MTB Kobylnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamek Edward Bytów MTB 22 km MTB Bytów opłacono BM
2 Adamek Krzysztof Bytów MTB 42 km Drutex Bytów opłacono BM
3 Adamski Andrzej Sąborze MTB 42 km 55.00 PLN
4 Bakalarek Mateusz Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
5 Baran Seweryn Gołczewo MTB 22 km Świat Płytek u Kryspina opłacono BM
6 Braun Gabriel Dygowo MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
7 Bruderek Tomasz Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
8 Brylowska Monika Goręczyno MTB 22 km MTB START KARTUZY opłacono BM
9 Brylowski Bartosz Goręczyno MTB KIDS darmowy udział
10 Chylak Mateusz Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
11 Cieślak Robert Rumia MTB 22 km MajBike Team opłacono BM
12 Cirug Artur Bydgoszcz MTB 22 km 55.00 PLN
13 Czechowski Marcin Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
14 Dalecka Olga Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
15 Dalecki Karol Reda MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
16 Daniel Chwalewski Słupsk MTB 42 km 55.00 PLN
17 Dobosz Romuald Ustka MTB 22 km KB "Tupot" Ustka opłacono BM
18 Drewniak Artur Kielno MTB 22 km opłacono BM
19 Drewniak Marcin Słupsk MTB 22 km 55.00 PLN
20 Drozdovitch Maksim Koszalin MTB 22 km 55.00 PLN
21 Dworkowska Kinga Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
22 Dworkowska Paulina Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
23 Feszter Bartosz Barwice MTB 42 km Barwice opłacono BM
24 Furmanek Slawomir Tczew MTB 22 km Start Kartuzy opłacono BM
25 Gardzielewski Artur Gdańsk MTB 22 km VO2max MTB Team opłacono BM
26 Gaweł zbigniew Słupsk MTB 22 km POMERIDERS Słupsk opłacono BM
27 Gorczynski Sebastian Ustka MTB 22 km W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
28 Gortat Bogumił Dobrzęcino Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny Norda Active Team darmowy udział
29 Guth Mirosław Bydgoszcz MTB 42 km AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono
30 Haczyk Piotr Lębork MTB 22 km opłacono BM
31 Haupa Wojciech Ustka MTB 42 km USB USTKA 55.00 PLN
32 Hoppe Leszek Bytów MTB 42 km Baszta Bytow 55.00 PLN
33 Imianowski Andrzej Człuchów MTB 42 km opłacono BM
34 Janowski Krzysztof Gdańsk MTB 22 km opłacono BM
35 JASZCZAK Paweł Gałęzinowo MTB 22 km opłacono BM
36 Jazdzewska Anna Kielpino MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
37 Jończyk Krzysztof Sławno MTB 22 km TEAM GAD opłacono BM
38 Joskowska Iwona Luzino MTB 42 km MajBike Team 55.00 PLN
39 Kamyk Filip Stare Bielice MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
40 Kaniowska Monika Sławno MTB 22 km W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
41 Kaniowski Jacek Sławno MTB 22 km W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
42 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia MTB 22 km opłacono BM
43 Keller Gracjan Karczemki MTB KIDS Znikające punkty darmowy udział
44 Kloskowski Piotr Bytów MTB 22 km opłacono BM
45 Kmiecik Joanna Starkowo MTB 22 km GOPS Trzebielino opłacono BM
46 Kobylińska Pola Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
47 Kotlenga Izabela Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
48 Kozieł Krzysztof Kobylnica MTB 22 km SPMW Ustka opłacono BM
49 Kołacka Justyna Gdynia MTB 22 km 55.00 PLN
50 Kołodziejczak Marcin Kobylnica Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny darmowy udział
51 Kramp Daniel Kartuzy MTB 42 km MTB START KARTUZY opłacono BM
52 Kwaśniak Zdzisław Słupsk MTB 22 km Toyota Kawisbike MTB Team Słupsk opłacono BM
53 Laskowski Grzegorz Kartuzy MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
54 Laskowski Oskar Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
55 Latański Radoslaw Kusice MTB 22 km TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono BM
56 Leszczyński Dariusz Wejherowo MTB 22 km Norda Active Team opłacono BM
57 Lewandowska Natalia Kartuzy MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
58 Lewandowska Robert Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
59 Lewandowski Maciej Kartuzy MTB 22 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
60 Lidzbarska Beata Luzino MTB 22 km 55.00 PLN
61 Maciejewski Sławomir Lębork MTB 42 km KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 55.00 PLN
62 Majewski Dawid Słupsk MTB 22 km Mowi Racing Team opłacono BM
63 Majewski Tytus Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
64 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki MTB 42 km Florian Chojnice opłacono BM
65 Matuszak Krzysztof Kiełpino MTB 42 km Rowerowe Kaszuby 55.00 PLN
66 Mazurkiewicz Cezary Koszalin MTB 22 km 55.00 PLN
67 Mokłowicz Eliza Wejherowo MTB KIDS Znikające punkty darmowy udział
68 Mokłowicz Klara Wejherowo MTB KIDS Znikające punkty darmowy udział
69 Moniuszko Łukasz Słupsk MTB 22 km Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej/WSG w Bydgoszczy opłacono BM
70 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko MTB 42 km opłacono BM
71 Norek Ryszard sławno MTB 22 km 55.00 PLN
72 Ożga Dastin Słupsk MTB KIDS darmowy udział
73 Ożga Michał Słupsk MTB 42 km opłacono BM
74 Peszek Krzysztof Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM
75 Piatczyc Michał Słupsk MTB 22 km Ramirent Racing Team opłacono BM
76 Pieńkos Bartłomiej Słupsk MTB 22 km opłacono BM
77 Pieńkos Jakub Słupsk MTB KIDS darmowy udział
78 Pietrzyk Michał Pietrzyk Sławno MTB 22 km TEAM GAD opłacono BM
79 Piotrowski Tadeusz Słupsk MTB 42 km 55.00 PLN
80 Pituch SŁAWEK Bytów MTB 42 km Romet Factory Team 55.00 PLN
81 Polenica Piotr Sianów MTB 22 km 55.00 PLN
82 Prądzyński Jędrzej Słupsk MTB 22 km 55.00 PLN
83 Purtak Lidia Ustka MTB 22 km W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA opłacono BM
84 Płatosz Antoni Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
85 Płodzień Iga Karzcino MTB KIDS darmowy udział
86 Raniowski Jakub Połczyn-Zdrój MTB 22 km opłacono BM
87 Ratajczyk Julian Ustka MTB KIDS darmowy udział
88 Rogowski Jacek Kościerzyna MTB 42 km KSR KOŚCIERZYNA opłacono BM
89 Ruczaj Krzysztof Bydlino MTB 22 km CSMW Ustka opłacono BM
90 Sadowski Piotrek Miastko MTB 42 km 55.00 PLN
91 SEWASTIANOW JACEK SŁAWNO MTB 22 km Toyota Kawisbike Słupsk MTB team 55.00 PLN
92 SIERUGA BRUNO Kołobrzeg MTB KIDS Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska darmowy udział
93 Smagała Kacper Gościszewo MTB KIDS LIDER Sztum darmowy udział
94 smolarczyk wojciech bydgoszcz MTB 42 km 55.00 PLN
95 Sobieralski Piotr tczew MTB 22 km 55.00 PLN
96 Stelmach Cezary Stelmach Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
97 Stelmach Karol Kępice MTB 22 km Mlks Baszta Bytów opłacono BM
98 Stradomski Maciej Gdynia MTB 22 km opłacono BM
99 Suchocki Sebastian Kobylnica Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny darmowy udział
100 Świeca Grzegorz Gdańsk MTB 22 km ZIOMKI MTB TEAM opłacono BM


Wyświetleń: 2449

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ