Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 131 Banach Robert Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
2 Benrot Tomasz Malbork Polska Duża Pętla 80 km
3 Bertrand Krzysztof Gdynia Polska Duża Pętla 80 km ASE TREK GDYNIA
4 1 Bibliw Marek Lębork Polska Mała Pętla 40 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
5 2 Bieliński Piotr Kartuzy Polska Mała Pętla 40 km Korby Dwie opłacono on-line
6 132 Bielski Adam Elbląg Polska Duża Pętla 80 km IKS ATAK Elbląg opłacono on-line
7 3 Bielski Zbigniew Tczew Polska Mała Pętla 40 km GK Gryf Tczew opłacono
8 133 Bieszke Rafał Gdynia Polska Duża Pętla 80 km MAJBIKE TEAM opłacono on-line
9 4 Bombińska Beata Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
10 5 Bońkowski Jarosław Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km MH Automatyka opłacono on-line
11 Borchmann Szymon władysławowo Polska Mała Pętla 40 km KLIF TEAM CHŁAPOWO
12 6 Borsuk Jerzy Reda Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
13 7 Borysiewicz Ryszard Koszalin Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
14 8 Borzęcki Ryszard Zielona Wies Polska Mała Pętla 40 km niezrzeszony opłacono on-line
15 Brylowska Monika Goręczyno Polska Mała Pętla 40 km MTB START KARTUZY
16 9 Brzezicki Maciej Gdynia Polska Mała Pętla 40 km TREC opłacono on-line
17 10 Byczyński Janusz Starogard Gdański Polska Mała Pętla 40 km GK STG opłacono
18 11 Chmieliński Piotr Rotmanka Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
19 12 Chojke Wojciech Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
20 126 Czapp Michal Kartuzy Polska Mała Pętla 40 km MTB START KARTUZY
21 13 Dettlaff Jerzy Czymanowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
22 134 Dobke Jan Gdynia Polska Duża Pętla 80 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
23 14 Dopke Sławomir Reda Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
24 15 Doppke Kacper Żarnowiec Polska Mała Pętla 40 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
25 16 Drzewiecki Mateusz Reja Polska Mała Pętla 40 km MAJBIKE TEAM opłacono on-line
26 17 Ejsmont Piotr Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km Kolejarz Jura Częstochowa opłacono on-line
27 18 Fąferek Agnieszka Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
28 19 Fijołek Jarek Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
29 Formella Filip Kartuzy Polska Mała Pętla 40 km MTB START KARTUZY
30 135 Frydrychowicz Piotr Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km XTrack.com opłacono on-line
31 20 Gacek Paulina Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
32 21 Gągol Marian Człuchów Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
33 22 Gągol Robert Człuchów Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
34 23 Gągol Stanisław Człuchów Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
35 136 Galiński Patryk Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
36 24 Gąsiorowski Michał Bydgoszcz Polska Mała Pętla 40 km Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
37 GESEK ROBERT RUMIA Polska Mała Pętla 40 km
38 25 GNIECH MONIKA GDYNIA Polska Mała Pętla 40 km Zdrowy Rower Team opłacono on-line
39 26 Goike Piotr Skowarcz Polska Mała Pętla 40 km biegam bo lubię opłacono on-line
40 27 Goike Sylwester Charbrowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
41 28 Goliński Kacper Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km Velomapa.pl opłacono on-line
42 30 Górski Maciej Lębork Polska Mała Pętla 40 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
43 29 Goyke Krzysztof Lubkowo Polska Mała Pętla 40 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
44 Goździewicz Paweł Gdynia Polska Duża Pętla 80 km
45 31 Grabowski Edmund Tczew Polska Mała Pętla 40 km GK Gryf Tczew opłacono
46 32 Grass Thorsten Władysławowo Polska Mała Pętla 40 km MajBike Team opłacono on-line
47 33 Grzemski Jakub Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
48 34 Jakóbczak Jerzy Pregowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
49 35 Jakubek Aleksandra Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
50 36 Jarmołowicz Beata Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km CTS opłacono on-line
51 137 Jaromin Łukasz Olsztyn Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
52 Jaromin Tomasz Olsztyn Polska Mała Pętla 40 km
53 138 Jarosiewicz Michal Gdansk Polska Duża Pętla 80 km BST Banach Sport Team opłacono
54 139 Jarząbek Tomasz Górki Polska Duża Pętla 80 km EURO BIKE KACZMAREK ELEKTRIC TEAM opłacono on-line
55 37 Jarzembinski Tomasz Kościerzyna Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
56 40 Jędrzejewski Piotr Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
57 38 Jeka Kamil Starzyno Polska Mała Pętla 40 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
58 39 Jerzyna Jacek Rozyny Polska Mała Pętla 40 km Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
59 41 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Polska Mała Pętla 40 km GK MALBORK opłacono on-line
60 Jurkiewicz Bartosz Gdansk Polska Duża Pętla 80 km BikeUUp
61 140 Kamiński Bartosz Tczew Polska Duża Pętla 80 km GK GRYF TCZEW opłacono
62 43 Kamrowski Adam Gniew Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
63 44 Kamrowski Robert Tczew Polska Mała Pętla 40 km GK Gryf Tczew opłacono
64 141 Karpińska Karolina Bytów Polska Duża Pętla 80 km MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
65 142 Karpiński Marcin Bytów Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
66 188 Kasprzak Kuba Kartuzy Polska Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
67 42 Kałaska Bartłomiej Białystok Polska Mała Pętla 40 km Hermanos opłacono on-line
68 143 Klawitter Leszek Gdynia Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
69 144 Klawitter Wiktoria GDYNIA Polska Duża Pętla 80 km EPICENTRUM GDYNIA opłacono
70 45 Kobeszko Bartłomiej Gdynia Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
71 47 Kopowski Stefan Kowale Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
72 186 Korwel Adam Kartuzy Polska Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
73 147 Kościński Jerzy Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km Polpharma Biologics opłacono
74 49 Kościowska Agnieszka Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km IFON opłacono on-line
75 48 Kosznik Jerzy Koscierzyna Polska Mała Pętla 40 km Costerina opłacono on-line
76 50 Kotajny Łukasz Kotajny Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
77 148 Kowalczyk Jarosław Tczew Polska Duża Pętla 80 km GK GRYF TCZEW opłacono
78 149 Kowalczyk Tomasz Gdańsk Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
79 145 Kołakowski Marcin Lębork Polska Duża Pętla 80 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
80 46 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Polska Mała Pętla 40 km plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
81 146 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Polska Duża Pętla 80 km SISU-OWB rowertour.com opłacono on-line
82 Kramp Daniel Kartuzy Polska Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
83 51 KRĘCICKI TOMASZ GDYNIA Polska Mała Pętla 40 km MarceTobi opłacono on-line
84 150 KULAS Marek GDYNIA Polska Duża Pętla 80 km NEXUS Team Gdynia opłacono
85 52 Kwiatkowski Sławomir Gdynia Polska Mała Pętla 40 km SOLO TEAM opłacono on-line
86 53 Kwidziński Grzegorz Prokowo Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
87 Labuda Łukasz Kartuzy Polska Duża Pętla 80 km MTB START KARTUZY
88 54 Lamparski Sławek Sopot Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
89 55 Latański Radoslaw Kusice Polska Mała Pętla 40 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono
90 Lejkowski Michał Prokowo Polska Mała Pętla 40 km GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier
91 56 Lemmle Krzysztof Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km Babskie Kręcenie opłacono on-line
92 151 Lewandowska Natalia Kartuzy Polska Duża Pętla 80 km Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
93 57 Lewandowski Piotr Gdańsk Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
94 58 Lipska Jolanta Wiele Polska Mała Pętla 40 km opłacono on-line
95 152 Lipski Adam Łódź Polska Duża Pętla 80 km opłacono on-line
96 Maciejewski Sławomir Lębork Polska Duża Pętla 80 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
97 Majkowski Daniel Gdynia Polska Duża Pętla 80 km MajBike Team
98 Malesinski Kacper Goscicino Polska Mała Pętla 40 km DYNAMO CHYNOWIE
99 154 Markiewicz Jakub Malbork Polska Duża Pętla 80 km GK Malbork opłacono on-line
100 155 Marzec Grzegorz PRUSZCZ GDAŃSKI Polska Duża Pętla 80 km GK GRYF TCZEW opłacono


Wyświetleń: 12602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ