Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Młodzieniak Paweł Beznazwa Bieg 12+ km Baszta Wyszyna opłacono
2 Rogala Karolina Bielawy Bieg 6+ km opłacono
3 Prus Robert Bielawy Bieg 12+ km Partyzanci opłacono
4 Zawadziński Robert Bielawy NW 6+ km Ten Bears Team opłacono
5 Galor Aneta Borki Bieg 6+ km GB Gęsiorze Zagórów opłacono
6 Laskowski Abraham Brzeźno NW 6+ km opłacono
7 Laskowska Paulina Brzeźno NW 6+ km opłacono
8 Pecyna Marek Budzisław Stary Bieg 6+ km NO NAME TEAM opłacono
9 Gemeinert Tomasz Bydgoszcz Bieg 12+ km
10 Okulska Iza Czołowo-Kolonia Bieg 22+ km opłacono
11 Dąbrowska Daria Daniszew NW 6+ km New4You Team opłacono
12 ŁECHTAŃSKA Grażyna Golina Bieg 6+ km KB WARTKO opłacono
13 Kaszuba Andrzej JANOWICE Bieg 22+ km TRITON KONIN opłacono
14 Radke Kamila Kawnice NW 6+ km Partyzanci opłacono
15 Czerniak Marlena Kazimierz Biskupi Bieg 6+ km opłacono
16 Ludkowski Tomasz Kazimierz Biskupi Bieg 6+ km opłacono
17 Puchalska Elżbieta Kleczew Bieg 22+ km osir kleczew opłacono
18 Puchalski Marek Kleczew Bieg 22+ km osir kleczew opłacono
19 Nowacki Krzysztof Koło Bieg 12+ km NO NAME TEAM opłacono
20 Nowacka Małgorzata Koło Bieg 6+ km NO NAME TEAM opłacono
21 Żurawik Marcin Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
22 Krzemiński Andrzej Koło NW 6+ km opłacono
23 Śliwka Beata Koło NW 6+ km New4you opłacono
24 Małecki Hubert Koło Bieg 22+ km opłacono
25 Górniak Tomasz Koło Bieg 22+ km opłacono
26 Jankowska Magdalena KOŁO NW 6+ km New4You Team opłacono
27 Chelińska Sylwia Chelińska Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
28 Namyślak Renata Koło NW 6+ km New4You Team opłacono
29 Miller Krystian Konin Bieg 22+ km opłacono
30 Raczak Wojciech Konin Bieg 6+ km KB Aktywni Konin opłacono
31 Krzewiński Marek Konin NW 6+ km Geberit Team opłacono
32 Plaza Adrianna Konin Bieg 12+ km opłacono
33 Kiek Beata Konin NW 6+ km opłacono
34 Krzewińska Emilia Konin NW 6+ km Saint-Gobain Squad opłacono
35 Wanat Wioletta Konin NW 6+ km NW KONIN warto nad Wartą opłacono
36 Niestatek Robert Konin Bieg 12+ km KRAMP RUN opłacono
37 Wojciechowski Arkadiusz Konin Bieg 22+ km KTÓRĘDYNADMORSKIEOKO? opłacono
38 Smorawiński Marcin Konin Bieg 22+ km Squashteam Konin opłacono
39 Wachocki Michał Konin Bieg 22+ km opłacono
40 Kordylewska Marlena Konin Bieg 6+ km TRITON KONIN opłacono
41 Juszczak Krzysztof Konin Bieg 6+ km opłacono
42 Lewandowska Anna Konin Bieg 22+ km KB WARTKO opłacono
43 Gulczyński Grzegorz Konin Bieg 12+ km GULKI opłacono
44 Gulczyńska Klaudia Konin Bieg 6+ km GULKI opłacono
45 Jackowski Tomasz Konin Bieg 12+ km opłacono
46 Sypniewski Szymon Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
47 Przyczyna Darek Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
48 Wolska Estera Konin Bieg 6+ km opłacono
49 Dębowska Magdalena Konin Bieg 12+ km Partyzanci opłacono
50 Walczak Dawid Konin Bieg 22+ km opłacono
51 Muszynski Marcin Konin Bieg 6+ km opłacono
52 Walczak Lidia Konin Bieg 22+ km opłacono
53 Borowski Daniel Konin Bieg 22+ km opłacono
54 Bartczak Kamil Konin Bieg 12+ km opłacono
55 Kowalska Sylwia Konin Bieg 6+ km TRITON KONIN opłacono
56 Muszyńska Marta Konin Bieg 12+ km TRITON KONIN opłacono
57 winiecki piotr konin Bieg 6+ km opłacono
58 Maciaszek Andrzej Konin Bieg 22+ km opłacono
59 Uliński Adam Konin Bieg 12+ km Konin Run opłacono
60 Przyczyna Mariola Konin NW 6+ km opłacono
61 Marciniak Jacek Konin Bieg 22+ km opłacono
62 Kuszyńska Agnieszka Konin NW 6+ km Partyzanci opłacono
63 Walichnowska Monika Konin Bieg 6+ km Dyskwalifikacja Konin opłacono
64 Brudzińska Danuta Konin Bieg 6+ km Dyskwalifikacja Konin opłacono
65 Tylak Grażyna Konin NW 6+ km TRITON KONIN opłacono
66 Wiśniewski Robert Konin Bieg 12+ km KB WARTKO opłacono
67 Jacek Grzegorz Konin NW 6+ km KB WARTKO opłacono
68 Jacek Rafał Konin NW 6+ km KB WARTKO opłacono
69 Gdańska Aneta Kowal NW 6+ km opłacono
70 Sobczak-Waliś Monika Lisków Bieg 6+ km opłacono
71 Wejdman Dariusz Łódź Bieg 22+ km NO NAME TEAM opłacono
72 OKUŃSKA-WEJDMAN Aneta Łódź Bieg 22+ km NO NAME TEAM opłacono
73 Nowaczyk Alicja Olesin Bieg 22+ km opłacono
74 Nowaczyk Piotr Olesin Bieg 22+ km opłacono
75 Ozdoba Krystian Ostrowite Bieg 12+ km TRITON KONIN opłacono
76 Antczak Aleksander Posada Bieg 12+ km Konin Run
77 Gawron Paweł Posada Bieg 12+ km KONIN RUN opłacono
78 Rożek Janusz Przyjma Bieg 12+ km KB Wartko opłacono
79 Stepak Włodzimierz Rudzica Bieg 22+ km KB Aktywni Konin opłacono
80 Sakowski Marcin Rychwał Bieg 12+ km opłacono
81 Cichy Dawid Rzgów Bieg 12+ km KRAMP RUN opłacono
82 Janczak Patryk Rzgów Bieg 12+ km FC ULANI
83 Juszczak Mariusz Slawsk Bieg 12+ km
84 Dobersztyn Daniel Słupca Bieg 12+ km Słupecka Grupa Biegowa opłacono
85 Galor Mateusz Słupca Bieg 12+ km GB Gęsiorze Zagórów opłacono
86 Wilczewska Agnieszka Wilczewska Strzałkowo Bieg 12+ km Pasjonaci Słupca opłacono
87 Wilczewski Mirosław Strzałkowo Bieg 12+ km opłacono
88 Serafin Robert Swarzędz Bieg 12+ km opłacono
89 Garbaciak Marcin Garbaciak Ślesin Bieg 22+ km Krispol Active Team opłacono
90 Trzcinski Artur Tokarki Drugie Bieg 22+ km opłacono
91 Godziuk Roman Toruń Bieg 12+ km opłacono
92 Ziarniak Mariusz Weglew Bieg 12+ km
93 Wojciechowski Zygmunt Węglew Kolonia Bieg 22+ km OFF TRAIL KONIN opłacono
94 Wiśniewski Marek Wilczyn Bieg 22+ km Zmasakrowani opłacono
95 Wiśniewska Magdalena Wilczyn Bieg 12+ km opłacono
96 Imbiorski Dawid Władzimirów Bieg 22+ km opłacono
97 Galor Daniel Zagórów Bieg 6+ km GB Gesiorze Zagórów opłacono
98 Sławski Arkadiusz Zarzyn Bieg 12+ km MORSY KONIN opłacono
99 Jesiołowski Przemysław Żychlin Bieg 6+ km


Wyświetleń: 3425

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ