Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jankowska Katarzyna | Białystok | Polska | Bieg główny | KS Podlasie Białystok | |
2 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg główny | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
3 | Deputat Joanna | Elblag | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
4 | piatek adam | elblag | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
5 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny | Drużyna Pierścienia | |
6 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny | Drużyna Pierścienia | |
7 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | Buchalter | |
8 | Glaubert Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
9 | Glaubert Justyna | Elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
10 | Lipska Bożena | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
11 | BANACH KRZYSZTOF | Elbląg | Polska | Bieg główny | 9.BKPanc Braniewo | opłacono on-line |
12 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
13 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | Elektromet Gmina Elblag | opłacono on-line |
14 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
15 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | OSP POGRODZIE | |
16 | Kowalski Jacek | Elbląg | Polska | Bieg główny | JAC KO | opłacono on-line |
17 | Stefański Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | Maratończyk. Elbląg | opłacono on-line |
18 | deputat wojciech deputat | elbląg | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
19 | Bukwaś Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | TEAM KARAŚ ELBLĄG | |
20 | Olszewski Roman | Elbląg | Polska | Bieg główny | Elbażant | opłacono on-line |
21 | Walędzik Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
22 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
23 | Wojtkiewicz Artur Wojtkiewicz | GDAŃSK | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
24 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
25 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Bieg główny | PackMan Team | |
26 | Kieliszek Dariusz | Guzowy Piec | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
27 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Polska | Bieg główny | drużyna pierścienia | |
28 | Krawczyk Jan | Korsze | Polska | Bieg główny | Wybiegamy To! | opłacono on-line |
29 | Zygajdowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
30 | Zygajdowski Kazimierz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
31 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg główny | 43 Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie / Rozbiegane Braniewo | opłacono on-line |
32 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny | Drużyna Pierścienia | |
33 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | Bieg główny | Active Malbork/Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
34 | Stolarów Robert | Malbork | Polska | Bieg główny | Drużyna Pierścienia | |
35 | Laskowski Jarosław | Małe Bałówki | Polska | Bieg główny | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
36 | Sikora Dariusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg główny | ETT Elbląg Triathlon Team | |
37 | Niemyjska Beata | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
38 | Słojewski Arkadiusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg główny | LKS Żuławy | opłacono on-line |
39 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
40 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
41 | Jakubowska Katarzyna | Pasłęk | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
42 | Kowalik Stanisław | Pieniężno | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
43 | Gacki Krzysztof | Pisz | Polska | Bieg główny | biegam bez klubu | opłacono on-line |
44 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | Bieg główny | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line |
45 | Barszcz Waldemar | Rogowo | Polska | Bieg główny | ||
46 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | Bieg główny | Dąbrowski Team | |
47 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny | ||
48 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
49 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
50 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny | Sztum Biega | opłacono on-line |
51 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
52 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny | opłacono on-line | |
53 | Kosiarek Edyta Kosiarek | Zyrardów | Polska | Bieg główny | opłacono on-line |
Wyświetleń: 4448