Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 36 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny | Norda Active Team | |
2 | 38 | Suchocki Sebastian | Kobylnica | Polska | Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny | ||
3 | 37 | Kołodziejczak Marcin | Kobylnica | Polska | Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny | ||
4 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | MTB 22 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | ||
5 | 70 | Kloskowski Piotr | Bytów | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
6 | 90 | Pieńkos Bartłomiej | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
7 | 75 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | MTB 22 km | Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk | opłacono on-line |
8 | 61 | JASZCZAK Paweł | Gałęzinowo | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
9 | 71 | Kmiecik Joanna | Starkowo | Polska | MTB 22 km | GOPS Trzebielino | opłacono on-line |
10 | 87 | Norek Ryszard | sławno | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
11 | 58 | Gorczynski Sebastian | Ustka | Polska | MTB 22 km | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono on-line |
12 | 94 | Purtak Lidia | Ustka | Polska | MTB 22 km | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono on-line |
13 | 67 | Kaniowski Jacek | Sławno | Polska | MTB 22 km | W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono on-line |
14 | 66 | Kaniowska Monika | Sławno | Polska | MTB 22 km | W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono on-line |
15 | 112 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
16 | 110 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
17 | 111 | Wenta Gabriel | ŁEBUNIA | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
18 | 114 | Zarębski Krzysztof | Wodnica | Polska | MTB 22 km | W.P.K. Słoń Team Ustka | opłacono on-line |
19 | 115 | Zielonka Tadeusz | Parchowo | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
20 | 55 | Furmanek Slawomir | Tczew | Polska | MTB 22 km | Start Kartuzy | opłacono on-line |
21 | 59 | Haczyk Piotr | Lębork | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
22 | 88 | Peszek Krzysztof | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line |
23 | 43 | Bruderek Tomasz | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line |
24 | 47 | Czechowski Marcin | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line |
25 | 41 | Baran Seweryn | Gołczewo | Polska | MTB 22 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
26 | 106 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line |
27 | 100 | Sobieralski Piotr | tczew | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
28 | 82 | Majewski Dawid | Słupsk | Polska | MTB 22 km | Mowi Racing Team | opłacono on-line |
29 | 63 | Jazdzewska Anna | Kielpino | Polska | MTB 22 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono |
30 | 85 | Moniuszko Łukasz | Słupsk | Polska | MTB 22 km | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej/WSG w Bydgoszczy | opłacono on-line |
31 | 69 | Kaszubowska-Teofilak Justyna | Rumia | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
32 | 44 | Brylowska Monika | Goręczyno | Polska | MTB 22 km | MTB START KARTUZY | opłacono on-line |
33 | 48 | Dalecka Olga | Reda | Polska | MTB 22 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
34 | 49 | Dalecki Karol | Reda | Polska | MTB 22 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
35 | 107 | Torzewska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | MTB 22 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
36 | 113 | Wróblewska Justyna | Bydgoszcz | Polska | MTB 22 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
37 | 52 | Drewniak Artur | Kielno | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
38 | 65 | Jończyk Krzysztof | Sławno | Polska | MTB 22 km | TEAM GAD | opłacono on-line |
39 | 109 | Wąchnicka Justyna | Szczecin | Polska | MTB 22 km | Ciastuś | opłacono on-line |
40 | 78 | Leszczyński Dariusz | Wejherowo | Polska | MTB 22 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
41 | 50 | Daniel Chwalewski | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono | |
42 | 53 | Drewniak Marcin | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono | |
43 | 108 | Tworek Marcin | Ustka | Polska | MTB 22 km | opłacono | |
44 | 93 | Prądzyński Jędrzej | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono | |
45 | 56 | Gardzielewski Artur | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | VO2max MTB Team | opłacono on-line |
46 | 39 | Adamek Edward | Bytów | Polska | MTB 22 km | MTB Bytów | opłacono on-line |
47 | 102 | Stelmach Cezary Stelmach | Kępice | Polska | MTB 22 km | Mlks Baszta Bytów | opłacono on-line |
48 | 103 | Stelmach Karol | Kępice | Polska | MTB 22 km | Mlks Baszta Bytów | opłacono on-line |
49 | 60 | Janowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
50 | 79 | Lewandowska Robert | Kartuzy | Polska | MTB 22 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono |
51 | 80 | Lewandowski Maciej | Kartuzy | Polska | MTB 22 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono |
52 | 72 | Kotlenga Izabela | Kartuzy | Polska | MTB 22 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono |
53 | 76 | Laskowski Oskar | Kartuzy | MTB 22 km | Rowerowe Kaszuby | opłacono | |
54 | 46 | Cieślak Robert | Rumia | Polska | MTB 22 km | MajBike Team | opłacono on-line |
55 | 84 | Mazurkiewicz Cezary | Koszalin | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
56 | 54 | Drozdovitch Maksim | Koszalin | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
57 | Lidzbarska Beata | Luzino | Polska | MTB 22 km | |||
58 | 104 | Stradomski Maciej | Gdynia | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
59 | 57 | Gaweł zbigniew | Słupsk | Polska | MTB 22 km | POMERIDERS Słupsk | opłacono on-line |
60 | 95 | Raniowski Jakub | Połczyn-Zdrój | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
61 | Polenica Piotr | Sianów | Polska | MTB 22 km | |||
62 | 51 | Dobosz Romuald | Ustka | Polska | MTB 22 km | KB "Tupot" Ustka | opłacono on-line |
63 | 89 | Piatczyc Michał | Słupsk | Polska | MTB 22 km | Ramirent Racing Team | opłacono on-line |
64 | 77 | Latański Radoslaw | Kusice | Polska | MTB 22 km | TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk | opłacono on-line |
65 | 73 | Kozieł Krzysztof | Kobylnica | Polska | MTB 22 km | SPMW Ustka | opłacono on-line |
66 | 97 | Ruczaj Krzysztof | Bydlino | Polska | MTB 22 km | CSMW Ustka | opłacono on-line |
67 | 99 | SEWASTIANOW JACEK | SŁAWNO | Polska | MTB 22 km | Toyota Kawisbike Słupsk MTB team | opłacono on-line |
68 | 91 | Pietrzyk Michał Pietrzyk | Sławno | Polska | MTB 22 km | TEAM GAD | opłacono on-line |
69 | Cirug Artur | Bydgoszcz | Polska | MTB 22 km | |||
70 | 86 | Niklas Tomasz | Kartuzy | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
71 | 40 | Arcimowicz Piotr | Ustka | Polska | MTB 22 km | AZS Politechnika Gdańska | opłacono on-line |
72 | 62 | Jaworski Robert | Koszalin | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
73 | 68 | Karpiński Marcin | Bytów | Polska | MTB 22 km | Mlks Baszta Bytów | opłacono on-line |
74 | Żywicki Paweł | Bytów | Polska | MTB 22 km | Prefabet | ||
75 | 83 | MARIAŃSKA EMILIA | Łochowice | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
76 | 96 | Repiński Grzegorz | Kościerzyna | Polska | MTB 22 km | KSR KOŚCIERZYNA | opłacono on-line |
77 | 45 | Brzeźnicki Tomasz | Lębork | Polska | MTB 22 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | opłacono on-line |
78 | 42 | Baranowski Grzegorz | Gdynia | Polska | MTB 22 km | 4YourBike | opłacono on-line |
79 | 74 | KUCHNOWSKI HENRYK | MINKOWICE | Polska | MTB 22 km | LUK-CONNECT | opłacono on-line |
80 | 105 | Szostakiewicz Jacek | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
81 | 98 | RYŚ MARCIN | Bytów | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
82 | 64 | Jesionowski Mariusz | Świecie | Polska | MTB 22 km | MTB Eldar Świecie | opłacono on-line |
83 | 101 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | MTB 22 km | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
84 | 92 | Pokładowski Damian | Bytów | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
85 | 81 | Maćkowiak Piotr | Bytów | Polska | MTB 22 km | DRUTEX | opłacono on-line |
86 | 13 | MANKIEWICZ Piotr | Chojniczki | Polska | MTB 42 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
87 | 16 | NARLOCH WOJCIECH | Pawłówko | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
88 | 17 | Ożga Michał | Słupsk | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
89 | 24 | Rogowski Jacek | Kościerzyna | Polska | MTB 42 km | KSR KOŚCIERZYNA | opłacono on-line |
90 | 5 | Imianowski Andrzej | Człuchów | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
91 | Haupa Wojciech | Ustka | Polska | MTB 42 km | USB USTKA | ||
92 | 33 | Wąchnicki Marcin | Słupsk | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
93 | Maciejewski Sławomir | Lębork | Polska | MTB 42 km | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | ||
94 | 28 | Teofilak Jacek | Rumia | Polska | MTB 42 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
95 | 29 | Torzewski Jacek | Bydgoszcz | Polska | MTB 42 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
96 | 4 | Guth Mirosław | Bydgoszcz | Polska | MTB 42 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
97 | 30 | Torzewski Sebastian | Bydgoszcz | Polska | MTB 42 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
98 | 32 | Wanta Łukasz | Bytów | Polska | MTB 42 km | Drutex | opłacono on-line |
99 | 35 | Woźniak Mateusz | Wejherowo | Polska | MTB 42 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
100 | 34 | Wilkoszewski Bogdan | Słupsk | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 11743