Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 137 | Ożga Dastin | Słupsk | Polska | MTB KIDS | ||
102 | 17 | Ożga Michał | Słupsk | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
103 | 18 | Pacuk Dominik | Wejherowo | Polska | MTB 42 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
104 | 138 | Peek Katia | Kościerzyna | Polska | MTB KIDS | ||
105 | 19 | Peek Marcin | Kościerzyna | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
106 | 139 | Peek Tymon | Kościerzyna | Polska | MTB KIDS | ||
107 | 88 | Peszek Krzysztof | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line |
108 | 140 | Petka Kacper | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | Polska | MTB KIDS | Młodzieżowy Klub Kolarski PS Trenuj Lębork | |
109 | 89 | Piatczyc Michał | Słupsk | Polska | MTB 22 km | Ramirent Racing Team | opłacono on-line |
110 | 90 | Pieńkos Bartłomiej | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
111 | 141 | Pieńkos Jakub | Słupsk | Polska | MTB KIDS | ||
112 | 91 | Pietrzyk Michał Pietrzyk | Sławno | Polska | MTB 22 km | TEAM GAD | opłacono on-line |
113 | 20 | Piotrowski Tadeusz | Słupsk | Polska | MTB 42 km | opłacono | |
114 | 21 | Pituch SŁAWEK | Bytów | Polska | MTB 42 km | Romet Factory Team | opłacono |
115 | 92 | Pokładowski Damian | Bytów | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
116 | Polenica Piotr | Sianów | Polska | MTB 22 km | |||
117 | 22 | Pomieczyński Patryk | Wejherowo | Polska | MTB 42 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
118 | 93 | Prądzyński Jędrzej | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono | |
119 | 94 | Purtak Lidia | Ustka | Polska | MTB 22 km | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono on-line |
120 | 142 | Płatosz Antoni | Kołobrzeg | Polska | MTB KIDS | Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska | |
121 | 143 | Płodzień Iga | Karzcino | Polska | MTB KIDS | ||
122 | radny dariusz | gowino | Polska | MTB 42 km | Sisu Owb rowertour. com | ||
123 | 95 | Raniowski Jakub | Połczyn-Zdrój | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
124 | 144 | Ratajczyk Julian | Ustka | Polska | MTB KIDS | ||
125 | 23 | Reczek Konrad | Szemud | Polska | MTB 42 km | Szemudzkie Koło Wędkarskie | opłacono on-line |
126 | 96 | Repiński Grzegorz | Kościerzyna | Polska | MTB 22 km | KSR KOŚCIERZYNA | opłacono on-line |
127 | 24 | Rogowski Jacek | Kościerzyna | Polska | MTB 42 km | KSR KOŚCIERZYNA | opłacono on-line |
128 | 97 | Ruczaj Krzysztof | Bydlino | Polska | MTB 22 km | CSMW Ustka | opłacono on-line |
129 | 98 | RYŚ MARCIN | Bytów | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
130 | 25 | Sadowski Piotrek | Miastko | Polska | MTB 42 km | opłacono | |
131 | 99 | SEWASTIANOW JACEK | SŁAWNO | Polska | MTB 22 km | Toyota Kawisbike Słupsk MTB team | opłacono on-line |
132 | 145 | SIERUGA BRUNO | Kołobrzeg | Polska | MTB KIDS | Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska | |
133 | 146 | Smagała Kacper | Gościszewo | Polska | MTB KIDS | LIDER Sztum | |
134 | 26 | smolarczyk wojciech | bydgoszcz | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
135 | 100 | Sobieralski Piotr | tczew | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
136 | 147 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Polska | MTB KIDS | STALSPEED SPEDYCJA | |
137 | 101 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | MTB 22 km | STALSPEED SPEDYCJA | opłacono on-line |
138 | 102 | Stelmach Cezary Stelmach | Kępice | Polska | MTB 22 km | Mlks Baszta Bytów | opłacono on-line |
139 | 103 | Stelmach Karol | Kępice | Polska | MTB 22 km | Mlks Baszta Bytów | opłacono on-line |
140 | 104 | Stradomski Maciej | Gdynia | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
141 | 38 | Suchocki Sebastian | Kobylnica | Polska | Mieszkańcy Gminy Kobylnica dystans dowolny | ||
142 | 106 | Świeca Grzegorz | Gdańsk | Polska | MTB 22 km | ZIOMKI MTB TEAM | opłacono on-line |
143 | 148 | Szafran Adam | Kołobrzeg | Polska | MTB KIDS | Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska | |
144 | 149 | Szafran Leon | Kołobrzeg | Polska | MTB KIDS | ||
145 | 150 | Szafran Szymon | Kołobrzeg | Polska | MTB KIDS | Klub Kolarski Ziemia Kołobrzeska | |
146 | 27 | Szkobel Lucyna | Łubiana | Polska | MTB 42 km | Botrans MTB Team | opłacono on-line |
147 | 105 | Szostakiewicz Jacek | Słupsk | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
148 | 28 | Teofilak Jacek | Rumia | Polska | MTB 42 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
149 | 107 | Torzewska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | MTB 22 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
150 | 29 | Torzewski Jacek | Bydgoszcz | Polska | MTB 42 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
151 | 30 | Torzewski Sebastian | Bydgoszcz | Polska | MTB 42 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
152 | 151 | Trzaska Halina | Szczecin | Polska | MTB KIDS | ||
153 | 31 | Trzebiatowski Kamil | Kłosowo | Polska | MTB 42 km | MTB START KARTUZY | opłacono on-line |
154 | 108 | Tworek Marcin | Ustka | Polska | MTB 22 km | opłacono | |
155 | 109 | Wąchnicka Justyna | Szczecin | Polska | MTB 22 km | Ciastuś | opłacono on-line |
156 | 33 | Wąchnicki Marcin | Słupsk | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
157 | 152 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | MTB KIDS | Leśna Pętelka Gdynia | |
158 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | MTB 22 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | ||
159 | 32 | Wanta Łukasz | Bytów | Polska | MTB 42 km | Drutex | opłacono on-line |
160 | 153 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | MTB KIDS | MTB KIDS AGA PATOKA | |
161 | 154 | Wąsowicz Maja | Kończewo | Polska | MTB KIDS | Przedszkole Biedronki Kończewo | |
162 | 155 | Wąsowicz Wojciech | Kończewo | Polska | MTB KIDS | Przedszkole Sówki Kończewo | |
163 | 110 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
164 | 111 | Wenta Gabriel | ŁEBUNIA | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
165 | 112 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
166 | 34 | Wilkoszewski Bogdan | Słupsk | Polska | MTB 42 km | opłacono on-line | |
167 | 35 | Woźniak Mateusz | Wejherowo | Polska | MTB 42 km | Norda Active Team | opłacono on-line |
168 | 113 | Wróblewska Justyna | Bydgoszcz | Polska | MTB 22 km | AMSports Bydgoszcz MTB Team | opłacono |
169 | 156 | Wysocka Zofia | Gdynia | Polska | MTB KIDS | SP nr 47 w Gdyni | |
170 | 157 | Wysocki Adam | Gdynia | Polska | MTB KIDS | Przedszkole nr 55 w Gdyni | |
171 | 163 | Zaorski Krzysztof | Starkowo | Polska | MTB Przejazd rodzinny | ||
172 | 114 | Zarębski Krzysztof | Wodnica | Polska | MTB 22 km | W.P.K. Słoń Team Ustka | opłacono on-line |
173 | 115 | Zielonka Tadeusz | Parchowo | Polska | MTB 22 km | opłacono on-line | |
174 | Żywicki Paweł | Bytów | Polska | MTB 22 km | Prefabet |
Wyświetleń: 11592