Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 119 Znajmiecki Piotr Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
2 108 Więcławski Krzysztof MOKRE Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
3 112 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
4 33 Grzemski Jakub Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
5 47 Kopowski Stefan Kowale Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
6 85 Rembalski Jarosław Rumia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
7 37 Jarzembinski Tomasz Kościerzyna Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
8 143 Klawitter Leszek Gdynia Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
9 171 Słomiński Łukasz Brusy Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
10 152 Lipski Adam Łódź Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
11 23 Gągol Stanisław Człuchów Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
12 72 Nowaczyński Jan pelplin Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
13 54 Lamparski Sławek Sopot Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
14 165 Przewdziecki KAROL Gdynia Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
15 182 Wycinka Jacek Czersk Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
16 Jaromin Tomasz Olsztyn Polska Mała Pętla 40 km
17 43 Kamrowski Adam Gniew Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
18 137 Jaromin Łukasz Olsztyn Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
19 88 Rzeppa Ryszard Luzino Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
20 178 Tazuszel Łukasz Elbląg Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
21 Szwarc Jakub Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km
22 57 Lewandowski Piotr Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
23 97 Sulewski Łukasz Łęgowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
24 142 Karpiński Marcin Bytów Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
25 7 Borysiewicz Ryszard Koszalin Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
26 20 Gacek Paulina Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
27 98 Surdy Sławomir Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
28 149 Kowalczyk Tomasz Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
29 75 Orzechowska Marta Orzechowska Łódź Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
30 102 Treder Wiesław Grzybno Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
31 53 Kwidziński Grzegorz Prokowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
32 177 Taciak Marek Piła Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
33 13 Dettlaff Jerzy Czymanowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
34 12 Chojke Wojciech Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
35 14 Dopke Sławomir Reda Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
36 181 Wieliczko Radosław Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
37 116 Zakrzewski Bartosz Kaliska Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
38 110 Woźniak Jarosław Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
39 40 Jędrzejewski Piotr Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
40 18 Fąferek Agnieszka Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
41 61 Matusiak Grzegorz Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
42 105 Warchol Florian Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
43 Goździewicz Paweł Gdynia Polska Duża Pętla 80 km
44 107 Wenta Rafał Gowidlino Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
45 161 Pawełczak Marcin Bydgoszcz Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
46 176 Szczepkowski Zenon Gdansk Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
47 66 Milewski Tomasz Sierakowice Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
48 81 Polejewski Marek Rumia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
49 19 Fijołek Jarek Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
50 Wysocki Piotr Gdynia Polska Duża Pętla 80 km
51 4 Bombińska Beata Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
52 GESEK ROBERT RUMIA Polska Mała Pętla 40 km
53 68 Molendowski Jacek Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
54 Wasilewski Mariusz Gdynia Polska Mała Pętla 40 km
55 27 Goike Sylwester Charbrowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
56 64 Meller Ewa Janowice Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
57 91 Sobczyński Bartosz Tczew Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
58 22 Gągol Robert Człuchów Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
59 35 Jakubek Aleksandra Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
60 21 Gągol Marian Człuchów Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
61 50 Kotajny Łukasz Kotajny Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
62 71 Norek Ryszard sławno Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
63 101 Szumigaj Kacper Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
64 70 Neubauer Szymon Borowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
65 34 Jakóbczak Jerzy Pregowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
66 111 Wójcik Roman Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
67 67 Mirzałek Piotr Elbląg Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
68 Pokwicki jakub Kwidzyn Polska Mała Pętla 40 km
69 11 Chmieliński Piotr Rotmanka Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
70 80 Podsiadło Rafał Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
71 6 Borsuk Jerzy Reda Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
72 79 Pleczyński Zbigniew Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono
73 168 Rzeźnik Andrzej Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
74 58 Lipska Jolanta Wiele Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
75 Benrot Tomasz Malbork Polska Duża Pętla 80 km
76 45 Kobeszko Bartłomiej Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
77 82 Potocki Mirosław Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km 2Cats opłacono on-line
78 Bertrand Krzysztof Gdynia Polska Duża Pętla 80 km ASE TREK GDYNIA
79 56 Lemmle Krzysztof Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km Babskie Kręcenie opłacono on-line
80 26 Goike Piotr Skowarcz Polska Mała Pętla 40 km biegam bo lubię opłacono on-line
81 183 Zubiel Kacper Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km Bike U Up opłacono on-line
82 63 Matuszewski Krzysztof Grudziądz Polska Mała Pętla 40 km Bike U Up-TKJ Matuszewski opłacono on-line
83 77 Papelbon Roman Grudziądz Polska Mała Pętla 40 km Bike U Up-TKJ Matuszewski opłacono on-line
84 Jurkiewicz Bartosz Gdansk Polska Duża Pętla 80 km BikeUUp
85 167 Ruciński Jakub Sopot Polska Duża Pętla 80 km BikeUUp opłacono on-line
86 163 Popławski Jakub Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BikeUUp opłacono on-line
87 153 Łużyński Bartosz Gdynia Polska Duża Pętla 80 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
88 134 Dobke Jan Gdynia Polska Duża Pętla 80 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
89 169 Sawicz Michał Pępowo Polska Duża Pętla 80 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
90 172 Staniszewski Bartosz Gdynia Polska Duża Pętla 80 km Bogdziewicz Team I Bike Storme opłacono on-line
91 118 Ziętkowski Dariusz Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km Broda Team opłacono on-line
92 115 Zacharzewski Rafał Zacharzewski Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km Broda Team opłacono on-line
93 Solarski Jakub Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BST - Banach Sport Team
94 164 Przestrzelski Piotr Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
95 174 Stupieńko Grzegorz Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
96 138 Jarosiewicz Michal Gdansk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
97 131 Banach Robert Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
98 175 Sykuła Marcin Gdynia Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
99 136 Galiński Patryk Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
100 Skawiński Tomasz Gdynia Polska Duża Pętla 80 km COLDTEAM MTB


Wyświetleń: 10018

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ