MTB Kobylnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gortat Bogumił Dobrzęcino Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny Norda Active Team darmowy udział
2 Suchocki Sebastian Kobylnica Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny darmowy udział
3 Kołodziejczak Marcin Kobylnica Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny darmowy udział
4 Walczak Krzysztof Gdynia MTB 22 km ElektroniczneZapisy.pl Team 55.00 PLN
5 Kloskowski Piotr Bytów MTB 22 km opłacono BM
6 Pieńkos Bartłomiej Słupsk MTB 22 km opłacono BM
7 Kwaśniak Zdzisław Słupsk MTB 22 km Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk opłacono BM
8 JASZCZAK Paweł Gałęzinowo MTB 22 km opłacono BM
9 Kmiecik Joanna Starkowo MTB 22 km GOPS Trzebielino opłacono BM
10 Norek Ryszard sławno MTB 22 km 55.00 PLN
11 Gorczynski Sebastian Ustka MTB 22 km W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
12 Purtak Lidia Ustka MTB 22 km W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
13 Kaniowski Jacek Sławno MTB 22 km W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
14 Kaniowska Monika Sławno MTB 22 km W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
15 Wenta Piotr ŁEBUNIA MTB 22 km opłacono BM
16 Wenta Brygida ŁEBUNIA MTB 22 km opłacono BM
17 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MTB 22 km opłacono BM
18 Zarębski Krzysztof Wodnica MTB 22 km W.P.K. Słoń Team Ustka opłacono BM
19 Zielonka Tadeusz Parchowo MTB 22 km opłacono BM
20 Furmanek Slawomir Tczew MTB 22 km Start Kartuzy opłacono BM
21 Haczyk Piotr Lębork MTB 22 km opłacono BM
22 Peszek Krzysztof Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
23 Bruderek Tomasz Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
24 Czechowski Marcin Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
25 Baran Seweryn Gołczewo MTB 22 km Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
26 Świeca Grzegorz Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
27 Sobieralski Piotr tczew MTB 22 km 55.00 PLN
28 Majewski Dawid Słupsk MTB 22 km Mowi Racing Team opłacono BM
29 Jazdzewska Anna Kielpino MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
30 Moniuszko Łukasz Słupsk MTB 22 km Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej/WSG w Bydgoszczy opłacono BM
31 Kołacka Justyna Gdynia MTB 22 km 55.00 PLN
32 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia MTB 22 km opłacono BM
33 Brylowska Monika Goręczyno MTB 22 km MTB START KARTUZY opłacono BM
34 Dalecka Olga Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
35 Dalecki Karol Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
36 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MTB 22 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
37 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MTB 22 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
38 Drewniak Artur Kielno MTB 22 km opłacono BM
39 Jończyk Krzysztof Sławno MTB 22 km TEAM GAD opłacono BM
40 Wąchnicka Justyna Szczecin MTB 22 km Ciastuś opłacono BM
41 Leszczyński Dariusz Wejherowo MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
42 Drewniak Marcin Słupsk MTB 22 km 55.00 PLN
43 Tworek Marcin Ustka MTB 22 km 55.00 PLN
44 Prądzyński Jędrzej Słupsk MTB 22 km 55.00 PLN
45 Gardzielewski Artur Gdańsk MTB 22 km VO2max MTB Team opłacono BM
46 Adamek Edward Bytów MTB 22 km MTB Bytów opłacono BM
47 Stelmach Cezary Stelmach Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
48 Stelmach Karol Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
49 Janowski Krzysztof Gdańsk MTB 22 km opłacono BM
50 Lewandowska Robert Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
51 Lewandowski Maciej Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
52 Kotlenga Izabela Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
53 Laskowski Oskar Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
54 Cieślak Robert Rumia MTB 22 km MajBike Team opłacono BM
55 Mazurkiewicz Cezary Koszalin MTB 22 km 55.00 PLN
56 Drozdovitch Maksim Koszalin MTB 22 km 55.00 PLN
57 Lidzbarska Beata Luzino MTB 22 km 55.00 PLN
58 Stradomski Maciej Gdynia MTB 22 km opłacono BM
59 Gaweł zbigniew Słupsk MTB 22 km POMERIDERS Słupsk opłacono BM
60 Raniowski Jakub Połczyn-Zdrój MTB 22 km opłacono BM
61 Polenica Piotr Sianów MTB 22 km 55.00 PLN
62 Dobosz Romuald Ustka MTB 22 km KB "Tupot" Ustka opłacono BM
63 Piatczyc Michał Słupsk MTB 22 km Ramirent Racing Team opłacono BM
64 Latański Radoslaw Kusice MTB 22 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono BM
65 Kozieł Krzysztof Kobylnica MTB 22 km SPMW Ustka opłacono BM
66 Ruczaj Krzysztof Bydlino MTB 22 km CSMW Ustka opłacono BM
67 SEWASTIANOW JACEK SŁAWNO MTB 22 km Toyota Kawisbike Słupsk MTB team 55.00 PLN
68 Pietrzyk Michał Pietrzyk Sławno MTB 22 km TEAM GAD opłacono BM
69 Cirug Artur Bydgoszcz MTB 22 km 55.00 PLN
70 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki MTB 42 km Florian Chojnice opłacono BM
71 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko MTB 42 km opłacono BM
72 Ożga Michał Słupsk MTB 42 km opłacono BM
73 Rogowski Jacek Kościerzyna MTB 42 km KSR KOŚCIERZYNA opłacono BM
74 Imianowski Andrzej Człuchów MTB 42 km opłacono BM
75 Haupa Wojciech Ustka MTB 42 km USB USTKA 55.00 PLN
76 Wąchnicki Marcin Słupsk MTB 42 km opłacono BM
77 Maciejewski Sławomir Lębork MTB 42 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 55.00 PLN
78 Teofilak Jacek Rumia MTB 42 km Norda Active Team opłacono BM
79 Torzewski Jacek Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
80 Guth Mirosław Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
81 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
82 Wanta Łukasz Bytów MTB 42 km Drutex opłacono BM
83 Woźniak Mateusz Wejherowo MTB 42 km Norda Active Team opłacono BM
84 Wilkoszewski Bogdan Słupsk MTB 42 km opłacono BM
85 Adamski Andrzej Sąborze MTB 42 km 55.00 PLN
86 Daniel Chwalewski Słupsk MTB 42 km 55.00 PLN
87 Piotrowski Tadeusz Słupsk MTB 42 km 55.00 PLN
88 Sadowski Piotrek Miastko MTB 42 km 55.00 PLN
89 Hoppe Leszek Bytów MTB 42 km Baszta Bytow 55.00 PLN
90 Pituch SŁAWEK Bytów MTB 42 km Romet Factory Team 55.00 PLN
91 Adamek Krzysztof Bytów MTB 42 km Drutex Bytów opłacono BM
92 Kramp Daniel Kartuzy MTB 42 km MTB START KARTUZY opłacono BM
93 Lewandowska Natalia Kartuzy MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
94 Laskowski Grzegorz Kartuzy MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
95 Joskowska Iwona Luzino MTB 42 km MajBike Team 55.00 PLN
96 Matuszak Krzysztof Kiełpino MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
97 Wysocki Piotr Gdynia MTB 42 km opłacono BM
98 smolarczyk wojciech bydgoszcz MTB 42 km 55.00 PLN
99 Feszter Bartosz Barwice MTB 42 km Barwice opłacono BM
100 Mokłowicz Eliza Wejherowo MTB KIDS Znikające punkty darmowy udział


Wyświetleń: 2453

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ