MTB Kobylnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Płodzień Iga Karzcino MTB KIDS darmowy udział
2 Zaorski Krzysztof Starkowo MTB Przejazd rodzinny darmowy udział
3 Wysocki Piotr Gdynia MTB 42 km opłacono BM
4 Wilkoszewski Bogdan Słupsk MTB 42 km opłacono BM
5 Suchocki Sebastian Kobylnica Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny darmowy udział
6 Zielonka Tadeusz Parchowo MTB 22 km opłacono BM
7 smolarczyk wojciech bydgoszcz MTB 42 km 55.00 PLN
8 Kołacka Justyna Gdynia MTB 22 km 55.00 PLN
9 JASZCZAK Paweł Gałęzinowo MTB 22 km opłacono BM
10 Adamski Andrzej Sąborze MTB 42 km 55.00 PLN
11 Ożga Dastin Słupsk MTB KIDS darmowy udział
12 Daniel Chwalewski Słupsk MTB 42 km 55.00 PLN
13 Piotrowski Tadeusz Słupsk MTB 42 km 55.00 PLN
14 Drewniak Marcin Słupsk MTB 22 km 55.00 PLN
15 Sadowski Piotrek Miastko MTB 42 km 55.00 PLN
16 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko MTB 42 km opłacono BM
17 Tworek Marcin Ustka MTB 22 km 55.00 PLN
18 Lidzbarska Beata Luzino MTB 22 km 55.00 PLN
19 Prądzyński Jędrzej Słupsk MTB 22 km 55.00 PLN
20 Sobieralski Piotr tczew MTB 22 km 55.00 PLN
21 Drewniak Artur Kielno MTB 22 km opłacono BM
22 Wąchnicki Marcin Słupsk MTB 42 km opłacono BM
23 Trzaska Halina Szczecin MTB KIDS darmowy udział
24 Cirug Artur Bydgoszcz MTB 22 km 55.00 PLN
25 Kołodziejczak Marcin Kobylnica Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny darmowy udział
26 Norek Ryszard sławno MTB 22 km 55.00 PLN
27 Imianowski Andrzej Człuchów MTB 42 km opłacono BM
28 Raniowski Jakub Połczyn-Zdrój MTB 22 km opłacono BM
29 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia MTB 22 km opłacono BM
30 Mazurkiewicz Cezary Koszalin MTB 22 km 55.00 PLN
31 Drozdovitch Maksim Koszalin MTB 22 km 55.00 PLN
32 Pieńkos Jakub Słupsk MTB KIDS darmowy udział
33 Kloskowski Piotr Bytów MTB 22 km opłacono BM
34 Brylowski Bartosz Goręczyno MTB KIDS darmowy udział
35 Wenta Piotr ŁEBUNIA MTB 22 km opłacono BM
36 Wenta Brygida ŁEBUNIA MTB 22 km opłacono BM
37 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MTB 22 km opłacono BM
38 Ożga Michał Słupsk MTB 42 km opłacono BM
39 Janowski Krzysztof Gdańsk MTB 22 km opłacono BM
40 Polenica Piotr Sianów MTB 22 km 55.00 PLN
41 Stradomski Maciej Gdynia MTB 22 km opłacono BM
42 Pieńkos Bartłomiej Słupsk MTB 22 km opłacono BM
43 Ratajczyk Julian Ustka MTB KIDS darmowy udział
44 Haczyk Piotr Lębork MTB 22 km opłacono BM
45 Torzewski Jacek Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
46 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MTB 22 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
47 Guth Mirosław Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
48 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
49 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MTB 22 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
50 Feszter Bartosz Barwice MTB 42 km Barwice opłacono BM
51 Hoppe Leszek Bytów MTB 42 km Baszta Bytow 55.00 PLN
52 Moniuszko Łukasz Słupsk MTB 22 km Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej/WSG w Bydgoszczy opłacono BM
53 Wąchnicka Justyna Szczecin MTB 22 km Ciastuś opłacono BM
54 Ruczaj Krzysztof Bydlino MTB 22 km CSMW Ustka opłacono BM
55 Wanta Łukasz Bytów MTB 42 km Drutex opłacono BM
56 Adamek Krzysztof Bytów MTB 42 km Drutex Bytów opłacono BM
57 Walczak Krzysztof Gdynia MTB 22 km ElektroniczneZapisy.pl Team 55.00 PLN
58 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki MTB 42 km Florian Chojnice opłacono BM
59 Kmiecik Joanna Starkowo MTB 22 km GOPS Trzebielino opłacono BM
60 Dobosz Romuald Ustka MTB 22 km KB "Tupot" Ustka opłacono BM
61 Maciejewski Sławomir Lębork MTB 42 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 55.00 PLN
62 Dworkowska Kinga Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
63 Kobylińska Pola Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
64 Chylak Mateusz Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
65 Płatosz Antoni Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
66 Kamyk Filip Stare Bielice MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
67 SIERUGA BRUNO Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
68 Majewski Tytus Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
69 Braun Gabriel Dygowo MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
70 Bakalarek Mateusz Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
71 Szafran Adam Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
72 Szafran Szymon Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
73 Dworkowska Paulina Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
74 Rogowski Jacek Kościerzyna MTB 42 km KSR KOŚCIERZYNA opłacono BM
75 Walczak Ignacy Gdynia MTB KIDS Leśna Pętelka Gdynia darmowy udział
76 Smagała Kacper Gościszewo MTB KIDS LIDER Sztum darmowy udział
77 Joskowska Iwona Luzino MTB 42 km MajBike Team 55.00 PLN
78 Cieślak Robert Rumia MTB 22 km MajBike Team opłacono BM
79 Stelmach Karol Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
80 Stelmach Cezary Stelmach Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
81 Majewski Dawid Słupsk MTB 22 km Mowi Racing Team opłacono BM
82 Adamek Edward Bytów MTB 22 km MTB Bytów opłacono BM
83 Kramp Daniel Kartuzy MTB 42 km MTB START KARTUZY opłacono BM
84 Brylowska Monika Goręczyno MTB 22 km MTB START KARTUZY opłacono BM
85 Leszczyński Dariusz Wejherowo MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
86 Gortat Bogumił Dobrzęcino Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny Norda Active Team darmowy udział
87 Teofilak Jacek Rumia MTB 42 km Norda Active Team opłacono BM
88 Dalecka Olga Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
89 Dalecki Karol Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
90 Woźniak Mateusz Wejherowo MTB 42 km Norda Active Team opłacono BM
91 Gaweł zbigniew Słupsk MTB 22 km POMERIDERS Słupsk opłacono BM
92 Wysocki Adam Gdynia MTB KIDS Przedszkole nr 55 w Gdyni darmowy udział
93 Piatczyc Michał Słupsk MTB 22 km Ramirent Racing Team opłacono BM
94 Pituch SŁAWEK Bytów MTB 42 km Romet Factory Team 55.00 PLN
95 Jazdzewska Anna Kielpino MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
96 Matuszak Krzysztof Kiełpino MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
97 Lewandowska Natalia Kartuzy MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
98 Lewandowska Robert Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
99 Lewandowski Maciej Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
100 Kotlenga Izabela Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN


Wyświetleń: 2454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ