Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 167 Ruciński Jakub Sopot Duża Pętla 80 km BikeUUp opłacono on-line
2 18 Fąferek Agnieszka Gdańsk Mała Pętla 40 km opłacono on-line
3 Solarski Jakub Gdańsk Duża Pętla 80 km BST - Banach Sport Team
4 49 Kościowska Agnieszka Gdańsk Mała Pętla 40 km IFON opłacono on-line
5 53 Kwidziński Grzegorz Prokowo Mała Pętla 40 km opłacono on-line
6 98 Surdy Sławomir Gdańsk Mała Pętla 40 km opłacono on-line
7 20 Gacek Paulina Gdynia Mała Pętla 40 km opłacono on-line
8 36 Jarmołowicz Beata Gdańsk Mała Pętla 40 km CTS opłacono on-line
9 171 Słomiński Łukasz Brusy Duża Pętla 80 km opłacono on-line
10 85 Rembalski Jarosław Rumia Mała Pętla 40 km opłacono on-line
11 Jurkiewicz Bartosz Gdansk Duża Pętla 80 km BikeUUp
12 69 Molendowski Paweł Gdynia Mała Pętla 40 km Zdrowy Rower Team opłacono on-line
13 67 Mirzałek Piotr Elbląg Mała Pętla 40 km opłacono on-line
14 2 Bieliński Piotr Kartuzy Mała Pętla 40 km Korby Dwie opłacono on-line
15 Majkowski Daniel Gdynia Duża Pętla 80 km MajBike Team
16 71 Norek Ryszard sławno Mała Pętla 40 km opłacono on-line
17 68 Molendowski Jacek Gdynia Mała Pętla 40 km opłacono on-line
18 4 Bombińska Beata Gdynia Mała Pętla 40 km opłacono on-line
19 135 Frydrychowicz Piotr Gdańsk Duża Pętla 80 km XTrack.com opłacono on-line
20 146 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Duża Pętla 80 km SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
21 57 Lewandowski Piotr Gdańsk Mała Pętla 40 km opłacono on-line
22 24 Gąsiorowski Michał Bydgoszcz Mała Pętla 40 km Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
23 Borchmann Szymon władysławowo Mała Pętla 40 km KLIF TEAM CHŁAPOWO
24 183 Zubiel Kacper Gdańsk Duża Pętla 80 km Bike U Up opłacono on-line
25 Malesinski Kacper Goscicino Mała Pętla 40 km DYNAMO CHYNOWIE
26 143 Klawitter Leszek Gdynia Duża Pętla 80 km opłacono on-line
27 108 Więcławski Krzysztof MOKRE Mała Pętla 40 km opłacono on-line
28 46 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Mała Pętla 40 km plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
29 78 Pleczyński Marcin Gdynia Mała Pętla 40 km Czarny Specjal Team opłacono on-line
30 Pokwicki jakub Kwidzyn Mała Pętla 40 km
31 70 Neubauer Szymon Borowo Mała Pętla 40 km opłacono on-line
32 163 Popławski Jakub Gdańsk Duża Pętla 80 km BikeUUp opłacono on-line
33 Wasilewski Mariusz Gdynia Mała Pętla 40 km
34 90 Skrzypczak Kinga Puck Mała Pętla 40 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
35 60 Marzejon Maksymilian Chłapowo Mała Pętla 40 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
36 81 Polejewski Marek Rumia Mała Pętla 40 km opłacono on-line
37 179 Tengowski Mateusz Kwidzyn Duża Pętla 80 km Lider Sztum opłacono on-line
38 139 Jarząbek Tomasz Górki Duża Pętla 80 km EURO BIKE KACZMAREK ELEKTRIC TEAM opłacono on-line
39 12 Chojke Wojciech Gdynia Mała Pętla 40 km opłacono on-line
40 15 Doppke Kacper Żarnowiec Mała Pętla 40 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
41 23 Gągol Stanisław Człuchów Mała Pętla 40 km opłacono on-line
42 9 Brzezicki Maciej Gdynia Mała Pętla 40 km TREC opłacono on-line
43 112 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Mała Pętla 40 km opłacono on-line
44 115 Zacharzewski Rafał Zacharzewski Gdańsk Mała Pętla 40 km Broda Team opłacono on-line
45 21 Gągol Marian Człuchów Mała Pętla 40 km opłacono on-line
46 22 Gągol Robert Człuchów Mała Pętla 40 km opłacono on-line
47 82 Potocki Mirosław Gdańsk Mała Pętla 40 km 2Cats opłacono on-line
48 17 Ejsmont Piotr Gdańsk Mała Pętla 40 km Kolejarz Jura Częstochowa opłacono on-line
49 8 Borzęcki Ryszard Zielona Wies Mała Pętla 40 km niezrzeszony opłacono on-line
50 132 Bielski Adam Elbląg Duża Pętla 80 km IKS ATAK Elbląg opłacono on-line
51 131 Banach Robert Gdańsk Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
52 95 Strzelecki Paweł Lębork Mała Pętla 40 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
53 119 Znajmiecki Piotr Gdańsk Mała Pętla 40 km opłacono on-line
54 10 Byczyński Janusz Starogard Gdański Mała Pętla 40 km GK STG opłacono
55 42 Kałaska Bartłomiej Białystok Mała Pętla 40 km Hermanos opłacono on-line
56 Pikuła Dorota Jeżewo Mała Pętla 40 km LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
57 73 Olszewski Karol Jeżewo Mała Pętla 40 km LUKS Olimp Jeżewo opłacono on-line
58 102 Treder Wiesław Grzybno Mała Pętla 40 km opłacono on-line
59 89 Salzer Jacek Minkowice Mała Pętla 40 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
60 Brylowska Monika Goręczyno Mała Pętla 40 km MTB START KARTUZY
61 87 Rybakowicz Marek Lębork Mała Pętla 40 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
62 138 Jarosiewicz Michal Gdansk Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
63 174 Stupieńko Grzegorz Gdańsk Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
64 164 Przestrzelski Piotr Gdańsk Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
65 106 Wegner Kamil Lębork Mała Pętla 40 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
66 189 Sapała Marcin Kartuzy Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
67 Goździewicz Paweł Gdynia Duża Pętla 80 km
68 75 Orzechowska Marta Orzechowska Łódź Mała Pętla 40 km opłacono on-line
69 84 Reca Tomasz Mądrzechowo Mała Pętla 40 km MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
70 58 Lipska Jolanta Wiele Mała Pętla 40 km opłacono on-line
71 65 Merda Zuzanna Miastko Mała Pętla 40 km MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
72 96 Styn Mateusz Karwieńskie Błota Mała Pętla 40 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
73 77 Papelbon Roman Grudziądz Mała Pętla 40 km Bike U Up-TKJ Matuszewski opłacono on-line
74 63 Matuszewski Krzysztof Grudziądz Mała Pętla 40 km Bike U Up-TKJ Matuszewski opłacono on-line
75 186 Korwel Adam Kartuzy Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
76 126 Czapp Michal Kartuzy Mała Pętla 40 km MTB START KARTUZY
77 107 Wenta Rafał Gowidlino Mała Pętla 40 km opłacono on-line
78 93 Stelmach Cezary Stelmach Kępice Mała Pętla 40 km MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
79 Labuda Łukasz Kartuzy Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
80 Formella Filip Kartuzy Mała Pętla 40 km MTB START KARTUZY
81 76 Paczuła Ireneusz Lębork Mała Pętla 40 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
82 Kramp Daniel Kartuzy Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
83 188 Kasprzak Kuba Kartuzy Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
84 116 Zakrzewski Bartosz Kaliska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
85 187 Trzebiatowski Kamil Kłosowo Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
86 Wydrowski Lucjan Chmielno Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
87 172 Staniszewski Bartosz Gdynia Duża Pętla 80 km Bogdziewicz Team I Bike Storme opłacono on-line
88 147 Kościński Jerzy Gdańsk Duża Pętla 80 km Polpharma Biologics opłacono
89 56 Lemmle Krzysztof Gdańsk Mała Pętla 40 km Babskie Kręcenie opłacono on-line
90 29 Goyke Krzysztof Lubkowo Mała Pętla 40 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
91 28 Goliński Kacper Gdańsk Mała Pętla 40 km Velomapa.pl opłacono on-line
92 152 Lipski Adam Łódź Duża Pętla 80 km opłacono on-line
93 145 Kołakowski Marcin Lębork Duża Pętla 80 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
94 136 Galiński Patryk Gdańsk Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
95 175 Sykuła Marcin Gdynia Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
96 5 Bońkowski Jarosław Gdańsk Mała Pętla 40 km MH Automatyka opłacono on-line
97 66 Milewski Tomasz Sierakowice Mała Pętla 40 km opłacono on-line
98 Bertrand Krzysztof Gdynia Duża Pętla 80 km ASE TREK GDYNIA
99 180 Wicherkiewicz Marcin Warszawa Duża Pętla 80 km Legion Serwis opłacono on-line
100 177 Taciak Marek Piła Duża Pętla 80 km opłacono on-line


Wyświetleń: 7537

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ