16 224 KRAWCZYK ROBERT M 16 KĘTRZYN DRUŻYNAML 10 km m 40-49 7 13.1 00:04:34 00:45:49.27
17 202 BURNOS KAMIL M 17 RYN 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10 km m 30-39 8 12.96 00:04:37 00:46:17.30
18 214 GRZYBOWSKI PAWEŁ M 18 PRZASNYSZ KS PRZAŚNIK 10 km m 40-49 8 12.93 00:04:38 00:46:24.03
19 240 PUCHAŁA WŁODZIMIERZ M 19 SIERAKOWO KS PRZAŚNIK 10 km m 50-59 1 12.91 00:04:38 00:46:29.53
20 299 MIETŁA MATEUSZ M 20 WEZĄSOWICE 10 km m 40-49 9 12.81 00:04:41 00:46:50.67
21 250 TYBORSKI PIOTR M 21 BARCZEWO 10 km m 30-39 9 12.5 00:04:48 00:48:01.08
22 255 ZAWIŚLAK WALDEK M 22 ŁĘCZYCA EGGER BISKUPIEC BIEGA 10 km m 40-49 10 12.47 00:04:48 00:48:08.51
23 288 JAROSZ WOJCIECH M 23 KĘTRZYN 10 km m 40-49 11 12.47 00:04:48 00:48:08.65
24 242 RYCHTER WIESŁAW M 24 ELBLĄG BUCHALTER 10 km m 60+ 1 12.37 00:04:51 00:48:30.60
25 278 SPYŁA DAROSŁAW M 25 EŁK 10 km m 50-59 2 12.34 00:04:51 00:48:37.89
26 213 GOŁOTA KRZYSZTOF M 26 SZCZYTNO 10 km m 40-49 12 12.32 00:04:52 00:48:43.10
27 281 GACKI KRZYSZTOF M 27 PISZ BIEGAM BEZ KLUBU 10 km m 60+ 2 12.27 00:04:53 00:48:55.25
28 236 PONIATOWSKI ADAM M 28 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 10 km m 30-39 10 12.26 00:04:53 00:48:56.20
29 204 CZAPLEJEWICZ MARTA K 1 EŁK 41 BLP 10 km k 30-39 1 12.23 00:04:54 00:49:04.09
30 223 KRAWCZYK JAN M 29 KORSZE WYBIEGAMY TO! 10 km m 30-39 11 12.21 00:04:54 00:49:08.39
31 247 SUCHODOLSKA EDYTA K 2 OLECKO OLECKO BIEGA 10 km k 30-39 2 12.19 00:04:55 00:49:14.96
32 227 KULESZKA ANNA K 3 WĘGORZEWO KYOKUSHIN WĘGORZEWO/11 MAZURSKI PUŁK ALTYLERII 10 km k 30-39 3 12.11 00:04:57 00:49:33.84
33 203 CWALIŃSKI MARCIN M 30 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK 10 km m 40-49 13 11.98 00:05:00 00:50:05.89
34 229 LIJKA BOGUSŁAW M 31 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 10 km m 50-59 3 11.96 00:05:01 00:50:10.62
35 231 MACIEJEWSKI KRZYSZTOF M 32 EŁK SUPER DRUŻYNA EŁK 10 km m 40-49 14 11.89 00:05:02 00:50:29.67
36 280 CHUTKOWSKA AGNIESZKA K 4 KOLNO KOLNO BIEGA 10 km k 40-49 1 11.83 00:05:04 00:50:42.29
37 283 CZEREPANIAK EWA K 5 KĘTRZYN 10 km k 16-29 1 11.76 00:05:06 00:51:01.91
38 241 RUSZCZYK DANIEL M 33 NIKIELKOWO 10 km m 30-39 12 11.69 00:05:07 00:51:19.39
39 210 FRANKOWSKA AGNIESZKA K 6 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 10 km k 30-39 4 11.68 00:05:08 00:51:23.35
40 219 KACZMARCZYK ANDRZEJ M 34 WARPUNY KACZMARCZYK TEAM 10 km m 40-49 15 11.39 00:05:16 00:52:42.39
41 221 KOSZEWSKI ARTUR M 35 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km m 30-39 13 11.35 00:05:17 00:52:52.19
42 205 CZYKWIN JERZY M 36 BIELSK PODLASKI NOWOROCZNY BIEG TURA 10 km m 50-59 4 11.34 00:05:17 00:52:54.44
43 289 KACZMARCZYK MARCIN M 37 ZALESIE 10 km m 30-39 14 11.31 00:05:18 00:53:03.27
44 284 DAWIDEJT DARIUSZ M 38 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 10 km m 30-39 15 11.23 00:05:20 00:53:25.26
45 244 SŁAWECKI JERZY M 39 KĘTRZYN DRUŻYNA ML 10 km m 60+ 3 11.14 00:05:23 00:53:52.59
46 217 JURCZYK JOANNA K 7 GRONOWO EGGER BISKUPIEC BIEGA 10 km k 30-39 5 11.13 00:05:23 00:53:54.16
47 286 MELNYCZOK JANEK M 40 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10 km m 60+ 4 11.09 00:05:24 00:54:07.99
48 279 CYBUL ANDRZEJ M 41 DĄBRÓWKA 10 km m 30-39 16 11.08 00:05:24 00:54:08.77
49 226 KULESZA MONIKA K 8 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km k 40-49 2 11.06 00:05:25 00:54:14.42
50 251 WARYKOWSKI STANISLAW M 42 OLECKO OLECKO BIEGA 10 km m 50-59 5 11.02 00:05:26 00:54:27.05
51 232 NIKONOWICZ EWA K 9 LIPOWO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10 km k 40-49 3 11.01 00:05:27 00:54:30.02
52 238 PRZEMIELEWSKA EWA K 10 STOŻNE OLECKO BIEGA 10 km k 30-39 6 10.97 00:05:28 00:54:41.14
53 239 PRZEMIELEWSKI KAMIL M 43 STOŻNE OLECKO BIEGA 10 km m 30-39 17 10.97 00:05:28 00:54:42.09
54 208 DZIĘGIELEWSKI ZBYSZEK M 44 RYN 10 km m 60+ 5 10.87 00:05:31 00:55:13.47
55 256 LISIK MAŁGORZATA K 11 GIŻYCKO 10 km k 30-39 7 10.77 00:05:34 00:55:42.26
56 295 WĘGRODZKA MAŁGORZATA K 12 BIAŁA PODLASKA 10 km k 40-49 4 10.57 00:05:40 00:56:46.72
57 211 FREJTAG DAWID M 45 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10 km m 30-39 18 10.44 00:05:44 00:57:29.94
58 243 SIERGIEJ ELZBIETA K 13 ODOJE RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km k 50+ 1 10.34 00:05:48 00:58:00.31
59 230 MACIEJEWSKI GRZEGORZ M 46 GIŻYCKO BBL GIŻYCKO 10 km m 60+ 6 10.32 00:05:48 00:58:08.94
60 293 KOWALSKI PIOTR M 47 RYN 10 km m 40-49 16 10.13 00:05:55 00:59:15.02
61 297 TUROWSKI ROBERT M 48 SOJCZYN BOROWY MARATONKA GRAJEWO 10 km m 40-49 17 10.12 00:05:55 00:59:17.19
62 291 ZAWROTNY JAN M 49 MARCINKOWO 10 km m 50-59 6 10.06 00:05:57 00:59:37.74
63 212 GACIOCH JAROSŁAW M 50 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km m 50-59 7 10.02 00:05:59 00:59:52.38
64 296 KSEPKO KRZYSZTOF M 51 PRZECHODY 10 km m 30-39 19 9.87 00:06:04 01:00:48.80
65 218 KACZMARCZYK JUSTYNA K 14 WARPUNY KACZMARCZYK TEAM 10 km k 40-49 5 9.43 00:06:21 01:03:36.36
66 298 ŻYDEK GRZEGORZ M 52 ROCZYNY 10 km m 50-59 8 9.06 00:06:37 01:06:12.88
67 209 FIEDORCZYK JANUSZ M 53 EŁK MARATONKA GRAJEWO- EŁK 10 km m 60+ 7 8.96 00:06:41 01:06:57.64
68 282 KOZŁOWSKI EDWARD M 54 ŁYSE MORSY ŁYSE 10 km m 60+ 8 8.83 00:06:47 01:07:59.83
69 292 GRYKO OSKAR M 55 BIAŁYSTOK 10 km m 16-29 3 8.45 00:07:05 01:10:58.37
70 220 KITA GRZEGORZ M 56 WARSZAWA SPORT MANAGEMENT POLSKA 10 km m 50-59 9 8.2 00:07:19 01:13:12.48
71 290 STAŃCZAK JÓZEF M 57 WODZISŁAW 10 km m 60+ 9 7.61 00:07:53 01:18:50.44

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km 5 KM META
1 24 WRONOWSKI RAFAŁ M 1 BANIE MAZURSKIE 5 km 16.82 00:03:34 00:17:50.35
2 16 RADZIEWICZ MARCIN M 2 GARBNO DRUŻYNAML 5 km 16.17 00:03:42 00:18:33.41
3 6 GNATKOWSKI ADRIAN M 3 MIKOŁAJKI 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5 km 16.04 00:03:44 00:18:42.86
4 4 DZIEKOŃSKA MAGDALENA DZIEKOŃSKA K 1 GIŻYCKO 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5 km 15.01 00:03:59 00:19:59.52
5 94 DRĘŻEK KRZYSZTOF M 4 GRAJEWO MARATONKA 5 km 14.73 00:04:04 00:20:22.15
6 26 POŁUBOK RENATA K 2 EŁK,BARANY 5 km 14.63 00:04:06 00:20:30.73
7 93 RYNKIEWICZ JĘDRZEJ M 5 KĘTRZYN 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5 km 14.45 00:04:09 00:20:46.06
8 92 GRYŻEWSKI MACIEJ M 6 EŁK 5 km 14.08 00:04:15 00:21:18.41
9 98 KOTOWICZ GRZEGORZ M 7 WIĘCKI 5 km 13.93 00:04:18 00:21:32.27
10 22 WASILEWSKI DAWID M 8 GIŻYCKO 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5 km 13.8 00:04:20 00:21:44.98
11 95 KRÓLAK AGNIESZKA K 3 WĘGORZEWO TEAM KOPEĆ 5 km 13.53 00:04:26 00:22:10.80
12 23 WOŹNIAK BARBARA K 4 KĘTRZYN 15 BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5 km 13.49 00:04:26 00:22:14.09
13 99 KOWALSKI PIOTR M 9 RYN 5 km 13.49 00:04:26 00:22:14.51
14 5 FIGAT ARKADIUSZ FIGAT M 10 BARTOSZYCE GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE 5 km 13.38 00:04:29 00:22:25.97
15 13 OBORSKI RYSZARD M 11 MRĄGOWO 5 km 13.34 00:04:29 00:22:29.15
16 11 KOSAKOWSKA WIOLA K 5 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 5 km 13.33 00:04:30 00:22:30.66
17 1 CHODARA ROMAN M 12 KĘTRZYN RUNNERS TEAM KĘTRZYN 5 km 12.96 00:04:37 00:23:09.72
18 8 IWASZKO URSZULA K 6 WYDMINY 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5 km 12.62 00:04:45 00:23:46.16
19 14 PATYNIUK MAGDALENA K 7 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 5 km 12.54 00:04:47 00:23:55.62
20 21 ULISZEWSKA IWONA K 8 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 5 km 11.53 00:05:12 00:26:01.26
21 3 DĄBROWSKI ANDRZEJ DĄBROWSKI M 13 DĄBRÓWKA KLUB MORSÓW W PISZU 5 km 11.39 00:05:16 00:26:20.62
22 96 KRÓLAK ALEKSANDRA K 9 WĘGORZEWO 5 km 11.31 00:05:18 00:26:31.81
23 91 MOLAK JERZY M 14 RYN 5 km 10.93 00:05:29 00:27:27.70
24 20 TUCZYŃSKI PAWEŁ M 15 OLSZTYN 5 km 10.82 00:05:32 00:27:44.49
25 19 STASIEWICZ EMILIA K 10 BIAŁYSTOK 5 km 10.64 00:05:38 00:28:11.77
26 2 CYGAS EWA K 11 CZARNA ZABIEGANY WOŁOMIN 5 km 10.64 00:05:38 00:28:12.95
27 15 PRUCHNIEWSKA KARINA PRUCHNIEWSKA K 12 SZCZYTNO 5 km 10.6 00:05:39 00:28:18.33
28 100 CYGAS ŁUKASZ M 16 WOŁOMIN 5 km 10.42 00:05:45 00:28:48.93
29 97 STEĆ WIESLAW STEĆ M 17 RYN 5 km 10.36 00:05:47 00:28:57.09
30 25 ZYCHOWICZ DARIA K 13 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 5 km 10.27 00:05:50 00:29:13.77
31 12 MIASOJEDOW BOŻENA K 14 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA 5 km 10.15 00:05:54 00:29:33.53
32 7 GOŁOTA ALEKSANDRA K 15 SZCZYTNO 5 km 10.02 00:05:59 00:29:57.90
33 18 SADURA ANNA K 16 GRUDZIADZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 5 km 9.81 00:06:07 00:30:35.12
34 9 JACHNA DARIUSZ M 18 BARTOSZYCE 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 5 km 9.1 00:06:35 00:32:57.96
35 17 RZOSIŃSKI PAWEŁ M 19 PIECKI KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCE 5 km 8.7 00:06:53 00:34:28.81
36 90 KARPIŃSKA BEATA K 17 JEZIORKO MY I PSY 5 km 8.22 00:07:18 00:36:30.43
37 89 KARPINSKA ALEKSANDRA K 18 RYN 5 km 8.22 00:07:18 00:36:31.66

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ