Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 60 | Marzejon Maksymilian | Chłapowo | Polska | Mała Pętla 40 km | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono |
102 | 61 | Matusiak Grzegorz | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
103 | 62 | Matuszak Krzysztof | Kiełpino | Polska | Mała Pętla 40 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
104 | 63 | Matuszewski Krzysztof | Grudziądz | Polska | Mała Pętla 40 km | Bike U Up-TKJ Matuszewski | opłacono on-line |
105 | Małas Marcin | Bydgoszcz | Polska | Duża Pętla 80 km | Oponeo.pl / AZS Politechnika Gdańska | ||
106 | 64 | Meller Ewa | Janowice | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
107 | 65 | Merda Zuzanna | Miastko | Polska | Mała Pętla 40 km | MLKS Baszta Bytów | opłacono on-line |
108 | 156 | Michalczyk Piotr | Różyny | Polska | Duża Pętla 80 km | G.K. " Gryf " Tczew | opłacono |
109 | 157 | Mielewczyk Łukasz | Kartuzy | Polska | Duża Pętla 80 km | MTB START KARTUZY | opłacono on-line |
110 | 158 | Migowski Ireneusz | Starogard Gdański | Polska | Duża Pętla 80 km | GK STG | opłacono on-line |
111 | 66 | Milewski Tomasz | Sierakowice | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
112 | 67 | Mirzałek Piotr | Elbląg | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
113 | 68 | Molendowski Jacek | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
114 | 69 | Molendowski Paweł | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | Zdrowy Rower Team | opłacono on-line |
115 | 159 | Molfa Marek | Tczew | Polska | Duża Pętla 80 km | GK Gryf Tczew | opłacono |
116 | 160 | Mydło Kazimierz | Olsztyn | Polska | Duża Pętla 80 km | Michelin Team | opłacono on-line |
117 | 70 | Neubauer Szymon | Borowo | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
118 | 71 | Norek Ryszard | sławno | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
119 | 72 | Nowaczyński Jan | pelplin | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
120 | 73 | Olszewski Karol | Jeżewo | Polska | Mała Pętla 40 km | LUKS Olimp Jeżewo | opłacono on-line |
121 | 74 | Olszewski Łukasz | Dobrzewino | Polska | Mała Pętla 40 km | Flota Gdynia | opłacono on-line |
122 | 75 | Orzechowska Marta Orzechowska | Łódź | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
123 | 76 | Paczuła Ireneusz | Lębork | Polska | Mała Pętla 40 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono |
124 | 77 | Papelbon Roman | Grudziądz | Polska | Mała Pętla 40 km | Bike U Up-TKJ Matuszewski | opłacono on-line |
125 | 161 | Pawełczak Marcin | Bydgoszcz | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
126 | 162 | Pelc Tomasz | Gdynia | Polska | Duża Pętla 80 km | NEXUS Team | opłacono |
127 | Pikuła Dorota | Jeżewo | Polska | Mała Pętla 40 km | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | ||
128 | 78 | Pleczyński Marcin | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | Czarny Specjal Team | opłacono on-line |
129 | 79 | Pleczyński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono | |
130 | 80 | Podsiadło Rafał | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
131 | Pokwicki jakub | Kwidzyn | Polska | Mała Pętla 40 km | |||
132 | 81 | Polejewski Marek | Rumia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
133 | 163 | Popławski Jakub | Gdańsk | Polska | Duża Pętla 80 km | BikeUUp | opłacono on-line |
134 | 82 | Potocki Mirosław | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | 2Cats | opłacono on-line |
135 | 83 | Potocki Sławomir | Gdansk | Polska | Mała Pętla 40 km | Dla Moich Dziewczyn | opłacono |
136 | 164 | Przestrzelski Piotr | Gdańsk | Polska | Duża Pętla 80 km | BST Banach Sport Team | opłacono |
137 | 165 | Przewdziecki KAROL | Gdynia | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
138 | 166 | Przybysz Piotr | Rumia | Polska | Duża Pętla 80 km | MAJBIKE TEAM | opłacono on-line |
139 | PŁAZA Jacek | Pogórze | Polska | Mała Pętla 40 km | Peleton Trójmiasto | ||
140 | 84 | Reca Tomasz | Mądrzechowo | Polska | Mała Pętla 40 km | MLKS Baszta Bytów | opłacono on-line |
141 | 85 | Rembalski Jarosław | Rumia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
142 | 86 | Remer Łukasz | Mieroszyno | Polska | Mała Pętla 40 km | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono |
143 | 167 | Ruciński Jakub | Sopot | Polska | Duża Pętla 80 km | BikeUUp | opłacono on-line |
144 | 87 | Rybakowicz Marek | Lębork | Polska | Mała Pętla 40 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
145 | 88 | Rzeppa Ryszard | Luzino | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
146 | 168 | Rzeźnik Andrzej | Gdańsk | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
147 | 89 | Salzer Jacek | Minkowice | Polska | Mała Pętla 40 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono |
148 | 189 | Sapała Marcin | Kartuzy | Polska | Duża Pętla 80 km | MTB START KARTUZY | |
149 | 169 | Sawicz Michał | Pępowo | Polska | Duża Pętla 80 km | Bogdziewicz Team | opłacono on-line |
150 | Skawiński Tomasz | Gdynia | Polska | Duża Pętla 80 km | COLDTEAM MTB | ||
151 | 90 | Skrzypczak Kinga | Puck | Polska | Mała Pętla 40 km | KLIF TEAM Chłapowo | opłacono |
152 | 170 | Skrzypkowski Jakub | Żukowo | Polska | Duża Pętla 80 km | GKS Cartusia w Kartuzach Bike Atelier | opłacono on-line |
153 | 91 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
154 | Solarski Jakub | Gdańsk | Polska | Duża Pętla 80 km | BST - Banach Sport Team | ||
155 | 172 | Staniszewski Bartosz | Gdynia | Polska | Duża Pętla 80 km | Bogdziewicz Team I Bike Storme | opłacono on-line |
156 | 92 | Stanisławski Andrzej | Różyny | Polska | Mała Pętla 40 km | Safe Sport Team | opłacono on-line |
157 | 93 | Stelmach Cezary Stelmach | Kępice | Polska | Mała Pętla 40 km | MLKS Baszta Bytów | opłacono on-line |
158 | 173 | Stelmach Karol | Kępice | Polska | Duża Pętla 80 km | MLKS Baszta Bytów | opłacono on-line |
159 | 94 | Stoltman Sławomir | Bytów | Polska | Mała Pętla 40 km | marycz.com | opłacono on-line |
160 | 95 | Strzelecki Paweł | Lębork | Polska | Mała Pętla 40 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
161 | 174 | Stupieńko Grzegorz | Gdańsk | Polska | Duża Pętla 80 km | BST Banach Sport Team | opłacono |
162 | 96 | Styn Mateusz | Karwieńskie Błota | Polska | Mała Pętla 40 km | KLIF TEAM CHŁAPOWO | opłacono |
163 | 97 | Sulewski Łukasz | Łęgowo | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
164 | 98 | Surdy Sławomir | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
165 | 175 | Sykuła Marcin | Gdynia | Polska | Duża Pętla 80 km | BST Banach Sport Team | opłacono |
166 | 99 | Sypniewski Mariusz | Koteże | Polska | Mała Pętla 40 km | GK STG | opłacono on-line |
167 | 176 | Szczepkowski Zenon | Gdansk | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
168 | 100 | Szulczyk Benedykt Szulczyk | Pszczolki | Polska | Mała Pętla 40 km | G.K. " Gryf " Tczew | opłacono |
169 | 101 | Szumigaj Kacper | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
170 | Szwarc Jakub | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | |||
171 | 171 | Słomiński Łukasz | Brusy | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
172 | 177 | Taciak Marek | Piła | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
173 | 178 | Tazuszel Łukasz | Elbląg | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
174 | 179 | Tengowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Duża Pętla 80 km | Lider Sztum | opłacono on-line |
175 | 102 | Treder Wiesław | Grzybno | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
176 | 187 | Trzebiatowski Kamil | Kłosowo | Polska | Duża Pętla 80 km | MTB START KARTUZY | |
177 | 103 | Tymiński Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Mała Pętla 40 km | GK STG | opłacono on-line |
178 | Ufniak Tomasz | Lębork | Polska | Duża Pętla 80 km | Toyota Kawisbike Słupsk MTB Team | ||
179 | 104 | Walkusz Piotr | Sierakowice | Polska | Mała Pętla 40 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
180 | 105 | Warchol Florian | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
181 | Wasilewski Mariusz | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | |||
182 | 106 | Wegner Kamil | Lębork | Polska | Mała Pętla 40 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono |
183 | 107 | Wenta Rafał | Gowidlino | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
184 | 180 | Wicherkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Duża Pętla 80 km | Legion Serwis | opłacono on-line |
185 | 108 | Więcławski Krzysztof | MOKRE | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
186 | 181 | Wieliczko Radosław | Gdańsk | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
187 | 111 | Wójcik Roman | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
188 | 109 | Worach Adrian Worach | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | TYLKO POMKA | opłacono on-line |
189 | 110 | Woźniak Jarosław | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
190 | 112 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
191 | 113 | Wróbel Marek Wróbel | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | Pomerania MTB Team | opłacono on-line |
192 | 114 | Wunsch Piotr | Luzino | Polska | Mała Pętla 40 km | MajBike Team | opłacono on-line |
193 | 182 | Wycinka Jacek | Czersk | Polska | Duża Pętla 80 km | opłacono on-line | |
194 | Wydrowski Lucjan | Chmielno | Polska | Duża Pętla 80 km | MTB START KARTUZY | ||
195 | Wysocki Piotr | Gdynia | Polska | Duża Pętla 80 km | |||
196 | 115 | Zacharzewski Rafał Zacharzewski | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | Broda Team | opłacono on-line |
197 | 116 | Zakrzewski Bartosz | Kaliska | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line | |
198 | 117 | Zelewska Marta | Gdynia | Polska | Mała Pętla 40 km | MEWA GDYNIA | opłacono on-line |
199 | 118 | Ziętkowski Dariusz | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | Broda Team | opłacono on-line |
200 | 119 | Znajmiecki Piotr | Gdańsk | Polska | Mała Pętla 40 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12021