Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 OKUŃSKA-WEJDMAN Aneta Łódź Bieg 22+ km NO NAME TEAM opłacono
2 Wejdman Dariusz Łódź Bieg 22+ km NO NAME TEAM opłacono
3 Rogala Karolina Bielawy Bieg 6+ km opłacono
4 Laskowska Paulina Brzeźno NW 6+ km opłacono
5 Laskowski Abraham Brzeźno NW 6+ km opłacono
6 Plaza Adrianna Konin Bieg 12+ km opłacono
7 Raczak Wojciech Konin Bieg 6+ km KB Aktywni Konin opłacono
8 Wachocki Michał Konin Bieg 22+ km opłacono
9 Pecyna Marek Budzisław Stary Bieg 6+ km NO NAME TEAM opłacono
10 Okulska Iza Czołowo-Kolonia Bieg 22+ km opłacono
11 Nowacka Małgorzata Koło Bieg 6+ km NO NAME TEAM opłacono
12 Nowacki Krzysztof Koło Bieg 12+ km NO NAME TEAM opłacono
13 Marciniak Jacek Konin Bieg 22+ km opłacono
14 Sakowski Marcin Rychwał Bieg 12+ km opłacono
15 Przyczyna Mariola Konin NW 6+ km opłacono
16 Uliński Adam Konin Bieg 12+ km Konin Run opłacono
17 Gawron Paweł Posada Bieg 12+ km KONIN RUN opłacono
18 Dąbrowska Daria Daniszew NW 6+ km New4You Team opłacono
19 Żurawik Marcin Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
20 Tylak Grażyna Konin NW 6+ km TRITON KONIN opłacono
21 Godziuk Roman Toruń Bieg 12+ km opłacono
22 Kowalska Sylwia Konin Bieg 6+ km TRITON KONIN opłacono
23 ŁECHTAŃSKA Grażyna Golina Bieg 6+ km KB WARTKO opłacono
24 Kordylewska Marlena Konin Bieg 6+ km TRITON KONIN opłacono
25 Serafin Robert Swarzędz Bieg 12+ km opłacono
26 Sobczak-Waliś Monika Lisków Bieg 6+ km opłacono
27 Górniak Tomasz Koło Bieg 22+ km opłacono
28 Wilczewski Mirosław Strzałkowo Bieg 12+ km opłacono
29 Wilczewska Agnieszka Wilczewska Strzałkowo Bieg 12+ km Pasjonaci Słupca opłacono
30 Zawadziński Robert Bielawy NW 6+ km Ten Bears Team opłacono
31 Dębowska Magdalena Konin Bieg 12+ km Partyzanci opłacono
32 Gdańska Aneta Kowal NW 6+ km opłacono
33 Imbiorski Dawid Władzimirów Bieg 22+ km opłacono
34 Kaszuba Andrzej JANOWICE Bieg 22+ km TRITON KONIN opłacono
35 Prus Robert Bielawy Bieg 12+ km Partyzanci opłacono
36 Puchalski Marek Kleczew Bieg 22+ km osir kleczew opłacono
37 Puchalska Elżbieta Kleczew Bieg 22+ km osir kleczew opłacono
38 Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi Bieg 6+ km opłacono
39 Trzcinski Artur Tokarki Drugie Bieg 22+ km opłacono
40 Maciaszek Andrzej Konin Bieg 22+ km opłacono
41 Garbaciak Marcin Garbaciak Ślesin Bieg 22+ km Krispol Active Team opłacono
42 Krzewińska Emilia Konin NW 6+ km Saint-Gobain Squad opłacono
43 Krzewiński Marek Konin NW 6+ km Geberit Team opłacono
44 Borowski Daniel Konin Bieg 22+ km opłacono
45 Rożek Janusz Przyjma Bieg 12+ km KB Wartko opłacono
46 Jacek Rafał Konin NW 6+ km KB WARTKO opłacono
47 Jacek Grzegorz Konin NW 6+ km KB WARTKO opłacono
48 Wiśniewska Magdalena Wilczyn Bieg 12+ km opłacono
49 Sławski Arkadiusz Zarzyn Bieg 12+ km MORSY KONIN opłacono
50 Miller Krystian Konin Bieg 22+ km opłacono
51 Kuszyńska Agnieszka Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
52 Chelińska Sylwia Chelińska Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
53 Wiśniewski Marek Wilczyn Bieg 22+ km Zmasakrowani opłacono
54 Niestatek Robert Konin Bieg 12+ km KRAMP RUN opłacono
55 Nowaczyk Piotr Olesin Bieg 22+ km opłacono
56 Nowaczyk Alicja Olesin Bieg 22+ km opłacono
57 Śliwka Beata Koło NW 6+ km New4you opłacono
58 Brudzińska Danuta Konin Bieg 6+ km Dyskwalifikacja Konin opłacono
59 Walichnowska Monika Konin Bieg 6+ km Dyskwalifikacja Konin opłacono
60 Muszynski Marcin Konin Bieg 6+ km opłacono
61 Gulczyńska Klaudia Konin Bieg 6+ km GULKI opłacono
62 Gulczyński Grzegorz Konin Bieg 12+ km GULKI opłacono
63 Bartczak Kamil Konin Bieg 12+ km opłacono
64 Cichy Dawid Rzgów Bieg 12+ km KRAMP RUN opłacono
65 Przyczyna Darek Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
66 Wojciechowski Zygmunt Węglew Kolonia Bieg 22+ km OFF TRAIL KONIN opłacono
67 Lewandowska Anna Konin Bieg 22+ km KB WARTKO opłacono
68 Radke Kamila Kawnice NW 6+ km Partyzanci opłacono
69 Stepak Włodzimierz Rudzica Bieg 22+ km KB Aktywni Konin opłacono
70 Wiśniewski Robert Konin Bieg 12+ km KB WARTKO opłacono
71 Młodzieniak Paweł Beznazwa Bieg 12+ km Baszta Wyszyna opłacono
72 winiecki piotr konin Bieg 6+ km opłacono
73 Czerniak Marlena Kazimierz Biskupi Bieg 6+ km opłacono
74 Galor Aneta Borki Bieg 6+ km GB Gęsiorze Zagórów opłacono
75 Galor Mateusz Słupca Bieg 12+ km GB Gęsiorze Zagórów opłacono
76 Galor Daniel Zagórów Bieg 6+ km GB Gesiorze Zagórów opłacono
77 Krzemiński Andrzej Koło NW 6+ km opłacono
78 Dobersztyn Daniel Słupca Bieg 12+ km Słupecka Grupa Biegowa opłacono
79 Namyślak Renata Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
80 Jankowska Magdalena KOŁO NW 6+ km New4You Team opłacono
81 Małecki Hubert Koło Bieg 22+ km opłacono
82 Wolska Estera Konin Bieg 6+ km opłacono
83 Sypniewski Szymon Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
84 Kiek Beata Konin NW 6+ km opłacono
85 Muszyńska Marta Konin Bieg 12+ km TRITON KONIN opłacono
86 Smorawiński Marcin Konin Bieg 22+ km Squashteam Konin opłacono
87 Ozdoba Krystian Ostrowite Bieg 12+ km TRITON KONIN opłacono
88 Walczak Lidia Konin Bieg 22+ km opłacono
89 Walczak Dawid Konin Bieg 22+ km opłacono
90 Juszczak Krzysztof Konin Bieg 6+ km opłacono
91 Jackowski Tomasz Konin Bieg 12+ km opłacono
92 Wojciechowski Arkadiusz Konin Bieg 22+ km KTÓRĘDYNADMORSKIEOKO? opłacono
93 Wanat Wioletta Konin NW 6+ km NW KONIN warto nad Wartą opłacono


Wyświetleń: 5594

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ